Jump to content

Egzoz için tavsiye.

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Görünen o ki bu modifiye işi bu foruma bağlandığımız sürece yakamızı bırakmıyacak  :D.

Her ne kadar hemen yaptırmayı düşünmesemde bir ön araştırma yapmak istedim.

Benim arabada egsoz tek ve o da yere bakıyor. Dışarıdan görünen bir egsoz yok. Bu sebeple dışarı verebilmek için arka tampona bir oyuk açmak gerekiyor sanırım.

Volkanların arabadaki uygulama bana çok guzel gibi gorunmedi işin gerçeği sanki biraz dışarıda kalmış ama tabii fotoğrafın cep tlf ile çekilmesinden de kaynaklanıyor olabilir. Bu konuda ne yapılabilir kim bu işi iyi yapar bir fikir bekliyorum sizden..

Sonuçta spor ön pancur,spoiler ve sis lambası taktırabilirsem egsoz da çok guzel durur diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

17

• OveRMinD

7

• redrock

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Arkadaşlar,

Görünen o ki bu modifiye işi bu foruma bağlandığımız sürece yakamızı bırakmıyacak  :D.

Her ne kadar hemen yaptırmayı düşünmesemde bir ön araştırma yapmak istedim.

Benim arabada egsoz tek ve o da yere bakıyor. Dışarıdan görünen bir egsoz yok. Bu sebeple dışarı verebilmek için arka tampona bir oyuk açmak gerekiyor sanırım.

Volkanların arabadaki uygulama bana çok guzel gibi gorunmedi işin gerçeği sanki biraz dışarıda kalmış ama tabii fotoğrafın cep tlf ile çekilmesinden de kaynaklanıyor olabilir. Bu konuda ne yapılabilir kim bu işi iyi yapar bir fikir bekliyorum sizden..

Sonuçta spor ön pancur,spoiler ve sis lambası taktırabilirsem egsoz da çok guzel durur diye düşünüyorum...

Burak abi eksoz hariç şuan bişey yapman pek mümkün gözükmüyor,çünkü Mazda 6 için hiç aksesuar getirmiyolar  >:( şöyle söyliyim abi,eksozun orda tamponda zaten oyuk var,dikkatli bakarsan göreceksin...orda bi parça var ve o çıkıyo,hazır oyuk vaziyette kalıyor yani  ;)ben sana makyajlılardaki gibi çift eksoz yaptırmanı öneririm abi,hem makyajlı görünümü sağlanmış olur,hemde sportif bi görüntü alırsın,bunun sana maliyeti en fazla 150-200 ytl tutar  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkanım çift egsoz olursa kesin çevirirler. Zaten bir önceki sahibinden kalma film var arabada. geçenlerde çevirdiler bir de o bahane olmasın.

Ayrıca ben çift egsoza da çok sıcak değilim

Egsoz oyuğuna bakıcam bugün hiç dikkatimi çekmemişti. İnşallah 2004-2005 modeller arasındaki farklılıklardan biri değildir o..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Egsoz oyuğuna bakıcam bugün hiç dikkatimi çekmemişti. İnşallah 2004-2005 modeller arasındaki farklılıklardan biri değildir o..

abi ne yaptın,bakmadın mı şu oyuğa daha  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ne yaptın,bakmadın mı şu oyuğa daha  8:)

Şimdi geldim yıkamadan ve aklıma geldi baktım. (Arabada kirden hiçbirşey görünmediği için bakmak istememiştim daha önce)

Her iki taraftada dediğin gibi hafif bir oyuk var ama bana sanki biraz daha büyük olsa daha iyi olurdu gibi geldi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burak abi film için çevirdiklerinde bi problem oldumu?

Asayiş gece çevirmişti. O da arka koltuklar hiç görünmüyor diye yoksa ben polisi gördüğümde açarım iç aydınlatmayı ve pencereyi.

Ama özellikle geceleyin arkası hakikaten görünmüyor. camları açınca Selim in koltuğunu gördü polis ve "Abi bunu görseydim hiç durdurmazdım ama hiç görünmüyor içeri" dedi. Sonra neden film var dedi ben de yeni aldım ilk sahibi yaptırmış diyince "Yasak abi, hoş beim arabada da var zevk meselesi ayrıca güzel de durmuş" diyince ben "Sen niye taktırdın yasaksa" dedim o da "Abi ben polisim" dedi :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim önceki opelde polis durdurdu sökeceksin dedi ben anlamam sökmeden dedim işim acele idi ruhsatı bırakayım söktürüp gelir alırım dedim olmaz dedi.tartıştık en son başımıza kalabalık toplandı ben film ustasımıyım nasıl sökeyim dedim poliste tarif etti bende madem iyi biliyorsun sök elinle dedim adam üşenmedi söktü 15 dk.uğraştı bende başında sigaramı tüttürdüm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim önceki opelde polis durdurdu sökeceksin dedi ben anlamam sökmeden dedim işim acele idi ruhsatı bırakayım söktürüp gelir alırım dedim olmaz dedi.tartıştık en son başımıza kalabalık toplandı ben film ustasımıyım nasıl sökeyim dedim poliste tarif etti bende madem iyi biliyorsun sök elinle dedim adam üşenmedi söktü 15 dk.uğraştı bende başında sigaramı tüttürdüm

Abi tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi geldim yıkamadan ve aklıma geldi baktım. (Arabada kirden hiçbirşey görünmediği için bakmak istememiştim daha önce)

Her iki taraftada dediğin gibi hafif bir oyuk var ama bana sanki biraz daha büyük olsa daha iyi olurdu gibi geldi

abi o gördüğün oyuk yer aslında bi kapak gibi tutturulmuş oraya,asılınca çıkıyo yani...kestirmeden hazır oluyo oyuğun yani  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi o gördüğün oyuk yer aslında bi kapak gibi tutturulmuş oraya,asılınca çıkıyo yani...kestirmeden hazır oluyo oyuğun yani  ;)

Haydaaaa :) işin yoksa akşam yine git kontrol et :) Volkan baştan deseydin (ya da ben anlasaydım) dün ne gerekiyorsa yapar, bakardık...:) Ben de gündüz gözüyle göremiyorumki arabayı sabah çıkıyom karanlık akşam geliyom karanlık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ben anladın sanmıştım o yüzden yani  :( hata bende yani tam açıklayamamışım  :-\

Ne hatası yaa :D Gider bakarız iki dakikada :D Zaten bahane arıyom.. :) Ama dedim ya işin kötü tarafı akşamdan akşama görüyom ben benim boğayı (böyle de kaba oldu..kuzu desem bu sefer mazda 3 olacak ben de şaşırdım)..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

iyi yapmışın
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan biraz geç oldu ama bugun baktım :) Yok öyle bir parça sadece 1 parmaklık bir oyuk var tamponda içe doğru. O kısmı çektim acaba varmı bir parça diye az daha tampon elimde kalıyordu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan biraz geç oldu ama bugun baktım :) Yok öyle bir parça sadece 1 parmaklık bir oyuk var tamponda içe doğru. O kısmı çektim acaba varmı bir parça diye az daha tampon elimde kalıyordu :)

hıııı demek ki onuda makyajla beraber yapmışlar Burak abi  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...