Jump to content

Pedal seti montajı

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

az evvel ofise girdigimde pedal setimin geldigini gördüm :D gayette hoş bişeymiş tahminimden daha güzel çıktı lakin sorum şu,montajını yaparken pedalların üzerindeki lastikleri çıkartacakmıyız yapan arkadaşlar  çıkarttımı cıkartmadılarsa zaten kendi lastiği var gelen pedalların,pedal kalınlıgı artttıgı için herhangi bir problem yaşadılarmı????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

5

• MuRDoC_111

6

• CaRaBeeN

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

az evvel ofise girdigimde pedal setimin geldigini gördüm :D gayette hoş bişeymiş tahminimden daha güzel çıktı lakin sorum şu,montajını yaparken pedalların üzerindeki lastikleri çıkartacakmıyız yapan arkadaşlar  çıkarttımı cıkartmadılarsa zaten kendi lastiği var gelen pedalların,pedal kalınlıgı artttıgı için herhangi bir problem yaşadılarmı????

Ah be arkadaşım .İki dakika rahat bırak arabayı.Biliyoruz makaj seversinde,bu kadar olmaz ki.  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ah be arkadaşım .İki dakika rahat bırak arabayı.Biliyoruz makaj seversinde,bu kadar olmaz ki.  :D :D

daha bunlar iyi günleri Murat  asıl Enes gelince modifiyeye sokturacak aracı bir de malum evlenmeden ne yaparsak kâr sonra hatun dırdırıyla uraşamam ben :D :D ahanda souk terler geldi okuyomu yoksa ne bunları >:D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Güle güle kullan Bülent, fiyatını ve fotolarını beklerim.... Lastikleri çıkarmadan üstüne takabileceğini sanmıyorum, taksan da tuğla gibi olur.. :)

abi fiyat satıcısına göre deişiyor 5 dolar oynuyor birde sizinki mt oldugu için sanırım 10 dolar kadar daha pahalı, sadece usa içine postalarım yazsada satıcıya e bay üzerinden maille sorun yollarmısın Türkiye ye die latinboy yollamamıştı şerrefless :D

benim aldıgım satıcıda fiyatı 55 dolar artı 35 dolar international kargo bedeli

resim işini hemen halldedicem, dediğin gibi tugla kıvamında olur pedal lastikleri sökülmesse zira gelen pedalla hatırı sayılır derecede kalın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi hayırlı olsun_ama bunlar ufak işler abi evlendikten sonrada halledersin kanımca.. bence önce tampon, marspiyel işine falan gir abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi hayırlı olsun_ama bunlar ufak işler abi evlendikten sonrada halledersin kanımca.. bence önce tampon, marspiyel işine falan gir abi :D

tampon iyide Piran abiyle marşbiyel işine bakacam bi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anaaa benim pedalların at olanı..

gerçekten çok kaliteliler..umarım fazla fiyata almamışsındır..benim pedal seti topicinde daha ucuza almanın yolları yazılıydı..

güle güle kullan..bu arada montaj için benim topice yazmışmıyım hatırlamıyorum ama şuraya yazmıştım bişeyler..çok zor değil ama kritik bir iki nokta var..mesela sana bir tüyo: plastikleri sormuşsun onları çıkartma ama altlarına destek maddesi koyup(kağıt mağıt katlayıp mesela sonra metal kısmına yapıştır..yoksa bastığın zaman o plastikler içeri göçer..

http://www.mazda3forums.com/index.php?topic=50249.msg1216338#msg1216338

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...