Jump to content

3. Nesil Mazda3 Navigasyon Sistemi

lord_phoenix
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

"Wow" diyeyim. :) Bakıma girecek araç. MazdaConnect'i güncelleştirteceğim orada. Sonrasında tekrar inceleyeyim bunu.

Teşekkürler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracım Mazda 3  2014. Çoğu kişinin işine yarayacak, ve navigasyon işini kökten çözecek bir tavsiyem var. Ucuz yollu navigasyon arayışım sonucu bulduğum bu satıcıdan şansımı denemek istedim ve yaklaşık 300 lirayı gözden çıkardım ve aşağıdaki linkten sd card siparişinde bulundum. Kart 2 gün önce geldi ve gayet sorunsuz navigasyon çalışıyor. Zaten diğer alıcılardan da olumlu olarak yanıt gelmişti.

Gümrüğe takılmasın diye de göndericiye fiyat yazmamasını söyledim, sanki postaymış gibi gönderdi. Bu işin böyle olabileceğini bilseydim. Daha önceden bu yola giderdim. Bu arada navigasyon sistemi gayet başarılı ve detaylı. Tavsiyemdir.

http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-MAZDA-NAVTEQ-2016-17-SD-CARD-Navigation-Map-EUR-RUS-TUR-CX-3-5-MX-5-2-3-6-/232119902949?hash=item360b6ca2e5:g:Z3UAAOSwNKRXiPsp

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bir sorum olacak, telefondaki lokasyon bilgisini navigasyona gönderme gibi bir seçenek var mı? Telefondaki hedefi girmek çok meşakatli.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

telefonun internet ve gps acik olacak
android auto programini telefona ve mazdaya kuruyorsun. aracin usb kismina telefonu baglayip programi her iki tarafdan calistiriuorsun.
google maps mazdanin ekraninda calisiyor

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

38 minutes ago, Les_Chevaliers said:

Orjinal navigasyona gönderme yok yani.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malesef böyle bir özellik yok. Ya arkadaşın yaptığı gibi android telefonunuz varsa android auto ile ya da iphone kullanıyorsanız, bir şekilde ekran yansıtma ile yapabilirsiniz. Ama iki türlüsünde de aracın orjinal navigasyonunu kullanmamış oluyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...
10/29/2016 at 08:04, wethrin :

Aracım Mazda 3  2014. Çoğu kişinin işine yarayacak, ve navigasyon işini kökten çözecek bir tavsiyem var. Ucuz yollu navigasyon arayışım sonucu bulduğum bu satıcıdan şansımı denemek istedim ve yaklaşık 300 lirayı gözden çıkardım ve aşağıdaki linkten sd card siparişinde bulundum. Kart 2 gün önce geldi ve gayet sorunsuz navigasyon çalışıyor. Zaten diğer alıcılardan da olumlu olarak yanıt gelmişti.

Gümrüğe takılmasın diye de göndericiye fiyat yazmamasını söyledim, sanki postaymış gibi gönderdi. Bu işin böyle olabileceğini bilseydim. Daha önceden bu yola giderdim. Bu arada navigasyon sistemi gayet başarılı ve detaylı. Tavsiyemdir.

http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-MAZDA-NAVTEQ-2016-17-SD-CARD-Navigation-Map-EUR-RUS-TUR-CX-3-5-MX-5-2-3-6-/232119902949?hash=item360b6ca2e5:g:Z3UAAOSwNKRXiPsp

merhaba arkadaşlar,

ebayde sadece paypalle işlem yapılıyor. Nasıl satın aldınız yol göstermeniz mümkün müdür?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MAZDA Navigasyon SD kartı için sayfama bakabilirsiniz. Türkçe Orjinal çalışacağına garanti veriyorum. Bayi fiyatının yarısı üstelik

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi imiş bu iş.Servis çok yüksek rakam söylüyor.Cep telefonundaki de pratik olmuyor ve batarya çabuk bitiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Merhaba arkadaşlar bugün araç için anlaştık ve akşama doğru ödeme yapıp Çarşamba günü teslim alacağım. Bir sorum olacaktı bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Bayi aracın navigasyon sistemi aktif hale getirmek için 2500₺ ekstra ücret istedi.  Daha önce sıfır araç almadığım için bilgim yok. Bu ücret normal mi? Yada navigasyonu aktif hale getirmenin daha ucuz yolu var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, ÖzgürYaşa :

Merhaba arkadaşlar bugün araç için anlaştık ve akşama doğru ödeme yapıp Çarşamba günü teslim alacağım. Bir sorum olacaktı bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Bayi aracın navigasyon sistemi aktif hale getirmek için 2500₺ ekstra ücret istedi.  Daha önce sıfır araç almadığım için bilgim yok. Bu ücret normal mi? Yada navigasyonu aktif hale getirmenin daha ucuz yolu var mı?

uğraşan arkadaşlar var, mutlaka bir çözüme kavuşacak bence. ne olursa olsun navigasyona 2500 TL gibi bir meblağ vermenizi önermem. gerek yok bence, yazılım da o kadar kaliteli değilken.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Navigasyon kullanan arkadaslarda arayuz nasıl acaba ? Bazen goruyorum binalar felan var cok hoş bir görüntü.Benim ekran ise cok basit geldi bana. Bir arkadas bulunduğun şehirle alakali olabilir dedi. Yani Ankara İstanbul gibi illerde navigasyon ekraninda binalari felan da gorebilirsin dedi. Ne dersiniz bu konuda?

Yani bu görüntüyü kastediyorum.

2794EF14-2CB4-443C-8233-2085A8E9A25C.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, baysezgin :

Navigasyon kullanan arkadaslarda arayuz nasıl acaba ? Bazen goruyorum binalar felan var cok hoş bir görüntü.Benim ekran ise cok basit geldi bana. Bir arkadas bulunduğun şehirle alakali olabilir dedi. Yani Ankara İstanbul gibi illerde navigasyon ekraninda binalari felan da gorebilirsin dedi. Ne dersiniz bu konuda?

Yani bu görüntüyü kastediyorum.

2794EF14-2CB4-443C-8233-2085A8E9A25C.jpeg

Arkadaş doğru söylemiş, telefonda da aynı şekilde mesela, büyük şehirlerin bina detayları daha fazla. Hatta New York, Paris vs. şehirler daha da daha :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, Holydao :

Arkadaş doğru söylemiş, telefonda da aynı şekilde mesela, büyük şehirlerin bina detayları daha fazla. Hatta New York, Paris vs. şehirler daha da daha :)

Teşekkür ediyorum ☺️

16.11.2016 at 15:27, bozkurt358 :

telefonun internet ve gps acik olacak
android auto programini telefona ve mazdaya kuruyorsun. aracin usb kismina telefonu baglayip programi her iki tarafdan calistiriuorsun.
google maps mazdanin ekraninda calisiyor

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam android auto Mazda’ya nasıl kuruluyor?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, baysezgin :

Hocam android auto Mazda’ya nasıl kuruluyor?

USB bellek icine uygulamayi atip araca takiyorsunuz, sistemi acinca tweak'lerde olsugu gibi yukleniyo kendi. Sonra telefona da yukluyosunuz AA uygulamasini, telefonu usb kablo ile baglayip arac uzerinde AA'yi acinca calisiyor.

Hatta simdi tekrar bir baktim da, AIO Tweaks icinde de AA yukleme secenegi varmis, oradan da yukleniyormus.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

06.01.2018 at 22:21, Holydao :

USB bellek icine uygulamayi atip araca takiyorsunuz, sistemi acinca tweak'lerde olsugu gibi yukleniyo kendi. Sonra telefona da yukluyosunuz AA uygulamasini, telefonu usb kablo ile baglayip arac uzerinde AA'yi acinca calisiyor.

Hatta simdi tekrar bir baktim da, AIO Tweaks icinde de AA yukleme secenegi varmis, oradan da yukleniyormus.

Teşekkür ediyorum ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

06.01.2018 at 22:21, Holydao :

Araca yuklenecek uygulamayi nereden indiriyoruz ? Sadece exe halinde mi oluyor program ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...