Jump to content

Cyclone Navigasyon Dvd ve Multimedya MCU Yazılımı hatası

Erdoğan Taylancı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Erdoğan Taylancı

Merhaba arkadaşlar benim Cyclone Multimedya cihazıma MCU yazılımını güncelledim sonra uyumsuzluk oldu tekrar eski haline getirmeye çalışırken yazılım çöktü şimdi cihazı açtığımda sadece beyaz bir ekran geliyor ve hiç bir işlem yapmıyor ne yapmam gerekiyor fabrika ayarlarına nasıl döner bu cihaz reset falan fayda etmiyor lütfen bir yol gösterin sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler

Düzeltme: Konu başlığı değiştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25.04.2014 at 23:55, Erdoğan Taylancı :

Merhaba arkadaşlar benim Cyclone Multimedya cihazıma MCU yazılımını güncelledim sonra uyumsuzluk oldu tekrar eski haline getirmeye çalışırken yazılım çöktü şimdi cihazı açtığımda sadece beyaz bir ekran geliyor ve hiç bir işlem yapmıyor ne yapmam gerekiyor fabrika ayarlarına nasıl döner bu cihaz reset falan fayda etmiyor lütfen bir yol gösterin sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler

Bizde sabırsızlıkla; tanışma mesajınıza "hoş buldum" yazmanızı bekledik ama olmadı... Sorununuzla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olacaktır.

Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlgili problemin mazda markası ile alakası yok. Çin malı bir navigasyon kullanıyorsunuz. Navigasyon ile ilgili siteleri takip ediniz veya doğrudan distribitöre ulaşmaya çalışın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erdoğan Taylancı

Arabayı alırken opsiyon olarak aldım mazdadan Oem Multimedya çin malı değil kendim almadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

26.04.2014 at 03:23, domestos :

Bizde sabırsızlıkla; tanışma mesajınıza "hoş buldum" yazmanızı bekledik ama olmadı... Sorununuzla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olacaktır.

Geçmiş olsun...

Dikkati bizden dolayı tebrik ederim.Sizin bu siteminiz üzerine kendi tanışma mesajıma baktım. Maalesef bende cevap yazmayı ihmal etmişim.Şimdi yazayım dedim konu kilitlenmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konunuzun Mazda 3 ile, 2011 model oluşu ile hiç bir ilgi alakası yok. O yüzden konu başlığınızı, mesaj içeriğine göre değiştirdim.

Aşağıda bağlantısını verdiğim yerle iletişime geçtiniz mi ?

Örneğin bende de Necvox var. Cihazın desteğini Esse Grup diye bir firma veriyor. Google arattırarak, 7-8 saniye de buldum. İletişim adreslerinde yer alan e-posta hesaplarına, sorunumu anlatan bir mesaj attım. 24 saatten kısa bir sürede cevap verdiler.

http://www.cyclone.com.tr/iletisim.asp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erdoğan Taylancı

Teşekkür ederim İlhan kardeşim O dediğin e-posta yı Bir hafta önce attım ama cevap gelmedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim İlhan kardeşim O dediğin e-posta yı Bir hafta önce attım ama cevap gelmedi

O zaman telefonla taciz edeceksiniz. Forumda Cyclone kullanıcısı hiç yok gibi denilebilir. Sorununuza desteği, firmadan daha hızlı alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erdoğan Taylancı

Evet arkadaşlar cevap geldi MCU nun değişmesi gerekiyormuş cihazı söktürüp bize gönderin dediler ne kadar dedim 250+KDV dediler ne yaptım ben :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güncelleme işi pahalı cyclone kendini ios platformu sanıyor galiba sanayide cihazdan anlayan iyi bir ses sistemi, mavi bağlayan birini bulun emin olun daha ucuza çözersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Oğuzhan kardeşim bir arayalım bakalım umarım faydası olur

Oğuzhan'ın el atıp da, faydasının olmayacağı iş yoktur diye biliyorum... Sağolsun var olsun kendileri... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...