Jump to content

Filo kiralama hakkinda

alperg2
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar arabami 3 yilligina filo kiralamaya vermek istiyorum.Ankarada hizmet gosteren bir firma benmle iletisime gecti ve aracimi kiralamak istiyorlar.Kesinlikle rent a car olarak kullanilmayacak sirketlere uzun sureli kiraya verileceginin bilgisi aktarildi.Aracima gps takilacak ve aracimi istedigim zaman takip edebilecegim.Bu firmalar ve calisma sekilleri hakkinda bilgisi olan arkadaslarin yardimina ihtiyacim var.

LG-E986 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar arabami 3 yilligina filo kiralamaya vermek istiyorum.Ankarada hizmet gosteren bir firma benmle iletisime gecti ve aracimi kiralamak istiyorlar.Kesinlikle rent a car olarak kullanilmayacak sirketlere uzun sureli kiraya verileceginin bilgisi aktarildi.Aracima gps takilacak ve aracimi istedigim zaman takip edebilecegim.Bu firmalar ve calisma sekilleri hakkinda bilgisi olan arkadaslarin yardimina ihtiyacim var.

LG-E986 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bazı araç kiralamacılar; aracın sahibini soförü kendisi olacak şekilde iş buluyorlar. Vaktiniz durumunuz müsaitse kendi aracınızın soförlüğünü yapacak şekilde kiraya verin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı araç kiralamacılar; aracın sahibini soförü kendisi olacak şekilde iş buluyorlar. Vaktiniz durumunuz müsaitse kendi aracınızın soförlüğünü yapacak şekilde kiraya verin.

Yok hocam o sekilde yapacak vaktim yok ögretmenim zaten kendim

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok hocam o sekilde yapacak vaktim yok ögretmenim zaten kendim

Geometri candir

3 yıllık kiralama bedeli ne kadar öğrenmemizde sakınca varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 yıllık kiralama bedeli ne kadar öğrenmemizde sakınca varmı?

Aylik 1500TL net

Arabsnin bakimlari sirkete ait yetkili serviste bakim yapilacak

Kasko mtv trafik sigortasi bana ait

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aylik 1500TL net

Arabsnin bakimlari sirkete ait yetkili serviste bakim yapilacak

Kasko mtv trafik sigortasi bana ait

Geometri candir

Güzel bir fiyat hocam 3 yılda aracın parasını zaten amorti ediyor. 3yıl sonra size araç kar olarak kalıyor.

Guzuya kıyıp verebiliyorsanız  :) ve yedek bir aracanız varsa kiralamak mantıklı bence...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilginç bir durum valla..özellikle mazda olduğu için mi bu teklifi yaptılar yoksa tesadüf mü..şu da var tabi size ödeyecekleri aylık parayla sıfır araba alıp taksit de ödeyebilirler mesela :) strateji farklı galiba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı gözden cikardiysan iyi fikir, güzel fiyat...

Abi guvenemiyorum adamlar kendilerinden cok emin ama bende bir suphe var avisi aradim dun i30 dizel yillik kiralama yaparsam aylik 1900TL istediler bakalim hayirlisi oraya verirsem araci bi 626 yada 323 alayim diyorum

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olusacak arizalar kime ait? Baski balata, sanziman, turbo v.b agir arizalar? Kaskoyu kendilerimi odeyecek? Olusacak kazalarda sizin kaskonuz mu delinecek?

Guzel teklif. Detaylariyla inceleyip kabul edilebilir. Fakat iyi bir sozlesme yapmak gerekiyor. Gider ehliyetsiz birine verirler sikinti cikar arac sizin uzerinize oldugu icin sizin basiniz agirir veya trafik cezalarinda...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olusacak arizalar kime ait? Baski balata, sanziman, turbo v.b agir arizalar? Kaskoyu kendilerimi odeyecek? Olusacak kazalarda sizin kaskonuz mu delinecek?

Guzel teklif. Detaylariyla inceleyip kabul edilebilir. Fakat iyi bir sozlesme yapmak gerekiyor. Gider ehliyetsiz birine verirler sikinti cikar arac sizin uzerinize oldugu icin sizin basiniz agirir veya trafik cezalarinda...

Olusacak arizalar tamamen onlara ait kasko tarafima ait delinirse benim kasko delinecek birde en can alici nokta kaza olayi allah korusun olumlu bir kaza olsa aracla ugras dur

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buyuk firmalar kesinlikle boyle bir kiralama isine girmez. Ornegin biz kiralarken aracin kesinlikle sahis degil sirket uzerine olmasini sart kosuyoruz. Siz bu araci verdiginizde sozlesme yapacaksiniz. Sozlesme geregi onlar size para yatircak. E bu para icin sizin fatura kesmeniz gerekiyor. Fakat sirket olmadiginiz icin fatura kesemiyorsunuz. Mahkemede her turlu cezalisiniz. Sizin kaskonuz rent a car kaskosu olmadigi icin kaza aninda odemeyebilir. Cok sikinti yasarsiniz.

En ince detayiyla dusunmenizi oneririm. Sonra sikinti yasamanizi istemeyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buyuk firmalar kesinlikle boyle bir kiralama isine girmez. Ornegin biz kiralarken aracin kesinlikle sahis degil sirket uzerine olmasini sart kosuyoruz. Siz bu araci verdiginizde sozlesme yapacaksiniz. Sozlesme geregi onlar size para yatircak. E bu para icin sizin fatura kesmeniz gerekiyor. Fakat sirket olmadiginiz icin fatura kesemiyorsunuz. Mahkemede her turlu cezalisiniz. Sizin kaskonuz rent a car kaskosu olmadigi icin kaza aninda odemeyebilir. Cok sikinti yasarsiniz.

En ince detayiyla dusunmenizi oneririm. Sonra sikinti yasamanizi istemeyiz.

Cok haklisiniz kesinlikle bunlar buyuk firma degil arastirmadim ve bunu anladim zaten avis turent gibi firmalar kesinlikle dediginiz gibi bireysel sahistan arac kiralamiyorlar

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlis anlasilma olmasin hocam. Ben sizin para kazanmaniza karsi degilim. Cok fazla arac kiraladigimiz icin sikintilari az cok biliyoruz. Bilginiz olmasi acisindan soyledim sadece. Belkide 36 ay boyunca hic bir olayla karsilasmadan aracinizi geri alabilirsiniz. Olusabilecek risklerden bahsettim. Siz bunlari goz onune alip kiralama sirketine verebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlis anlasilma olmasin hocam. Ben sizin para kazanmaniza karsi degilim. Cok fazla arac kiraladigimiz icin sikintilari az cok biliyoruz. Bilginiz olmasi acisindan soyledim sadece. Belkide 36 ay boyunca hic bir olayla karsilasmadan aracinizi geri alabilirsiniz. Olusabilecek risklerden bahsettim. Siz bunlari goz onune alip kiralama sirketine verebilirsiniz.

Estagfurullah ne yanlis anlamasi hocam aklimdan bile gecmedi aksine bilgi ve tecrubelerinizden faydalandim sizden bir ricam var firmanin adi arababankasi tecrubeli olarak bu siteyi incelermisiniz benim icin

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Firma hakkinda yorum yapmak cok dogru olmaz. Tanimiyorum sonucta fakat etik bir kiralama turu degil diye dusunuyorum. Bu benim dusuncem.

Tesekkurler ozelden yorumunuzu almak isterim ama dusuncem benimde olumsuz yonde

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...