Jump to content

APP plaka

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

benim plakayı değiştirmek için işlemleri bugün baslattım.. vekaleti ve lüzumlu belgeleri verdik takipçilere, cuma-cumartesi gibi hazır olur dediler.. yeni plakaları alır almaz bi çift app çekmek istiyom guzuya.. mekan olarak Kordon da bildigim bi yer var ancak fiyat konusunda hiçbi bilgim yok :fiuw:.. bu iş kaça olur diosunuz??

edit: ha bide ne kadar sürede hazırlarlar plakaları??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

14

• Selman

16

• NeBiAnd

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Kordon'da bildiğin yere gideceksin, duvarda panoda hepsinin örneği ve fiyatı var... APP dediğinizin ne menem şey olduğunu tam olarak ayırdedemiyorum ben ama sanırım içlerinde en ucuzu o, eğer doğru anlıyorsam....

Diğer hepsini bir saat içinde veriyorlar lakin app ertesi gün.... :) Fabrikadan geliyormuş paşa..

Ben köşeli bir modelin çiftine 70 lira vermiştim yanlış hatırlamıyorsam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

APP 70 değil, o daha ucuz, pazarlık eden sopa yiyor, adamlar rakipsizmiş İzmir'de....

anladım abi saol, peki o panodaki en pahalı plaka türü ne kadardı abi gözüne carptı mı hiç?? bu aralar cok eli sıkı olmaya basladım, önümüzdeki 2-3 ay pek parlak gecmicek benim acımdan bildigim için şimdiden sıkı yönetimi baslattım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ulan eli sıkı olmaya başladıysan en pahalısını ne etcen? En pahalısını tam hatırlamıyorum ama Volkan'ınkidir kanımca...

eheh eski alıskanlıklarla yeni tarzı birleştirince öle zıt bi mantık cıkmıs haklısın abi :D Volkan Abi ninkiler kesin en pahalılarıdır nasıl akıl edemedim doru yaf :D saol abi bu arada :) kısmetse pazartesi sölesek en gec salı alırım.. oldu bu iş 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi işin o kısmını direk gectim.. 35 olsun bana yeter modundayım.. Narlıdere ye şu anda AN ve AD veriyolar.. ADler daha önce verilmeye baslandı, 2005 407 AN plakalı.. degişmediyse yine büyük ihtimal AN gelir diye tahmin ediyorum 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi sorayım abi o zaman yarın sabah.. işşallah bulurlar ya da işşallah ben gec kalmadım.. sabah erkenden arayayım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi biz buranın yani Narlıdere deki evinkini verdik, bu halde burası mı olmak zorunda illaa.. yani Narlıdere yi verip Çeşme den bi plaka alamıyo musun?? eger öleyse gerek yok abi bosver bassınlar AN yi gitsin, önemli değil okadar.. ama olursa eger öle bi imkanları varsa yapsınlar RFN daa hoş olur içime daa fazla siner..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen sabah erkenden ara, sor... Ben son durumu bilmiyorum tam olarak, ama dediğim gibi becerebileceklerse Çeşme'den adres veririz, hatta işi bilen takipçi de ayarlarız sanıyorum....

Edit: Adresin neresiyse plakayı oradan alıyorsun, kafana göre olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi aceleye geldi biraz, babamda geldi beli agrıyo kaplıcaya gircek, haftasonu gidecegi için buradayken plakanıda halledip öle gideyim dedi.. baskıyı yiyince bugün o iş için kosusturmak zorunda kaldım biraz.. saglık olsun abi napalım fena değil en kötü ihtimal 35 AN .... olacak 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...