Jump to content

2004 Model full Otomatik mazda 6 satıyorum

masumss

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 6 ya gerçekten çok ısındım ama satmak zorundayım. Daha küçük bir mazda ile takas düşünürüm detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Teşekkürler arkadaşlar Hayırlısı Araba on numara içim gidiyor ama nasip  mazda 3 HB almaya niyetlendim aklımda kalan aynı motor otomatiği aynımı bilmiyorum... Linki arabamı ilana koymadığım dan atmamıştım bugün foto ekleyip koydum her kez için hayırlısı...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-satilik-2004-mazda-6-doneminin-en-full-araci-163523395/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumda takas düşünen olabilir. Hayırlı satışlar. Allah gönlünüze göre versin

Linki attım bu arada sizin ilanınızı gördüm Baya emek vermişsiniz :) hayırlısı olsun izmirde olsaydınız aracı görmeye gelirdim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Linki attım bu arada sizin ilanınızı gördüm Baya emek vermişsiniz :) hayırlısı olsun izmirde olsaydınız aracı görmeye gelirdim...

Teşekkür ederim abim :) Düşündüğüm arabanın fiyatı yüzünden almaktan vazgeçtim. Zaten kendi guzumuda çok aradım bakım yaptırdım 12.100 verdiler güzel fiyat aslında ama satmaya kıyamıyorum. Satmaktan vazcaydım. Yakında camları filmleyip, kapı altı hayalet logo ve sis farı takıp kullanmaya devam edecem

Sizinde Allah gönlünüze göre versin. Tez zamanda satarsınız inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben 626'dan mazda3 terfi ettim, fakat arada pişman mıyım diye düşünüyorum... Sen mazda6 dan 2 veya 3'e geçeceksen mutlaka ve mutlaka pişman olursun... ;)

Hakkında hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben 626'dan mazda3 terfi ettim, fakat arada pişman mıyım diye düşünmüyorum değil... Sen mazda6 dan 2 veya 3'e geçeceksen mutlaka ve mutlaka pişman olursun... ;)

Hakkında hayırlısı...

Çok doğru söylüyorsun ama apt park sıkıntım oluyor. Yoksa gerçekten kendine bağımlılık yapan araba. Zaten bu paralara böyle özellikli araba çok zor... Sizin içinde hayırlısını dilerim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gercekten özelliklerine göre verdiğiniz fiyat bence güzel keşke satmasanız  :(param olsaydı kaçırmazdım  ;)

ilgilenen arkadaşlar muhakkak çıkacaktır hayırlı satışlar tekrar ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet herkesin kendine göre düşüncesi ve hesabı var, ben çok istememe rağmen, Mazda 6'yı ve Subaru Forester'ı eşime kabul ettiremedim, kullanamam çok geniş araçlar dediği için mecburi rota mazda3 oldu, hatta buna bile burun kıvırıyor ama o kadar da değil... B sınıf araba bana göre değil...

Allah herkesin gönlüne göre versin, kazasız günler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen özellikle şehir içinde o kadar rahat kullanıyorum ki bisiklet biner gibiyim. Bir de boş yol buldum mu araba gücünü hissettiriyor. Bilirsiniz Spor ve low modu var ikisi de çok başarılı Hele low modunda çıktığım bir yokuş vardı Maşallahı dedim. Spor moduda ışıklarda yada artislik yapan araç olursa kullanıyorum on numara seri gidiyor... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...