Jump to content

Satılık Hatasız Mazda 323

hus3yn

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hayırlı satışlar... Ben alıcı olsam ve üzerindeki sistemi görsem, söktürmem...

Veli abinin düşüncesindeyim...

İlanı verirken ses sistemi fiyata dahil değildir vb gibi şeylerin yazılması alıcıların araca ilgisini azaltabilir...

Ya böyle şeyler yazılmayacak yada bu gibi şeyler aracın üzerinde kalacak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlanı verirken ses sistemi fiyata dahil değildir vb gibi şeylerin yazılması alıcıların araca ilgisini azaltabilir...

Ya da; aracın fiyatını o müzik sistemi ilave edilmiş şekilde yazacak... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklısınız ama şöyle bir şey var ki aracın fiyatını 17.500 yazarsak bence ilgi daha azalır çünkü ses sistemi olayı herkese hitap eden bir şey değil seven var sevmeyen var, örneğin geçen gün 50 yaşlarında bir abimiz araca baktı bagajdaki ne dedi anlattım güldü geçti ;) bence mantıklısı seçenek sunmaktır isteyen istediği şekilde değerlendirme yapabilir.. sizin fikrinize de saygı duyuyorum.. konu kirlenmesin teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklısınız ama şöyle bir şey var ki aracın fiyatını 17.500 yazarsak bence ilgi daha azalır çünkü ses sistemi olayı herkese hitap eden bir şey değil seven var sevmeyen var, örneğin geçen gün 50 yaşlarında bir abimiz araca baktı bagajdaki ne dedi anlattım güldü geçti ;) bence mantıklısı seçenek sunmaktır isteyen istediği şekilde değerlendirme yapabilir.. sizin fikrinize de saygı duyuyorum.. konu kirlenmesin teşekkürler...

Aracınız gerçekten güzel hayırlı satışlarınız olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklısınız ama

Ben de teşekkür ederim, tekrar hayırlı satışlar... Konunun kirlenmesi (!) güncel kalması adına sizin için avantajdır ama düşüncelerine tamamen saygı duyarak pisti size terk ediyorum... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Senin çömezleremi alıvircen abi yoksa  :D

Toplam 4 tane aday var, eski guzudan sonra yenisini de görünce kesinlikle Mazda sevdalısı oldular...

İki tanesi 10-15 bin arası, bi tanesi yeni mazda3 bekliyor, bi tanesi de 25-30 bin arası ilk kasa mazda3 bakıyor...

Nasipleri neyse artık, hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...