Jump to content

Satılık 1996 Model Bmw 3.18 is (Hastasından)

hakanemre23

Tavsiye Edilen Mesajlar

Saygıdeğer forum üyeleri;

Kardeşimin aracı satılıktır. Kendisi şimdiye kadar BMW hastasıydı artık Mazda'cı yapmayı düşünüyoruz.

Eşi, dostu için BMW arayan varsa dosta gidecek bir araç. Kardeşim prensibi gereği kupon araç alır.

Geçmişinde;

1997 5.20 İA

1998 5.28 İA

2001 5.25İ

1996 3.20İA CABRİO kullanmış ve son olarak şuan ki aracı kullanmaktadır.

Araç profili;

1996 Model

3.18 İS

147 HP

PRİNS LPG'Lİ

202.000 KM'DE

Diğer 3.18 lerden farklı olan ÇİFT EGZANTRİKLİ

post-10147-141695299236_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Meraklısına gidecek bir araç olduğu fiyatından belli... :)

Valla abi Bmw pazarından anlamam ama bizim bilader düzgün araç aldığı için hemen satıyo bide taa Ağrılardan falan gelenler var  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu is modeli nadir bulunuyo hele temizi ve de bu araçların hastaları oluyor ;) benim beğendiğm kasa e46 kasa 3.20 ci ler..mazda harici en çok sahip olmak istediklerimdendi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla abi Bmw pazarından anlamam ama bizim bilader düzgün araç aldığı için hemen satıyo bide taa Ağrılardan falan gelenler var  :D

Meraklısı alır diye bu yüzden dedim... Yoksa; 96 model bir araç için 25 bin lira korkunç bir rakam... Anladığım kadarıyla da; tek kapı !!

Hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Meraklısı alır diye bu yüzden dedim... Yoksa; 96 model bir araç için 25 bin lira korkunç bir rakam... Anladığım kadarıyla da; tek kapı !!

Hayırlı satışlar.

Bundan önceki 96 üstü açık Bmw yi 31.500'a aldı 2 ay sonra 32.600'a aldılar vallahi abi hangi deliyse artık  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bmw candir. 2001'de aynisinin bordosu vardi bende. efsanevi bir kasa.

ancak o lastikler bilerek mi yatirilmis zamanla kullanimla mi olmus? benim focus'ta da yatmisti da sanayide duzeltmislerdi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bmw candir. 2001'de aynisinin bordosu vardi bende. efsanevi bir kasa.

ancak o lastikler bilerek mi yatirilmis zamanla kullanimla mi olmus? benim focus'ta da yatmisti da sanayide duzeltmislerdi

Bizim bilader pimpiriklidir abi bilerek yatırılmıştır, herhangi bi durumdan dolayı sıkıntısı varsa öle kullanmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hey maşşallah !!

Hatta ilanı ben verdim abi kendi hesabımdan 1 ay olmadan 10.000 fazla kişi ilana bakmış 120 kişi favoriye almıştı ilanı. Bu kadar Bmw; üstelik üstü açık şeyin delisi olduğuna çok şaşırıştım  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hatta ilanı ben verdim abi kendi hesabımdan 1 ay olmadan 10.000 fazla kişi ilana bakmış 120 kişi favoriye almıştı ilanı. Bu kadar Bmw; üstelik üstü açık şeyin delisi olduğuna çok şaşırıştım  :D :D

Bir Hey Maşşallah daha !! :)

Zevk ve renk meselesi ile açıklanabilir bir durum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...