Jump to content

Yeni Mazda3'ün Başarılı Olması İçin Hofu Tenmangu Tapınağındaki Dua

emregc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Satışa başlama tarihine yakın bir tarihte yeni Mazda3'ün başarılı olması için Hofu Tenmangu tapınağında bir dua ayini düzenlendi. Tapınak, Yamaguchi vilayetinde ve Mazda3'ün yapıldığı Hofu fabrikasına çok uzak değil. Seremoniye, Hofu fabrikasının Genenel Müdürü ve diğer ilgililer katıldılar ve yeni Mazda3'ün hayranları tarafından uzunca bir süre beğeni toplaması umuduyla dua ettiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Satışa başlama tarihine yakın bir tarihte yeni Mazda3'ün başarılı olması için Hofu Tenmangu tapınağında bir dua ayini düzenlendi. Tapınak, Yamaguchi vilayetinde ve Mazda3'ün yapıldığı Hofu fabrikasına çok uzak değil. Seremoniye, Hofu fabrikasının Genenel Müdürü ve diğer ilgililer katıldılar ve yeni Mazda3'ün hayranları tarafından uzunca bir süre beğeni toplaması umuduyla dua ettiler.

Bizde yağmur duasına bile böyle bir şevkle çıkılmıyor.Aklima züğürt ağa filmindeki şıh geldi.Hele o sahneyi bidaha izleyim neşem yerine gelsin. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Duaları kabul oldu Mazda3 tüm ülkelerde büyük beğeni topladı.  Bizde  dua edelimde bol miktarda üretilip bir an önce ülkemize gelsin, 2. eli falan başlasın fiyatlar düşsün :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

ben de dua etmiştim o zamanlar ...tabii tapınağa değil...arabamı manuele çevirebilirsem onlar için 41 yasin de okuyabilirim. :nazar:

abi ben sana Volkan Konak'tan dertliyim kederliyim şarkısını armağan ediyorum :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni Mazda 2 çıktığında  Tavuklu pilav günü yapıp mevlüt okuturlarsa , yeni MX-5 çıktığında da irmik helvası kavurup komşu fabrikalara dağıtırlarsa hiç şaşırmam artık.  :dua:      :hi:   

Mazda'nın satışları arttırma işi dualara kaldı demek ki  :tey:    :D      :nazar: 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...