Jump to content

Mazda3 Bagaj Havuzu 77 lira(avea indirimiyle), Balata 20 lira.

kml_77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Balata konusu şakaya gelmez bütçesi uygun olanlar için orijinal her zaman daha iyidir ama değerlendirmek isteyenler için haber vereyim dedim uygun geldi bana.

http://www.hepsiburada.com/liste/dipar-mazda-3-serisi-2003-yili-sonrasi-arka-fren-disk-balatasi-takimi-dfb3667/productDetails.aspx?productId=otdit589&categoryId=60001488&SKU=OTDIT589

Almayı düşündüğüm bagaj havuzu aveanın yüz lira üzerine 25 lira indirimiyle 77 liraya geliyo. 100 liraya tamamlayınca da kargo da bedava. Yanında birkaç parça bir şey de alacağım için hepsiburada mantıklı geldi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20036337&Productid=otelf18387

Ama bir de şöyle bir şey var:

http://www.ypsplast.com.tr/1-mazda-3-sedan.html~incele

Sizce hangisini almak daha mantıklı ? Hepsiburada'dan başka ürün de alacağım için daha yakın geldi ama kalite farkı var mıdır bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben n11 den yanlış hatırlamıyorsam 70 liraya almıştım(Çek ile)... Yine de fiyat güzel ...

Heralde hepsiburada ile aynıdır nasıl hocam kalite olarak orijinaliyle çok farklı olacağını sanmıyorum ama yanılıyor muyum?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepsiorada'ya  3 yıl önceki hırsızlığından dolayı şahsi gıcıklığım var, mümkün oldukça uzak duruyorum... Bir de üzerine reklamlarda sinyor çıkmaya başladı iyice bittiler... Geçenlerde 300 liralık güneş gözlüğünü %90 indirimle 30 liraya satıyordu, sanki çok büyük iş yapmış gibi... Araştırdım, aynı gözlüğün her yerde fiyatı zaten 25-45 lira...

Mecbur kalmadıkça kullanmıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaman zaman güzel kampanyaları oluyo abi seçici yaklaşıyorum.

20 liraya arka balata uygun gibi, önler ne kadar ya da var mı?

Takip etmiyorum, ancak bir şey gerektiğinde aklıma gelirse bakıyorum, çıkıyorum... :) Üçü beşi aramıyorum, başka yerden sipariş geçiyorum... Benim için resmen bittiler, daha da olsa gelmem... :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dipar markalı çok ürün var her marka için çok sayıda ama mazda için çok fazla yok ön olarak sadece bu var sanırım tam bulamadım. Mazda için 5-6 model vardı şimdi o bölümü bulamadım.

http://www.hepsiburada.com/liste/dipar-mazda-121-1996-1999-on-fren-disk-balatasi-takimi-dfb2942/productDetails.aspx?productId=otdit481&categoryId=60001488

mazda 6 için filan da vardı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla teşekkür ederim konu için :2funny:

bir kaç haftadır takip ettiğim, piyasanın çok altında bir fiyatla hepsiburada.com'da satışta olan ve yüzsüzce daha da inmesini beklediğim dremel el aletine sayenizde 25 tl daha ucuza sahip oldum :2funny: bu şekilde beklediğimden de düşüğe geldi 8)

ayrıca kaç gündür anneme kenwood şarjlı süpürge arıyorum ankarada ama nereye girsem ya ellerinde kalmamış yada teşhir var ellerinde. hepsiburada.com'da bu süpürgeyide buldum. işin garibi o da piyasadan bayağı bir uygunaydı hepsiburada.com'da :2funny: onun üstüne birde 25 tl indirim ekledik, daha da uyguna geldi :2funny: her şey de, dünden beri girdiğim her mağazadan geri dönmemde bir hayır varmış demek ki 8)

biraz önce Kayseri'liliğimi konuşturup ayrı ayrı iki hesaptan 25'er tl indirimle aldım iki ürünüde :2funny: teşekkürler kml_77 :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla teşekkür ederim konu için :2funny:

bir kaç haftadır takip ettiğim, piyasanın çok altında bir fiyatla hepsiburada.com'da satışta olan ve yüzsüzce daha da inmesini beklediğim dremel el aletine sayenizde 25 tl daha ucuza sahip oldum :2funny: bu şekilde beklediğimden de düşüğe geldi 8)

ayrıca kaç gündür anneme kenwood şarjlı süpürge arıyorum ankarada ama nereye girsem ya ellerinde kalmamış yada teşhir var ellerinde. hepsiburada.com'da bu süpürgeyide buldum. işin garibi o da piyasadan bayağı bir uygunaydı hepsiburada.com'da :2funny: onun üstüne birde 25 tl indirim ekledik, daha da uyguna geldi :2funny: her şey de, dünden beri girdiğim her mağazadan geri dönmemde bir hayır varmış demek ki 8)

biraz önce Kayseri'liliğimi konuşturup ayrı ayrı iki hesaptan 25'er tl indirimle aldım iki ürünüde :2funny: teşekkürler kml_77 :hi:

hayirli olsun iyi gunlerde kullanin :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...