Jump to content

3.Nesil Mazda 3 İçin Aksesuarlar

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Pedal setini taktırdım sonunda. Ayrıca fotolarda daha önce taktırdığım basamak plakası ve karşılama aydınlatması da görünmekte. 

post-8383-0-85559300-1426494178_thumb.jp

post-8383-0-80141700-1426494194_thumb.jp

post-8383-0-34125800-1426494411_thumb.jp

ürünler orginal mi? orjinal değilse link alabilir miyim bi sıkıntı yaşamadıysanız bende yaptırıcamda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

karşılama aydınlatması işe yarıyor mu?yoksa sadece görüntü mü?

Benim bilmediğim bir işlevselliği mi var diye düşünürken !

3. fotoda görünüyor. Pedalları aydınlatıyor, başka bir işe yaradığı yok. 

Siz yanıt vermişsiniz. Bir an için şüphe duydum ama. :fiuw::fiuw:

İlhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçen bu ankaradaki smb mazdaya gittim kampanyadan iki filtre (hava polen) değiştiler. bu arada diğerlerini bilmem ama motor hava filtresi kesinlikle orjinal kullanılmalı. önceki de orjinaldi ama kirlenince araç iyice kağnıya dönüyor tepkikeri düşüyor,  bi ara belki bu 6-7 hp kazandırdığı söylenen k&n hava filtrelerinden de kullanabilirim.  çünkü yeni filtre bayağı farketti. bunun konuyla ilgisi yoktu gelmişken söyliin dedim, bu arada totalde işçilik dahil 105 kaat. 

neyse asıl demek istediğim şu;

ben beklemedeyken yeni üç testten döndü ben bu kadar kötü/berbat görünen bi mazda 3 görmedim. güzelim arabayı kroma boğarak resmen mahvetmişler. ön far çerçevesi arka far çerçevesi yan ayna bilmem neysi kapı kolu şeysi sis farları altı üstü yok bilmem sinyal lambaları sağı solu.... aman allahım!! öyle bi yapmışlar ki hintliler yapmaz. 

bi de yan sanayi olduğu belli ki bi çoğu yerine oturmamış o da ayrı berbat duruyordu..

yeminlen mazda bu arabayı görse sözleşmeyi tekrar elden geçirir ya da biz size mazda satın dedik bu saattığınız ne diye rapor ister.

o yüzden konusu uygun mu bilemedim ama yazmadan da edemedim. siz siz olun bu topa hiç girmeyin derim. hele o korkunç far ızgara  stop çerçeveleri!?

hem güzelim araca hem paranıza yazık etmeyin samimiyetimle söylüyorum. yani hani belki bi iki küçük dokunuş  o da belki ama o çerçeveler adını bilmediğim şeyler kabus gibiydi..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O aracı ben de gördüm. Ama kromun nerede iyi durduğu adına fikir verebilir. Kurban bayramında hava filtresi almıştım. 45 kaat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ürünler orginal mi? orjinal değilse link alabilir miyim bi sıkıntı yaşamadıysanız bende yaptırıcamda.

Pedal seti orjinal değil. SK otomotivde taktırmıştım ben, hiçbir sorun yaşamadım. Aliexpress'ten "2015 mazda 3 pedal" diye arama yaparsanız seçenekler karşınıza çıkacaktır.

Bana o serviste test arabasında görmek istediğiniz aksesuarlar neler diye sormuşlardı ama takmadılar o aksesuarları. Bu yan sanayi nikelajları takmışlar. Mazda merkez bunları sökmelerini istemiş ama hala arabanın üzerinde duruyor. Bir ara cam kenarlarına düşünmüştüm ama gördükten sonra vazgeçtim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende geçenlerde aracıma çift egzoz yaptırmıştım düşüncelerinizi öğrenmek için paylaşmak isterim başlıklar+işçilik 270 tl tutmuştuqRWJA3.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende geçenlerde aracıma çift egzoz yaptırmıştım düşüncelerinizi öğrenmek için paylaşmak isterim başlıklar+işçilik 270 tl tutmuştuqRWJA3.jpg

ben beğendim çok orjinal durmuş. bazılarının yaptırdıklarına /ya da belki de yaptıklarına bakıyorum da çok kötü duruyor. hem ikisi arasındaki dengeyi tutturamıyorlar yamuk yumuk duruyor hem de biri boşta olduğu için kir çamur içinde diğeri ise isli.  

bunda durum nedir ikisi de faal mi?

katil balina tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iki egzoz da faal durumda çok kısa bi işlem sonucu halledildi zaten şöyleki arka taraftaki 2. çıkış kapağı söküldü uyumlu çıkışlar seçildi standart egzoz sökülüm yerine yenisi kaynaklandı sonrada uyumlu bir egzoz uzatma borusuyla 2. çıkışa doğru uzatma işlemi yapıldı sonra 2. çıkış kaynaklandı sonuç resimdeki gibi ve 2 çıkışta faal

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Açıkcası araca bi faydasının olup olmadığını bilmiyorum, görüntüsü ve araca kattığı tatlı bi egzoz sesi var onun için yaptırdım.

Merak eden arkadaşlar için bostancı sanayide mata egzoz ta yaptırdım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iki egzoz da faal durumda çok kısa bi işlem sonucu halledildi zaten şöyleki arka taraftaki 2. çıkış kapağı söküldü uyumlu çıkışlar seçildi standart egzoz sökülüm yerine yenisi kaynaklandı sonrada uyumlu bir egzoz uzatma borusuyla 2. çıkışa doğru uzatma işlemi yapıldı sonra 2. çıkış kaynaklandı sonuç resimdeki gibi ve 2 çıkışta faal

valla şahane olmuş güle güle kullanın şahsen çok beğendim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

B4y0yQ.jpg

Teşekkürler8:)

Bu ön lipi de kartal eliftuningde 75 tl ye taktırdım biliyorum orjinalinin yerini asla ama asla tutmaz ama şimdilik o kadar para verebilecek durumda değilim geçiçi olarak taktırdım sol tarafta düşme var resimde de belli oluyor onuda en kısa zamanda düzelttiriceğim pek içime sinmedi ama 75tl nerde 1100tl nerde ^^

34RAA88 tarafından düzenlendi
ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

...sol tarafta düşme var resimde de belli oluyor onuda en kısa zamanda düzelttiriceğim...

Siz bence aracı satın alınca "ıslatmamışsınız", o yüzden eğri orası. :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet o kısmı arada kaynatmıştım masraf olmasın diye en kısa zamanda aradan çıkarayım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeş İstanbul damı yaptırdın? Tam olarak adres verirmisin... Bu arada çok iyi olmuş usta iyi iş çıkarmış fiyatta iyi gibi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeş İstanbul damı yaptırdın? Tam olarak adres verirmisin... Bu arada çok iyi olmuş usta iyi iş çıkarmış fiyatta iyi gibi...

plaka mısır tanrılarından 'RA',,çift egzozda faal ise mükemmel olmuş,fiyatıda çok uygunmuş,,plaka+egzoz ikilisi çok güzel durmuş,güzel günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler bosphoruss plakamı çok severek almıştım bende ^^

Adresi soran arkadaşlar İstanbul Anadolu Yakası Bostancı Sanayi Sitesi Mata Egzoz ta yaptırdım ben bi arkadaş vasıtasıyla gittiğim için net bilgi veremiyorum kusura bakmayın ama bu bilgilerle de ulaşabileceğinizi düşünüyorum

High-Q-Rear-Trunk-Spoiler-Rear-Wing-Spoi High-Q-Rear-Trunk-Spoiler-Rear-Wing-Spoi

Bu spoiler in de siparişini verdim hayırlısıyla ulaşıp takabilirsem onunda fotoğraflarını atarım

http://www.aliexpress.com/item/High-Q-Rear-Trunk-Spoiler-Rear-Wing-Spoilers-Trunk-Lid-Diffuser-For-Mazda-AXELA-Mazda-3/32460880501.html

34RAA88 tarafından düzenlendi
Ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 numaranın olduğu setten ben 2 adet aldım ve fazla olan duruyor isteyene Ankara'da satabilirim aldığım fiyata beklemek istemeyen varsa , burada da Yazdığım konu mevcut resimleri ile birlikte görebilirsiniz

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96329130

selamlar kardelşim..25x2.8=70 gibi bişeye mi vereceksin?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Sergio_01
      Yazan: Sergio_01
      Merhabalar,
      2018 makyajlı Mazda 3 lerde (Sedan) bagaj menteşelerinin plastik kaplamaları varmış yeni öğrendiğim kadarıyla... 
      Orjinal parça numaları aşağıdadır... Kendi araçlarımıza uygulamamız için ilgilenen olursa diye....... Sağ sol olarak iki ayrı parça koduyla satılıyor... İkisinin toplam Ukrayna satış fiyatı  28 USD
      civarında... Planlarım içine aldım..... Bence güzel görünüyor...
      B60S-68-8W5A COVER(R),HINGE (Sağ menteşe kapağı)   B60S-68-8W6A COVER(L),HINGE (Sol menteşe kapağı)    
    • Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      Merhaba arkadaşlar ülkemizde hepinizinde bildiği gibi aksesuar sıkıntımız var. Mazda araçları için buna bir kampanya yaparak ülkemize her araç markalarında olduğu gibi yedek parça, aksesuar vs. Getirilmesini sağlarsak ne kadar başarılı oluruz? Hep yurtdışından siparişler vererek alışveriş yapıyoruz. Fakat ülkemizde tatmin edici aksesuar alamıyoruz bulamıyoruz! 
      Buna bir kampanya başlatırsak veya ilgili mercilere ulaştırsak nasıl olur? Bu benim şahsi düşüncem böyle birşey yapılırsa desteğim olur mutlaka.. teşekkürler
    • ufkdnz
      Yazan: ufkdnz
      Arkadaşlar Ankara da Mazda aksesuarı alabileceğimiz yerler nerede bilen var mı krom çıta vs. Şimdiden teşekkürler Mazda can gerisi heyecan  Mazda 3 aracım arkadaşlar neler yapabileceğime de önerisi olan varsa arkadaşlarım dan beklerim 
    • abdullah11
      Yazan: abdullah11
      ön arka yan marşpiyer döktürüyorum birazdan kalıp almaya gidicem isteyenler bana burdan ulaşabilir 

• Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      2016 model mazda3 sahibiyim. Rüzgarlık için tavsiye istiyorum. Taktırmak ne kadar avantajlı ? Dezavantajları nelerdir? Taktıracağım uygun fiyatlı yer mekan bilen varsa söyleyebilir mi? İstanbulda ikamet ediyorum. 
      Genel olarak fiyatları nasıldır? Model marka gibi sağlam birşey taktırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yeni Oluştur...