Jump to content

3.Nesil Mazda 3 İçin Aksesuarlar

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yarısı mat gibi duruyor, hiç hoş durumuyor,  parlak olacaksada tümü parlak olmalı  , bunu alacağına tamamına bir astar çekip parlak siyaha boyaman daha iyi olur bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yarısı mat gibi duruyor, hiç hoş durumuyor,  parlak olacaksada tümü parlak olmalı  , bunu alacağına tamamına bir astar çekip parlak siyaha boyaman daha iyi olur bence.

Mat ise sana katılıyorum ama parlak gibi görünüyor.. Dediğiniz gibi parlak boya yaptırmayı düşünüyorum birkaç ay sonra baharda belki. Teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mat ise sana katılıyorum ama parlak gibi görünüyor.. Dediğiniz gibi parlak boya yaptırmayı düşünüyorum birkaç ay sonra baharda belki. Teşekkür ederim..

Altlar parlak ama dikkat ediniz ,arka sislerin olduğu kısmın rengi mat, sanırım o spoiler zaten marşpier tarzı bişey,  sadece aşagıyı kapatmış, üst gene tamponun kendisi yani mat siyah.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Altlar parlak ama dikkat ediniz ,arka sislerin olduğu kısmın rengi mat, sanırım o spoiler zaten marşpier tarzı bişey,  sadece aşagıyı kapatmış, üst gene tamponun kendisi yani mat siyah.

Eyvallah hocam, zaten %20 ile 800TL fiyatı var o para verilmez tabiki de :D Biz kendimiz boyarız ilerde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal spoilerin boyasız halini honkkong'dan sipariş etmiştim boyasız şekilde kargo dahil 175 tl. Tr'ye giriş yapmış bugün yarın gelir boyatıp montaj yapılacak. Servise onca paraları vermeye değmez. Uygulama bitince resimleri paylaşırım. Araştırmaya devam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün siparişini verdiğim 2 aksesuar..Bagaj spoileri ve Krom pedallar..

Spoilerin fiyatı kargo dahil : 175 Tl oldu (Spoileri tr de boyatıp montajı kendim yapıcam)

Pedallar ise : 75 tl

Hocam nerden aldınız bunları? Spoiler çok iyi fiyat bu arada. Pedalları ben de istiyorum ama orjinal olsun istiyorum onlar da biraz pahalı oluyor. Sizin pedalların üzerinde axela yazmayan versiyonları da var bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bikes44 hayırlı olsun öncelikle güle güle kazasız belasız kullanın aracınızı. aynı kentteyiz bende reflex sedan var. ktastan abi pedallar güzelmiş gerçekten montajını yaptın mı? diğer parçalar açısından da herhangi bir uyumsuzluk varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ebay ve aliexpresten..ürünler tr'ye gelmiş dağıtımda gözüküyorlar. Benimkinde axela yazmıyor mazda 3 yazıyor. Ben örnek resim paylaştım.

Hocam nerden aldınız bunları? Spoiler çok iyi fiyat bu arada. Pedalları ben de istiyorum ama orjinal olsun istiyorum onlar da biraz pahalı oluyor. Sizin pedalların üzerinde axela yazmayan versiyonları da var bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ebay ve aliexpresten..ürünler tr'ye gelmiş dağıtımda gözüküyorlar. Benimkinde axela yazmıyor mazda 3 yazıyor. Ben örnek resim paylaştım.

Pedal için ben hiçbirşey yazmayanı aldım dün. Spoiler de alacam galiba. Ankarada ikamet ediyorum ben de. Taktırdığınız yeri paylaşırsanız memnun olurum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Spoiler gelsin boyama ve montaj isleri bittikten sonra yerleri, fiyatı ve resimleri paylaşırım..

Pedal için ben hiçbirşey yazmayanı aldım dün. Spoiler de alacam galiba. Ankarada ikamet ediyorum ben de. Taktırdığınız yeri paylaşırsanız memnun olurum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bugün siparişini verdiğim 2 aksesuar..Bagaj spoileri ve Krom pedallar..

Spoilerin fiyatı kargo dahil : 175 Tl oldu (Spoileri tr de boyatıp montajı kendim yapıcam)

Pedallar ise : 75 tl

lzGNXp.png

PEWadb.png

Setler harika.

Öncelikle aracınız hayırlı olsun:)

Bu setten ben de rica edebilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Beyler Çin'li alışveriş devi alibaba.com türkiye sitesi kurulmuş. Site var mıydı benmi yeni gördüm bilemiyorum ama Yeni Mazda3 için çok güzel aksesuarlar var. Sis farının üzerine gündüz ledleri çok hoşuma gitti mesela.

Ama tabi site hakkında bilgim yok. Nasıl ürün alınır? Ülkemize drek satış varmı? Ne kadar sürede gelir? Sorun yaşanır mı? Siteyi bilen arkadaşlar varsa bizi aydınlatsın lütfen. Buradan uygun fiyata güzel aksesuarlar alırız valla :D

http://turkish.alibaba.com/trade/search?selectedTab=product&_csrf_token_=bg709s_8o8cn&SearchText=2014+mazda+3

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Site her zaman vardı ama kaliteli ürün ve satıcılarla muhattap olmak istiyorsanız aliexpress ve ebay'den şaşmayın derim. 

Beyler Çin'li alışveriş devi alibaba.com türkiye sitesi kurulmuş. Site var mıydı benmi yeni gördüm bilemiyorum ama Yeni Mazda3 için çok güzel aksesuarlar var. Sis farının üzerine gündüz ledleri çok hoşuma gitti mesela.

Ama tabi site hakkında bilgim yok. Nasıl ürün alınır? Ülkemize drek satış varmı? Ne kadar sürede gelir? Sorun yaşanır mı? Siteyi bilen arkadaşlar varsa bizi aydınlatsın lütfen. Buradan uygun fiyata güzel aksesuarlar alırız valla :D

http://turkish.alibaba.com/trade/search?selectedTab=product&_csrf_token_=bg709s_8o8cn&SearchText=2014+mazda+3

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Site her zaman vardı ama kaliteli ürün ve satıcılarla muhattap olmak istiyorsanız aliexpress ve ebay'den şaşmayın derim. 

Bilmiyordum hocam aliexpress.com 'u biraz inceledim haklısınız. Siz buradan ürün aldınız mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Bekleme süresi dışında gittigidiyor sisteminden ne farkları var?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Devamlı alışveriş yaptığım bir site. Dikkat etmeniz gereken unsurlar, satıcının profili, yapmış olduğu satış sayısı ve aldığı puan. Tıpkı gittigidiyor gibi..Eğer farklı yada hasarlı bir ürün gelirse önce satıcı ile irtibat kurun size cevap vermezse yada olumsuz olursa site üzerinden zaten gerekli işlemleri yapabiliyorsunuz. Ama tabiki iade ve para ödeme garantisi olan ilanlardan bahsediyorum. Buna dikkat etmek gerekiyor..

Bilmiyordum hocam aliexpress.com 'u biraz inceledim haklısınız. Siz buradan ürün aldınız mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Bekleme süresi dışında gittigidiyor sisteminden ne farkları var?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Devamlı alışveriş yaptığım bir site. Dikkat etmeniz gereken unsurlar, satıcının profili, yapmış olduğu satış sayısı ve aldığı puan. Tıpkı gittigidiyor gibi..Eğer farklı yada hasarlı bir ürün gelirse önce satıcı ile irtibat kurun size cevap vermezse yada olumsuz olursa site üzerinden zaten gerekli işlemleri yapabiliyorsunuz. Ama tabiki iade ve para ödeme garantisi olan ilanlardan bahsediyorum. Buna dikkat etmek gerekiyor..

Tamam teşekkürler, biraz inceleyeyim ben :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Sergio_01
      Yazan: Sergio_01
      Merhabalar,
      2018 makyajlı Mazda 3 lerde (Sedan) bagaj menteşelerinin plastik kaplamaları varmış yeni öğrendiğim kadarıyla... 
      Orjinal parça numaları aşağıdadır... Kendi araçlarımıza uygulamamız için ilgilenen olursa diye....... Sağ sol olarak iki ayrı parça koduyla satılıyor... İkisinin toplam Ukrayna satış fiyatı  28 USD
      civarında... Planlarım içine aldım..... Bence güzel görünüyor...
      B60S-68-8W5A COVER(R),HINGE (Sağ menteşe kapağı)   B60S-68-8W6A COVER(L),HINGE (Sol menteşe kapağı)    
    • Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      Merhaba arkadaşlar ülkemizde hepinizinde bildiği gibi aksesuar sıkıntımız var. Mazda araçları için buna bir kampanya yaparak ülkemize her araç markalarında olduğu gibi yedek parça, aksesuar vs. Getirilmesini sağlarsak ne kadar başarılı oluruz? Hep yurtdışından siparişler vererek alışveriş yapıyoruz. Fakat ülkemizde tatmin edici aksesuar alamıyoruz bulamıyoruz! 
      Buna bir kampanya başlatırsak veya ilgili mercilere ulaştırsak nasıl olur? Bu benim şahsi düşüncem böyle birşey yapılırsa desteğim olur mutlaka.. teşekkürler
    • ufkdnz
      Yazan: ufkdnz
      Arkadaşlar Ankara da Mazda aksesuarı alabileceğimiz yerler nerede bilen var mı krom çıta vs. Şimdiden teşekkürler Mazda can gerisi heyecan  Mazda 3 aracım arkadaşlar neler yapabileceğime de önerisi olan varsa arkadaşlarım dan beklerim 
    • abdullah11
      Yazan: abdullah11
      ön arka yan marşpiyer döktürüyorum birazdan kalıp almaya gidicem isteyenler bana burdan ulaşabilir 

• Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      2016 model mazda3 sahibiyim. Rüzgarlık için tavsiye istiyorum. Taktırmak ne kadar avantajlı ? Dezavantajları nelerdir? Taktıracağım uygun fiyatlı yer mekan bilen varsa söyleyebilir mi? İstanbulda ikamet ediyorum. 
      Genel olarak fiyatları nasıldır? Model marka gibi sağlam birşey taktırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yeni Oluştur...