Jump to content

3.Nesil Mazda 3 İçin Aksesuarlar

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bugün sabah uykusuz ve yorgun olmama rağmen, dün elime geçen kapı camlarının üst çıtaları için krom parçaların montajını yaptım. Açıkçası acaba diyerek almıştım zaten ya tam oturmazsa diye ama adamlara helal olsun milimetresine kadar cuk diye oturdu. Bu kadar iyi olacağını düşünmüyordum. 

k1gjmy.jpg
N945mQ.jpg
ayDom7.jpg
YjlvmA.jpg
89blAA.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geri görüş kamerasını daha takmadım, ama kabloların döşeli olduğunu biliyorum, yazılım güncellemesi yaptım montajdan sonra çalışmazsa yazılım ile uğraşıcam biraz. Navigasyon içinde çalışmalarım devam ediyor. İkisini de çözdüğüm an paylaşırım sizlerle. Servise o kadar para veremem. Altı üstü bir sd kart ve kamera.

Ktaskan hayırlı olsun tum ekıpmanlar. Aldıkların arasında geri gorus kamerası var onun montajı ve calısmasıyla ilgili detay paylasabılır mısın ya da saglıklı calısıyor mu? Herhangi birseyi sokmek gerekiyor mu arabadan ve dısarıda kalan bır parca var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ok...sagol...beklıyorum...navigasyon  cok onemlı degıl benım ıcın ama geri gorus lazım ozellıkle hanım kullandıgı vakıtte...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de spoiler ve pedal setinin görünüşünü merak ediyorum. Ayrıca montaj yapmışsanız Ankara'da nerede yaptırdığınızı söyleyecektiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pedal setinin ayak dayama yerini biz yaptık, fren ve gaz pedalı için bir arkadaşın müzik sistemi ile ilgili işi vardı o arada matkap görünce şunuda iki dakika taksak dedim hatır rica hürmetine taktırdım. Spoiler ilk gelen yanlış gönderildi mazda 6 için gelmişti, arkadaş yenisini gönderdi bugün yarın gelir boyatıp taktırıcam onunla ilgili bilgi veririm pedal setinin de gündüz gözüyle resmini çeker paylaşırım.

Ben de spoiler ve pedal setinin görünüşünü merak ediyorum. Ayrıca montaj yapmışsanız Ankara'da nerede yaptırdığınızı söyleyecektiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Maceralı bir boyama ve montaj aşamasından sonra bugün itibariyle spoiler montajımız yapıldı. Önce verdiğimiz renk kodunu yanlış anlayıp aracın rengini sedefli beyaz dememize rağmen gri renge boyadılar :) Sonrasında düzeltildi, bu seferde montajda 2 kere uyarmama rağmen çift taraflı bantları taşırarak yapıştırdılar bir şey olmaz dedikleri halde söktürüp tekrardan yaptırdım, silikonu az sıkın yapıştırınca dışarı atarsa al başına belayı dedim gene çok sıktılar onları temizletip tekrar yaptırdım sonuç olarak hayırlısıyla yaptırdık. Mazda-TR sitesinde montaj hariç 840 Tl olan spoiler bana kargo+ürün fiyatı + boyama + Montaj = 128 Tl'ye mal oldu. Servis zaten aldığımız parçaların fiyatlarını duyunca hopladı biraz. Resimleri paylaşıyorum yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa ürünün temini konusunda yardımcı olurum. Sadece fiyat değişmiş olabilir benim hem indirim kuponum hemde üründe indirimim vardı. Yalnız ürün birebir aksesuar listesindeki ürün hiç kuşkunuz olmasın.

mrJMNy.jpg

EzymA9.jpg

jvQgNG.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel görünüyor. Hayırlı olsun.

Derhal istiyorum. Nereden alınacaksa, nereye sipariş verilecekse... Hemen şimdi. :clap: 

Zenfone 6 dan gönderildi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malumunuz sürücü tarafındaki cam ve yan ayna butonları ışıksız geliyor. Bunları tesisat çekmeden aydınlatan ya da basit bir şekilde çözen bir aksesuar var mı? Mesela fosforlu sticker gibi bişi. Araştıran var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben baktım aliexpress ve ebay'de ama bulamadım.

Malumunuz sürücü tarafındaki cam ve yan ayna butonları ışıksız geliyor. Bunları tesisat çekmeden aydınlatan ya da basit bir şekilde çözen bir aksesuar var mı? Mesela fosforlu sticker gibi bişi. Araştıran var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Sergio_01
      Yazan: Sergio_01
      Merhabalar,
      2018 makyajlı Mazda 3 lerde (Sedan) bagaj menteşelerinin plastik kaplamaları varmış yeni öğrendiğim kadarıyla... 
      Orjinal parça numaları aşağıdadır... Kendi araçlarımıza uygulamamız için ilgilenen olursa diye....... Sağ sol olarak iki ayrı parça koduyla satılıyor... İkisinin toplam Ukrayna satış fiyatı  28 USD
      civarında... Planlarım içine aldım..... Bence güzel görünüyor...
      B60S-68-8W5A COVER(R),HINGE (Sağ menteşe kapağı)   B60S-68-8W6A COVER(L),HINGE (Sol menteşe kapağı)    
    • Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      Merhaba arkadaşlar ülkemizde hepinizinde bildiği gibi aksesuar sıkıntımız var. Mazda araçları için buna bir kampanya yaparak ülkemize her araç markalarında olduğu gibi yedek parça, aksesuar vs. Getirilmesini sağlarsak ne kadar başarılı oluruz? Hep yurtdışından siparişler vererek alışveriş yapıyoruz. Fakat ülkemizde tatmin edici aksesuar alamıyoruz bulamıyoruz! 
      Buna bir kampanya başlatırsak veya ilgili mercilere ulaştırsak nasıl olur? Bu benim şahsi düşüncem böyle birşey yapılırsa desteğim olur mutlaka.. teşekkürler
    • ufkdnz
      Yazan: ufkdnz
      Arkadaşlar Ankara da Mazda aksesuarı alabileceğimiz yerler nerede bilen var mı krom çıta vs. Şimdiden teşekkürler Mazda can gerisi heyecan  Mazda 3 aracım arkadaşlar neler yapabileceğime de önerisi olan varsa arkadaşlarım dan beklerim 
    • abdullah11
      Yazan: abdullah11
      ön arka yan marşpiyer döktürüyorum birazdan kalıp almaya gidicem isteyenler bana burdan ulaşabilir 

• Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      2016 model mazda3 sahibiyim. Rüzgarlık için tavsiye istiyorum. Taktırmak ne kadar avantajlı ? Dezavantajları nelerdir? Taktıracağım uygun fiyatlı yer mekan bilen varsa söyleyebilir mi? İstanbulda ikamet ediyorum. 
      Genel olarak fiyatları nasıldır? Model marka gibi sağlam birşey taktırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yeni Oluştur...