Jump to content

3.Nesil Mazda 3 İçin Aksesuarlar

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

17 saat önce, Ali Furkan İpek :

Kaç günde geldi peki? Ve aliexprese güvenmeli miyiz. Paramızı alıp ürün gelmeyedebilir çünkü? 

30 euroyu geçmeyen ürünler gümrükten geçiyor son düzenlemeye göre. ali expressten ben de şahsen hiç sorun yaşamadım. bazı ürünler uçakla bazıları gemiyle geliyor. bu yüzden erken ve geç gelen ürünler oluyor. ama hepsi geldi şimdiye kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, Katil Balina :

dün gelmedi dediğim kromlar geldi

Hiç krom aksesuar seven birisi değilim ama bu sis lambası çerçevesi kromlar bu araca cuk oturuyor. Orjinalinde gelmesi gereken bir şey. Mazda 6 larda ve makyajlı 3. nesillerde benzer kromlar var orjinal olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, Tarahumara :

Hiç krom aksesuar seven birisi değilim ama bu sis lambası çerçevesi kromlar bu araca cuk oturuyor. Orjinalinde gelmesi gereken bir şey. Mazda 6 larda ve makyajlı 3. nesillerde benzer kromlar var orjinal olarak.

dediğiniz gibi ben de hiç krom vs sevmem ama sizin araçta  görünce karar verdim zaten.  bi iletinizde geçiyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

54 dakika önce, Tarahumara :

32 dakika önce, Katil Balina :

dediğiniz gibi ben de hiç krom vs sevmem ama sizin araçta  görünce karar verdim zaten.  bi iletinizde geçiyordu

Bende sadece kaş olarak taktım. Sade oldu. Benim araçta sis farı çerçevesi olmadığı için çok boş duruyordu. Böyle sade oldu ve hoşuma gitti.

20170831_185055.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

48 dakika önce, Seriatsu :

Benim araçta sis farı çerçevesi olmadığı için çok boş duruyordu. Böyle sade oldu ve hoşuma gitti.

Onu da bulamaz mısın Serhat ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Katil Balina :

böyle de şık ve sade. bende olmasa ben de almazdım. 

Her ikisi de güzel görünüyor gerçekten. İş sadece tercihe kalıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
21.01.2017 at 19:39, Koray74 :

Bu hafta kaliperler tamam.

f8a991682db692dc797d11796d457b93.jpg

250709366fd4e03ac10411b01fd0a0d7.jpg

7b818a67210b2dfd3fc47d8170b6c500.jpg

0ef921aecd3bdd7e35e61f703719ec11.jpg

a7fd97fdee6a0ef26b7ecead6395e348.jpg

3d4eceb333766407192a3a56632f4302.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim aracın jantları 16 olduğu için olmuyormuş kalipler kapağı :( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
01.07.2016 at 17:16, Tarahumara :

Aliexpress'den aldigim pedallar geldi. 1 dk surmedi bile takmasi. Vidalamaya ya da yapistirmaya gerek yok. Simdi buna uygun bir ayak dayama bulmam lazim.

WYaW9P.jpg

Aynısından aldım. Bugün sipariş geldi gaz pedalı tamam ama freni takamadım. Zor giriyordu. ne yapmam lazım yardım edermisin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Ali Furkan İpek :

Aynısından aldım. Bugün sipariş geldi gaz pedalı tamam ama freni takamadım. Zor giriyordu. ne yapmam lazım yardım edermisin

Gaz pedali dediginiz gibi direk giriyor. Fren pedali icin once aracin uzerinde olan siyah lastigi cikarmaniz lazim. Siyah lastik ciktiktan sonra biraz guc uygulayarak takabilmeniz lazim. Col kolay girmiyor ama ugrasirsaniz olacaktir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Tarahumara :

Gaz pedali dediginiz gibi direk giriyor. Fren pedali icin once aracin uzerinde olan siyah lastigi cikarmaniz lazim. Siyah lastik ciktiktan sonra biraz guc uygulayarak takabilmeniz lazim. Col kolay girmiyor ama ugrasirsaniz olacaktir

Aracın üstündeli lastik derken, aldıgım pedalın mı lastiğini?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Ali Furkan İpek :

Aracın üstündeli lastik derken, aldıgım pedalın mı lastiğini?

Aracın fren pedelındaki plastik kaplamayı çıkarıp aldığınızı takmanız gerekiyor yoksa olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

26 dakika önce, Budaren :

Aracın fren pedelındaki plastik kaplamayı çıkarıp aldığınızı takmanız gerekiyor yoksa olmaz.

Okey şimdi anladım. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

IMG_20180214_205523.thumb.jpg.13b1440aa0240868474e29f8435710b7.jpgSipariş verdiğim koltuk kılıfları geldi sizlerle paylaşmak istedim belki faydalı olacaktır.

IMG_20180213_153226.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Çetin Pelen :

IMG_20180214_205523.thumb.jpg.13b1440aa0240868474e29f8435710b7.jpgSipariş verdiğim koltuk kılıfları geldi sizlerle paylaşmak istedim belki faydalı olacaktır.

IMG_20180213_153226.jpg

Hayırlı olsun güzel bir ürüne benziyor. Aldığınız yer neresi acaba link verebilirmisiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
 Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Sergio_01
      Yazan: Sergio_01
      Merhabalar,
      2018 makyajlı Mazda 3 lerde (Sedan) bagaj menteşelerinin plastik kaplamaları varmış yeni öğrendiğim kadarıyla... 
      Orjinal parça numaları aşağıdadır... Kendi araçlarımıza uygulamamız için ilgilenen olursa diye....... Sağ sol olarak iki ayrı parça koduyla satılıyor... İkisinin toplam Ukrayna satış fiyatı  28 USD
      civarında... Planlarım içine aldım..... Bence güzel görünüyor...
      B60S-68-8W5A COVER(R),HINGE (Sağ menteşe kapağı)   B60S-68-8W6A COVER(L),HINGE (Sol menteşe kapağı)    
    • Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      Merhaba arkadaşlar ülkemizde hepinizinde bildiği gibi aksesuar sıkıntımız var. Mazda araçları için buna bir kampanya yaparak ülkemize her araç markalarında olduğu gibi yedek parça, aksesuar vs. Getirilmesini sağlarsak ne kadar başarılı oluruz? Hep yurtdışından siparişler vererek alışveriş yapıyoruz. Fakat ülkemizde tatmin edici aksesuar alamıyoruz bulamıyoruz! 
      Buna bir kampanya başlatırsak veya ilgili mercilere ulaştırsak nasıl olur? Bu benim şahsi düşüncem böyle birşey yapılırsa desteğim olur mutlaka.. teşekkürler
    • ufkdnz
      Yazan: ufkdnz
      Arkadaşlar Ankara da Mazda aksesuarı alabileceğimiz yerler nerede bilen var mı krom çıta vs. Şimdiden teşekkürler Mazda can gerisi heyecan  Mazda 3 aracım arkadaşlar neler yapabileceğime de önerisi olan varsa arkadaşlarım dan beklerim 
    • abdullah11
      Yazan: abdullah11
      ön arka yan marşpiyer döktürüyorum birazdan kalıp almaya gidicem isteyenler bana burdan ulaşabilir 

• Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      2016 model mazda3 sahibiyim. Rüzgarlık için tavsiye istiyorum. Taktırmak ne kadar avantajlı ? Dezavantajları nelerdir? Taktıracağım uygun fiyatlı yer mekan bilen varsa söyleyebilir mi? İstanbulda ikamet ediyorum. 
      Genel olarak fiyatları nasıldır? Model marka gibi sağlam birşey taktırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yeni Oluştur...