Jump to content

3.Nesil Mazda 3 İçin Aksesuarlar

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2 dakika önce, Katil Balina :

kaputun açıldıktan sonra kendi başına durması marifet degil hocam. ona bakarsanız 82 model bmw 3 serisi e30 herhangi bir amortisör olmadan bile ayakta durabiliyor. bunu yapmak zor bir sey degil. amortisörlü kaput her zaman dert demektir. bozulur, gevşer, yumuşar, düşer vs.. 

ama bir destekle duruyorsa hem daha güvenli hem bozulma riski sıfır. c sinıfı bir otomobil sonuçta, takılmamak lazım...

Bozulmayanını yapmak lazım işte:) 

Ben 2 yıldan fazla kullandım sıkıntı yaşamadım. 

Böyle şeylerin atanması can sıkıyor. 

Çok önemli mi derseniz değil. 

Aracı alır almaz cam modülü taktırdım mesela çünkü o gerçekten gerekliydi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, IraArel :

Bozulmayanını yapmak lazım işte:) 

Ben 2 yıldan fazla kullandım sıkıntı yaşamadım. 

Böyle şeylerin atanması can sıkıyor. 

Çok önemli mi derseniz değil. 

Aracı alır almaz cam modülü taktırdım mesela çünkü o gerçekten gerekliydi. 

aynısını ben de yaptım, o modülü taktırmak zorunda bırakmaları gerçekten büyük eksiklik. bu konularda mazda'yı buralarda belki de en çok eleştiren benimdir.

bu arada anahtardan 4 camı açmak istediğimde diğerleri açılıyor ama sağ arka cam bir parmak açılıp duruyor. modül de bi yere kadar demek ki:) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 6/30/2018 at 6:47 PM, Tarahumara said:

2 senede ya 2 kere ya da 3 kere actim kaputu :D garanti bittiginde su ve yagi surekli kontrol edenler icin mantıklı olabilir. O zamana kadar servisin problemi :)

Benimki biraz etrafımdaki bir iki VWci şahsa hava yapmak ama, pahalı bir hava. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
47 dakika önce, Sergio_01 :

ya çok güzel olur ya da batırır. ortası yok gibi:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Sergio_01 :

Bence cok guzel olur, arabayi ilk aldigimda gormustum ama fiyati cok ucuktu hala da ucuk 😄 alabilecek olan alsin bence, guzel ir eklenti 👍

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

canı sıkıldıkça aliexpreste saçma sapan alışverişler yapıyorum. gecen buna denk gelince dayanamadım.aldim. biraz fazla cafcafliymış gelince pişman oldum ama şu şekilde

IMG_20190103_154529.thumb.jpg.843982f19de3560e1134c05718da3c58.jpg

• Beğen 2
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
06.03.2019 at 13:19, kadirgündüz :

Jantlarda biraz değişikliğe gidiyor ve 18 inç jant takmaya karar veriyorum. 🤩😁

IMG_20190310_162732.jpg

IMG_20190311_074017_Bokeh.jpg

IMG_20190310_165149.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Mustafa Yılmaz :

Jantlarda biraz değişikliğe gidiyor ve 18 inç jant takmaya karar veriyorum. 🤩😁

IMG_20190310_162732.jpg

IMG_20190311_074017_Bokeh.jpg

IMG_20190310_165149.jpg

Hocam power olmuş bu kırmızı 😎

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Sergio_01
      Yazan: Sergio_01
      Merhabalar,
      2018 makyajlı Mazda 3 lerde (Sedan) bagaj menteşelerinin plastik kaplamaları varmış yeni öğrendiğim kadarıyla... 
      Orjinal parça numaları aşağıdadır... Kendi araçlarımıza uygulamamız için ilgilenen olursa diye....... Sağ sol olarak iki ayrı parça koduyla satılıyor... İkisinin toplam Ukrayna satış fiyatı  28 USD
      civarında... Planlarım içine aldım..... Bence güzel görünüyor...
      B60S-68-8W5A COVER(R),HINGE (Sağ menteşe kapağı)   B60S-68-8W6A COVER(L),HINGE (Sol menteşe kapağı)    
    • Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      Merhaba arkadaşlar ülkemizde hepinizinde bildiği gibi aksesuar sıkıntımız var. Mazda araçları için buna bir kampanya yaparak ülkemize her araç markalarında olduğu gibi yedek parça, aksesuar vs. Getirilmesini sağlarsak ne kadar başarılı oluruz? Hep yurtdışından siparişler vererek alışveriş yapıyoruz. Fakat ülkemizde tatmin edici aksesuar alamıyoruz bulamıyoruz! 
      Buna bir kampanya başlatırsak veya ilgili mercilere ulaştırsak nasıl olur? Bu benim şahsi düşüncem böyle birşey yapılırsa desteğim olur mutlaka.. teşekkürler
    • ufkdnz
      Yazan: ufkdnz
      Arkadaşlar Ankara da Mazda aksesuarı alabileceğimiz yerler nerede bilen var mı krom çıta vs. Şimdiden teşekkürler Mazda can gerisi heyecan  Mazda 3 aracım arkadaşlar neler yapabileceğime de önerisi olan varsa arkadaşlarım dan beklerim 
    • abdullah11
      Yazan: abdullah11
      ön arka yan marşpiyer döktürüyorum birazdan kalıp almaya gidicem isteyenler bana burdan ulaşabilir 

• Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      2016 model mazda3 sahibiyim. Rüzgarlık için tavsiye istiyorum. Taktırmak ne kadar avantajlı ? Dezavantajları nelerdir? Taktıracağım uygun fiyatlı yer mekan bilen varsa söyleyebilir mi? İstanbulda ikamet ediyorum. 
      Genel olarak fiyatları nasıldır? Model marka gibi sağlam birşey taktırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yeni Oluştur...