Jump to content

2. Nesil Mazda3 Otomatik Almak İstiyorum

seef

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar mazda 3 2009 ve üstü otomatik sondan bi onceki kasa sadece.. araç ariyorum şu 15- 20 gun icinde kesin alim yapacağım butcem 37.000 sınır su an 1 tanesiyle pazarlik asamasindayim ama burada da satmayi düşünen varsa teklife acigim lpg var yok sorun değil  .. :egy: :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla 2 aydır araç bakıyorum malum sitedeki bütün mazda 3 lerin seceresini dökerim ortaya ama dediğin fiyata halen temiz bir mazda 3 denk gelmedi ki 38000 tl bile bulsam atlarım hemen :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sahibindende var  bakman yeterli  ;)

Tecrübeyle sabit ki bakmayla olmuyo :) o fiyatlara bulacağınız araçlardaki hasar kaydı miktarını da göze almanız gerekir. Dikkatli olmanızda fayda var.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam biz ne desek boş ama illa görüş isterseniz kendime göre değerlendireyim.Bana göre yasına göre km yüksek piyasada çok daha düşük km araç var.Siyah renk benim tercih edebileceğim bir renk değil.Yine de göreceli kısımları geçtikten sonra satıcıyla detayları görüştükten sonra araçta başka da bir sy yoksa neden alınmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem siyah, hem HB, alınmaz... ;)

Bu yorumu hem kendi adıma, hem de seni haksız çıkarmamak adına yaptım...

mazda'dan vazgeçirme sitesi mode on... :D

Anladın seni onu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kaçmaz bu araba hb olması özellikle siyah olması cezbedici hele ki o ilan sahibinin galeriyle sahibinden arasında kalmış ilanı ve "Almayanı döverim,takas teklif edeni daha kötü döverim" tarzındaki  müthiş üslubu için bile alınır bu araba.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben siyah ve hb seviyorum oncekide hb di memnundum beyaz bulabilsem tadindan yenmez .. domestos seni takip eden birisiyim  mesaj attigin cogu konuyu okumusumdur..mazda kendi paramla beğenerek aldigim ilk arabamdir ve yine alicam ins. ama insanlarin bu paraya bulamazsin olsa ben hemen alirim gibi bir sürü yazi okuyorum sitede... var iste daha altinda da var.. imp. Degil touring olsun var sonucta 3 tane baktim arabalarda boya yok hasar kaydi yok.. bu ilanini attigimda da ekran olmasi cazip geldi ... Aytacesen 2 aydir bakiyorum temiz bulamadim diyor ben bir haftada 3 tane boyasiz  buldum  ve  1 parca 2 parca boyalilar haric ve  araclar 37.5  ustu degil  ...km icin ise sizin dusuncenizi bilmem ama bana gore normal

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben siyah ve hb seviyorum oncekide hb di memnundum beyaz bulabilsem tadindan yenmez .. domestos seni takip eden birisiyim  mesaj attigin cogu konuyu okumusumdur..mazda kendi paramla beğenerek aldigim ilk arabamdir ve yine alicam ins. ama insanlarin bu paraya bulamazsin olsa ben hemen alirim gibi bir sürü yazi okuyorum sitede... var iste daha altinda da var.. imp. Degil touring olsun var sonucta 3 tane baktim arabalarda boya yok hasar kaydi yok.. bu ilanini attigimda da ekran olmasi cazip geldi ... Aytacesen 2 aydir bakiyorum temiz bulamadim diyor ben bir haftada 3 tane boyasiz  buldum  ve  1 parca 2 parca boyalilar haric ve  araclar 37.5  ustu degil  ...km icin ise sizin dusuncenizi bilmem ama bana gore normal

Hocam bana sedan siyah olmayan 37,5 tleye araba impressive ilanı gösterir misn gerçekten ben de merak ettim:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki sorun nedir?

37 bin liraya temiz impressive bulabiliyorsan hiç kaçırma derim (yine) ;) Touring işine hiç girmem, 2-3 bin lira için almaya değmez...

Dynamic varken Comfort'a bakılmayacağı gibi, impressive dururken Touring ile vakit kaybedilmez...

Hakkında hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ayrıca en başta donanım ve renk olarak belirtseydiniz belki daha anlamlı olurdu aksi takdirde Mazda 3 deyince akla gelen impressivedir.Özelikle touring arayanı görmedim dizeller hariç.Tuoringlere hiç bakmadım bakmam da :)2 aydır gerçekten temiz 65000-80000 km bandındaki araçlar 38000 -39000 gitti.Çoğuna yetişemedim bile aradığımda satıldığını söylediler.Ama yaklaşık bir aydır kendi kriterlerim doğrultusunda o fiyata da araba bulamadım.Sorgulamadığım araştırmadığım araba neredeyse kalmadı tek kapı boyalı denen araçların bile çoğu ağır hasarlı çıktı.illa ben Touring almak iistiyorum diyorsanız da belirttiğiniz fiyata araba çok..Gönlünüzce olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lacivert ilan no: 164255765  ***1171 SasiNo lu aracin 2003 sonrasi TRAMER kayitlarina gecmis bir hasari yoktur. Ruhsatinizdaki SasiNo ile de sorgulamanizi oneririz. Bununla hic gorusmedim... iste imp ama otm değil istemem ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araçları tramerden veya şase numarasıyla sigortacıdan sorgulatmayı denediniz mi ? Boyasız dediğiniz kime göre boyasız servise baktırma imkanınız oldu mu ? Eğer ilan sahibinin söylediklerini baz alacaksak zaten piyasada hatalı araba yok. Çoğu kişi komple boyalı olmadığı sürece aracı boyasızmış gibi davranıyor. Şimdi naçizane touring almayın impressive alın sonra keşkeler acabalar yaşamayın diyecem ama şevkinizi kırmak olarak değerlendirmenizden çekiniyorum açıkcası.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Suan imp alicam gibi görünüyor ama hic olmadi en son ihtimal biraz bekleyip cikmazsa birsey otomatik touring...  sigorta acentesi dayim var :) kazasinda degisen ampule kadar ogreniyorum  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kriterin sadece fiyatsa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yilmazyilmazlardan-2010-1.6-otomotik-impressive-hb-166404696/detay

Büyük ihtimalle bununda kazası yoktur.Hem fiyatı daha uygun.Herkesin kriteri farklı araç alırken

1-Satıcısı bilinçli olacak arabasını iyi tanıyacak

2-Lokal boyalara ya da sürtmeye dayalı parça boyalara takılmam ama ufak çaplıda olsa kaza karışmasını istemem

3-Km yasına göre orantılı olacak.Bu madde motor verimliliği açısından değil aracın yorgunluğu açısından önemli

4-Kesinlikle siyah olmayacak.Ve sedan oalcak

Ve bir daha söylüyorum bu krtiterleri taşıyan malum sitedeki ilanlar arasında en uygunu 40000 tl.(Sıkı pazarlık sonrasında alınan rakam)

Ayrıca otomatik ve hb araç alacak olsam 90.yıl serisi dısında hiçbirine bakmazdım.

Tabi bütçede önemli ama araç bir kere alınıyor uzun süre binilmek isteniyor.Aksi durumda dahi alıp kısa süre sonra satmaya kalksanız dediğim kriterler tekrardan alıcı için geçerli oalcaktır.

Sonuçta para sizin istediğiniz gibi harcamkta serbestsniz ama verilen tavsiyelere sizin tabirinizle takılan kulplara kulak asmakta fayda var:)saygılar :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabaları da teşhir ettik almayin sakin ben alicam    :sopa:    Aytacesen  uyarilarin icin Sağol... herkesin begenisi farkli dediğin gibi ben siyah veya beyaz istiyorum beyaz yok olanlar siyah..ben ucuz aramiyorum ki ...verdiğin ilan olmaz benim ust limitim belli ve buna gore gayet guzel araclar var ...ha bakarken gormussundur hasar kayitlisina 38.5 isteyen de var ama istemekle kaliyor cogu... biz boyle  sonuc bulamayiz o yuzden fazla soze gerek yok ...

O araba nasil bu araba nasil diye sormuyorum...

Aracini ilan vermemiste satmak isteyen varsa gormek ve uyarsa almak istiyorum.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam verdiğin ilan aylardır malum sitede duruyor sadece 2 ay süre zarfı içinde dahai kaç tane mazda 3^ün satıldığını gördüm ki hepsinin fiyatı verdiğiniz linkteki aracın fiyatından daha yüksekti.Araç gerçekten temiz olabilir kötülemek istemem ama en azından piyasaya bakış açısı oluşturabilir:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...