Jump to content

Mazda BT-50

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • Yanıt 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

8

• Uygar

10

• Mücahit

18

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

uygar bilgiler için teşekkürler ben bu arabaya ölüyorum m3 ümü bu araba için feda edebilirim ilerde

Ben bu araçların her ikisini de canlı olarak inceledim bugün, Volkan pek ilgilenmedi, o rx-8 peşinde, buradan müjdeyi de veriyorum, kurucu üyelerimizden biri rx-8 sahibi olacak yakında ;D

Diyeceğim şu ki, özellikle 4 çeker muhteşem, tamam o kadar görüntü, karizma yok ama bütün diğer sınıfındaki araçlara ve jiplere basar, fiyatı düşünüldüğünde.... Mazda'nın bir türlü anlaşılmayan farkı burada zaten bütün modeller için fiyat/özellik oranı en iyi marka....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de inceledim bugün. Ön panele güzel bir görüntülü tv&müzik sistemi konabilir; gayet müsait.

Tasarımı da çok güzel. Özellikle arka stoplar çok hoş duruyor. Sadece arka tampon kısmını beğenmedim. Oraya birşey düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arabayı aldıktan sonra zaten ful bir modifiye yapmadan hiç bir anlamı kalmaz

Katılıyorum ama bu araç İstanbul 1.köprüden geçemiyormuş kamyonet statüsünde olduğu için. Ankara'da Kızılay'a da sokmazlar bunu şimdi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arabayı aldıktan sonra zaten ful bir modifiye yapmadan hiç bir anlamı kalmaz

Mücahit bitersin valla 4 çekerine, her şeye müsait, süper bişi, 2 çekerin yanında da ineğin yanında deve gibi duruyor.... :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücahit bitersin valla 4 çekerine, her şeye müsait, süper bişi, 2 çekerin yanında da ineğin yanında deve gibi duruyor.... :geyik:

Abi buralarda şimdi en kodamanların bindiği araba bu sınflar hatta ilçe kaymakamlarının makam arabaları hep bunlardan dediğin gibi her sınıfa uyar dağda taştada bin şehirdede bin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok şekilsiz arabalar bence,Mazda bu işi yapamıyo malesef  :-\
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

çok şekilsiz arabalar bence,Mazda bu işi yapamıyo malesef  :-\

bencede mazda 4 cker üretmekte basarısız cekicilik olarak
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücait abi gözünü seveyim Nissan Skystar almayın.Bu araçlara 50.000-60.000kmde motor yaptık.hep motor kitleniyor yatak sarıyor.Motor benim gözümde =0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücait abi gözünü seveyim Nissan Skystar almayın.Bu araçlara 50.000-60.000kmde motor yaptık.hep motor kitleniyor yatak sarıyor.Motor benim gözümde =0

ahada beni soğuttun ne olacak şimdi  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Walla bilemiyorum o sizin pick-up ta öyle bi şanssızlık yaşanmış. Büyükbabamın pick-up u 11 yıldır yollarda ve büyükbabam değirmencilik yaptığı için bol da yük atıyor arkasına bir kere 2 ton buğday yüklemiştik oturmuştu yere ama yinede götürdü malı. ;D çok uzun zamandır boyundan büyük işler yapıyor ve sanayi sabıkası çok az vesaire vesaire vesaire vesaire ... ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
Guest mustafa_g

bu gruptaki arabalar benim de ilgimi çekerdi ama ne zaman ki bir tanesinin arka koltuğunda yolculuk yaptım o zaman soğudum bunlardan. devasa görünümlü skystar SSS kamyonetin arka koltuğu pigmelere göre yapılmış sanki. arabanın her esnemesinde kafam tavana çarptı (boyum 1.78) ve ayrıca diz mesafesi diye bir şey yok. BT50 de durum nedir bilmiyorum ama tahminen bunda da durum aynıdır diye düşünüyorum. umarım yanılıyorumdur :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...