Jump to content

Pedallar tamam

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

dün ben ve bana yardımcı olan 9 asistanımla ,korktugumuz kadar uzun olmayan bi sürede(40dk) pedal setini takmayı basardık  :D

öncelikle pedal üzerindeki lastiği çıkardık daha sonra gelen pedal setinin deliklerini işaretledik ve delikleri actık en önemli kısımda bu zaten delikleri kaçırmadan açmak ben matkap kaymasın diye punta tabir ettiğimiz ucu sivri bir celik parçasıyla işaretlediğimiz delikleri daha derin hale getirdim böyelikle matkap ucu saga sola kaymadan tam merkezli olarak actı deligi, fren pedalında bi sorun yasamadım  aynı sekilde  ayak dayama da da problem olmadı ki en kolayı oydu lakin gaz pedalının üzerindeki plastik parcayı cıkaramadım anladıgım kadarıylada cıksada geriye bi cubuk kalıyor direk onun üzerine vidaladım lakin gaz pedalının arka tarafı oyuk oldugundan civataların boyuda kısa geldiğinden bir türlü somunları sıkamadım  çözüm olarak hemen nalbura gidip bir boy uzununu aldım güzelce vidalayıp sıktım somunlarını ,uc kısımlarından fazlalıklarını keserim diyordum ama gaza tam basınca dahi vidaların tabana degmediğini görünce vaz gectim, bu arada işe baslamadan önce mutlaka 2.5 mm alyan anahtar edinin yoksa işiniz çok zorlaşır ve işte resim.... :D

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

3

• Murat b

4

• NeBiAnd

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

Ya bu pedallarda ayak kaymıyor mu ??? Ben kullandığım tüm metal pedallarda ayağımı kaydırdım hep :(

bi ton lastik var üzerinde Helin,ayagın metale degmiyorki lastikten :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O siyah noktalar lastik mi ??? Tamam o zaman. Ben onları delik sandım.. ve benim şimdiye kadar kullandıklarım lastiksiz sadece metaldi.. O yüzden sordum..

Görüntü çok hoş zaten O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

O siyah noktalar lastik mi ??? Tamam o zaman. Ben onları delik sandım.. ve benim şimdiye kadar kullandıklarım lastiksiz sadece metaldi.. O yüzden sordum..

Görüntü çok hoş zaten O0

evet lastik onlar ve hepsi çıkıntılı yarım cm den fazla yani pedalın metal kısmına  dokunma sansı yok ayagın ilerde lastikler kullanmaktan dolayı aşınırsa belki o zaman ancak ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben +3 HP diye duydum Murat Abi...

En kötüsüde yepyeni aldığı şeyin üstüne basmak ve okadar para verip kimsenin görmemesi  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

En kötüsüde yepyeni aldığı şeyin üstüne basmak ve okadar para verip kimsenin görmemesi  :D

dediğn mantıkla sıfır aldıgım guzuyuda acenteden cıkarmamam gerekirdi kirlencek eskicek diye :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...