Jump to content

Özel Serviste Yaşadığım Sorun

ozgur7890
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar

geçen ay aldığım 2004 mazda 3 ümü ekspertiz amacıyla daha ucuz yapıyor diye bostancı ikiler mazda özel servisine götürdüm.

aracı galeriden aldığım için galerici arkadaş ile beraber gittik , galeri ağırlıklı olarak mazda sattığından aşağıdaki adı geçen ustanın kankisi çıktı.

önce aracın boyalı kısımları tespit edildi satıcının dediği ile aynı çıktı sorun yok , ama iş motor kısmına gelince , forumda sıkça adı geçen t..er usta ile test sürüşüne çıktık.sonra altına ve beynine bakıldı.hiçbir sorun yok tertemiz araba dendi

neyse aracı aldım aynı gün merser e bakıma götürdüm.servise girer girmez yetkili arkadaş abi motordan ses geliyor dediler.daha kontrol bile etmeden anlaşılan bir sorunu adı geçen usta test sürüşünde bile anlamamıştı yada anlamak istememişti..

neyse 500 tl ye yaptırdım başka da sıkıntı çıkmadı ama daha büyük problemlerde olabilirdi..

ekspertiz için söz konusu yere gitmenizi tavsiye etmiyorum açıkçası..

tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

maalesef bazı yetkili servis diye güvendiğimiz yerler böyle olabiliyor.

bende Ankara da herter ile birçok sorun yaşadım.

geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle bir konu açarak bence yanlış yapmışsınız. Ben kozyatağı damlaya götürmüştüm. Memnun kalmadan kavga dövüşle çıktım ve bostancıya götürdüm. Her zamanda memnun kaldım. Adamın gözünden kaçmış olabilir . Ayrıca yetkili servise ilk etapta götürmemeniz sizin hatanız. Yetkili servislerin birçoğu kaportaya bakmaz zaten. Motorada detaylı bakarlar. Bazı şeyler kader kısmet. 500 tl nin sizden çıkacağı varmış diyelim:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

maalesef bazı yetkili servis diye güvendiğimiz yerler böyle olabiliyor.

bende Ankara da herter ile birçok sorun yaşadım.

geçmiş olsun.

Herter ile yaşamış olduğun sorunu paylaşır mısın?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadan bi aracın çarpmasının ardından herter'e gittim.

2 gün sonra tamponumu düzeltip boyayıp teslim ettiler.

Ertesi gün boyada yüzlerce çatlak oluştu.

Herter bu konuda hatalarının olmadığını ve tamponu tamir eden yerin suçlu olduğunu söyledi.

yaklaşık 4 kez herter ve şaşmazdaki tamirci firmalarına gidip geldikten sonra artık utanıp tekrar yapmayı kabul ettiler.

3 gün arka tamponum olmadan gezmek zorunda kaldım.

hiç hoş bir deneyim değildi bence.

Başayar bu işi herterden daha iyi yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hımm. Geçmiş olsun. Herter de muhatabın kimdi hatırlıyor musun? Herter in servis tecrübesi açısından diğerlerinden çok daha önde olduğunu çok sık duyuyorum oysa.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetkili servisler boya konusunda pek iyi değiller sanırım.

Ankarada hangi yetkili serviste boyanmış bilmiyorum ama; komple boyanan bir 626 nın ön çamurlugunda boya atması olmuş, yetkili servis bu bizim hatamız musait olduğunuzda gelin çamurlugu tekrar komple boyayalım demiş...

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkiler'in gözünden kaçıp, Merser servisin bulduğu sorunu. İkiler servisine ve otomobilinizi aldığınız galeriye sordunuz mu ? Aynı şekilde bu gözden kaçan sorun neydi.

Bir konu açmışsınız ama her şey muallakta. Net bilgiler paylaşmadığınız için.

Not: Bu konu dışında başka şeyler yazmayalım arkadaşlar. Bu konunun akibeti şu an için belli değil. Yazdıklarınızın tamamı gidebilir. O yüzden mevcut konunun dışına çıkmayalım lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkiler'in gözünden kaçıp, Merser servisin bulduğu sorunu. İkiler servisine ve otomobilinizi aldığınız galeriye sordunuz mu ? Aynı şekilde bu gözden kaçan sorun neydi.

Bir konu açmışsınız ama her şey muallakta. Net bilgiler paylaşmadığınız için.

Not: Bu konu dışında başka şeyler yazmayalım arkadaşlar. Bu konunun akibeti şu an için belli değil. Yazdıklarınızın tamamı gidebilir. O yüzden mevcut konunun dışına çıkmayalım lütfen.

sorun motorun alt kısmında bulunan , sanırım kasnak denmişti yuvarlak bir parça idi.o değişti.

aracı sattıktan sonra galeri ile görüşsem ne fayda..

sıradan bir ustanın bile anlayabileceği , yada servise girer girmez anladıkları bir sesi , yılların ustasının anlamaması çok normal gelmiyor bana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...