Jump to content

15000 TL'ye Kadar Klimalı Mazda Tavsiyeniz?

Drakyuz

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda tercihim efsanevi sorunsuzluğu...lakin parça konusunda tereddütüm var...malum eski arabaların parça ihtiyacı bitmez...eski mazdaların, 323 ler 626 ların parça sorunu var mı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda tercihim efsanevi sorunsuzluğu...lakin parça konusunda tereddütüm var...malum eski arabaların parça ihtiyacı bitmez...eski mazdaların, 323 ler 626 ların parça sorunu var mı

323 ün 626 ya göre parçası daha çabuk bulunabiliyor.

Honda, Toyota kadar rahat bulunmasada; parça temin etmek zor değil.

626'ların yetkili serviste her parçası var ama fiyatlar biraz yüksek.

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk sahibinden 626 kaçırdım 12000 tl ye :'( :-[

18 bine 130 binde kazasız boyasız. 2000 model 626 var. Dijital klimalı. Araç yılda dört kez kullanılıyor. Isparta İzmir arası. Bütçenizi zorlarsanız ya da düşünürseniz sizin için sorabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen o:/

Bende de 92 temiz ama o kadar düşük km de olmayan bir 626 var, param olsa 2. olarak onuda alırdım. Teyzeogluna al dedim ilgilenmedi, o donanımda, o temizlikte, o fiyata o arabayı niye almazlar anlamıyorum. Bunlara doğan, şahin, broadway hakk. Alsınlar parçası ucuz diye, tabut gibi arabaya binsinler

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen haklisin...12000 tl ye gitti caanim araba..Şahin clio  daha çekici geliyor bizim millete...

Abi ben o arabaya pazarlık bile yapmazdim alacak durumum olsa...

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben fark ettim sabahında baktım satılmış...

ilanda 2 yada 3 gün kaldı. Hergün 626 ilanlarina bakarım öyle düzgün bir araç yok, fiyatı uçuk olan 626'lar bile o araç kadar güzel durmuyor

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...