Jump to content

Satılık - 98 Honda Accord

323-Black

Tavsiye Edilen Mesajlar

Teşekkürler. Biraz itici bir ilan oldu ama her önüne gelen mesaj atmasın diye bu şekilde oluşturdum ilanı  :2funny:

Bana sorarsan çok şahane olmuş, kararlı olmuş ve doğru doğruya yazılmış. İlk 3 cümleyi 2 defa okumak zorunda kaldım mesela  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar abi, Mazda 3 veya 6 almayacaksan hiç satma derim. Aracın zaten donanım olarakta, performans olarakta, yakıt olarakta yeni nesil araçları aratmıyor...

Inşallah forumdan birine nasip olur...

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar abi, Mazda 3 veya 6 almayacaksan hiç satma derim. Aracın zaten donanım olarakta, performans olarakta, yakıt olarakta yeni nesil araçları aratmıyor...

Inşallah forumdan birine nasip olur...

Mobilden gönderildi

Mazda 6 istiyorum Hakan, hep onu hayal edip bunu alınca hevesim kursağımda kaldı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 6 istiyorum Hakan, hep onu hayal edip bunu alınca hevesim kursağımda kaldı :D

Acele etme abi bir kaç yıl sonra beraber 2. nesili (2009+) alırız inşallah  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler :) Bir yanım sat diyor bir yanım satma keyfini çıkar diyor :D

Tok satıcı modunda olman belli ediyor zaten  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tok satıcı modunda olman belli ediyor zaten  ;)

İstanbulda kilyos taraflarını biliyorsunuzdur belki, orman yolundan gidiyoruz oraya, aşırı virajlı ve dar bir yolu vardır. Geçen akşam sırf zevk amaçlı o yoldan iki kere gittim geldim. Bu arabanın böyle bir yolda bu kadar performans vereceği aklımın ucundan geçmezdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbulda kilyos taraflarını biliyorsunuzdur belki, orman yolundan gidiyoruz oraya, aşırı virajlı ve dar bir yolu vardır. Geçen akşam sırf zevk amaçlı o yoldan iki kere gittim geldim. Bu arabanın böyle bir yolda bu kadar performans vereceği aklımın ucundan geçmezdi :)

Kilyos ta tavsiye edeceğin plaj var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kilyos ta tavsiye edeceğin plaj var mı?

32 senelik İstanbul'lu olmama rağmen, orayı daha yeni keşfettim, genelde anadolu yakasında dolaşırdım, ama ben sadece gezme maksatlı gidiyorum, denizi aşırı dalgalı pek tavsiye edilmiyor, gördüğüm kadarıyla iki büyük plaj var, biri ücretsiz halka açık biri ücretli. Fakat demirciköyün plajı daha iyiymiş, kilyosa ulaştığınızda d3emirciköy tabelası mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...