Jump to content

Kocaeli'de Kaporta - Boya Ustası Önerisi

Asparuh
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba  :hi:

Kocaeli'de ön arka kaporta değişimi, sağ arka kapı pasta cila boya ve belkide sağ arka çamurluk ve ön panjur değişimi yapabileceğim güvenilir, işçiliğinden memnun kaldığınız bir usta var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cendel nickli üyeye özelden yaz, Ömer bir yer söyleyebilir. Hatta domestos nickli üyeye de yaz o kesin bir yer söyler sana. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba  :hi:

Kocaeli'de ön arka kaporta değişimi, sağ arka kapı pasta cila boya ve belkide sağ arka çamurluk ve ön panjur değişimi yapabileceğim güvenilir, işçiliğinden memnun kaldığınız bir usta var mıdır?

Kocaeli İzmit Sanaayide Zavoli Otogaz sistemleri dönüşüm istasyonu var. Orada bir arkadaşım çalışıyor. Adı Ertaç. Mekan kendisinin babasıyla...  Benim adımı söyle, durumunu anlat, (Üniversiteden arkadaşım) seni güvenilir birine yönlendirecektir. Ben ararım onu. Özelden haberleşelim.

Elimden ancak bu gelir...  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kocaeli İzmit Sanaayide Zavoli Otogaz sistemleri dönüşüm istasyonu var. Orada bir arkadaşım çalışıyor. Adı Ertaç. Mekan kendisinin babasıyla...  Benim adımı söyle, durumunu anlat, (Üniversiteden arkadaşım) seni güvenilir birine yönlendirecektir. Ben ararım onu. Özelden haberleşelim.

Teşekkür ederim, soracağım. Domestosa yazmama gerek kalmadan yazdı eksik olmasın :)

Çok teşekkürler, valla elinizden fazlası gelseydi aracı yaptırıp teslim edecektiniz heralde :D Saolun, ben kesin yaptıracağımız zaman özel mesaj yollarım :)

Mazda Haldız var hiç görüşüp bir fiyat aldınız mı ?

Evet, sadece fiyat alabildim :)

Hızlı dönüşler için saolun  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, soracağım. Domestosa yazmama gerek kalmadan yazdı eksik olmasın :)

Ben böyle forumculuk yaptım ama herkesle aynı kefeye konulunca fren yapmak kaçınılmaz oldu... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burada Aydınlı, Giresunlu...Samsunlu, Rizeli...gibi duruyoruz ama KOCAELİ'nin suyunu içen çok insan var forumumuzda hocam.  ;D

Edit: Su demişken, Kocaeli'nin şebeke suyunun tadı berbat... Karadenizimi seveyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İzmit sanayisinde tanıdığım 2 tane kaportacı var ikisiylede aram iyidir.Birisi büyük sanayide diğeri sefa sirmende. Gitmek istediğinde beni ararsan beraber gideriz ikisindende fiyat alırız istersen...Numaram 0541 482 41 90

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İzmit sanayisinde tanıdığım 2 tane kaportacı var ikisiylede aram iyidir.Birisi büyük sanayide diğeri sefa sirmende. Gitmek istediğinde beni ararsan beraber gideriz ikisindende fiyat alırız istersen...Numaram 0541 482 41 90

Teşekkür ederim, numarayı aldım. Aklımda bulunacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...