Jump to content

Alınık 97 Lantis 1.8 İçin Klima

Revolution

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar forumdaki parçacı arkadaşlar yardımcı olabilir umarım.fakat rica edicem şahin doğan parası korkunç rakamlar teklif edecekler hiç yazmasın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Elimde evoporatör komple ünite olarak var isterseniz.

Kompresör ve ayağı radyatörü de ostimde cavuşoğlu mazda da var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.mazdaclubtr.com/28622/98-model-mazda-lantis-icin-klima/

Burayı incele hocam. Birileri yardımcı olacaktır eminim.  :hi:

Orada bu numara var klima için aranacak yardımcı olur sanırım. 0 532 508 74 14

Sanırım konuyu yöneticiler taşır buraya.  :)

Teşekkür ederim müsait olunca arıcam gün içinde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kompresör ve ayağı radyatörü de ostimde cavuşoğlu mazda da var.

Teşekkürler.fiyat verebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evoparatör sıfır komple ünite zaten sensör vs hepsi.250 tl. Kompresör ayağıyla beraber 500 tl,200 tl radyatör ve fan, kurutucu ve borular zaten diğer araçlarınki de oluyor. onlar toplan 200 tl falan yaklaşık 1000-1200 arası sistemi toplarsınz. montaj 400-650 tl arası tutyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evoparatör sıfır komple ünite zaten sensör vs hepsi.250 tl. Kompresör ayağıyla beraber 500 tl,200 tl radyatör ve fan, kurutucu ve borular zaten diğer araçlarınki de oluyor. onlar toplan 200 tl falan yaklaşık 1000-1200 arası sistemi toplarsınz. montaj 400-650 tl arası tutyor.

İlgini için teşekkür ederim fakat şuanki bütçemi aşıyor tek kalemde :( başka bahara artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Klimalı bir araç almak daha mantıklı gibi geliyor bana da.Canınız sağolsun ama çavuşlar mazda aklınızda bulunsun yedek parça konusunda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlgini için teşekkür ederim fakat şuanki bütçemi aşıyor tek kalemde :( başka bahara artık

Klima yok mu? eğer yoksa abs vardır sende o zaman... çünkü bazı lantislerde klima var - abs yok, abs var - klima yok, her ikisi olanda var... bende klima var - abs yok :)

en iyisi 15 tl'ye çakmaklığa bi vantilatör al işi kökünden çöz ;) nasıl ama süper değil mi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malesef abs de yok.arabayı istediğim gibi ilk elden düşük km li mülayim bi amcadan bulana kadar aradım,buldum aldım.onun için donanım vs konularda seçme şansım olmadı.

Klimayı filan aradığımdan değil ztn alerjim var çarpıyor 5dk altında kalınca bağırsaklarım ağzımdan çıkıyor.önceki aracımdada vardı toplam 3 kere açmadım.lantisimdede böyle mutluydum ama malum 20günlük jr hastane vs arabaya binince sıcaklarda perişan oluyor biraz mecburiyet gibi ama hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...