Jump to content

2014 Mazda 3 için Kodo Design Logolu Deri Koltuklarım

Guest Ktaskan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yeni Mazda 3'ümde tek beğenmediğim yön olan kumaş koltukları uzun bir araştırma sonucu İstanbul'da yaptırma kararı vermiştim. Bütçe hazır olunca da Perşembe günü aracı teslim ettim ve cumartesi akşam aldım. Sonuç ; fabrika çıkılı deri koltuklar gibi oldu :) Art car çalışanlarının eline sağlık, çok beğenim ve içime sindi. Şimdi aracı daha keyifle kullanabilirim. Resimleri de merak eden arkadaşlar için paylaşıyorum.

2zz455z.jpg

oi8ymo.jpg

wiat8l.jpg

4zzt5k.jpg

2mgmkht.jpg

35avgv6.jpg

1dzv42.jpg

28vbswp.jpg

16asdh1.jpg

2vuautd.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hem aracınız hemde yeni döşemeniz hayırlı olsun. Benim en çok merak ettiğim bu koltuklarda sırt ve oturma yerinde terleme olmuyor mu ? kumaş koltukta bile sırılsıklam olan biri olarak soruyorum. Birde bu alcantara dediklerinden mi oluyor. deriden fazla anlamıyorum kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçekten çok güzel olmuşlar, hayırlı olsun.

bu arada deri koltuk söz konusu olunca airbagleri merak ediyorum. ona yönelik bir çözüm de düşünülmüstür herhalde??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hem aracınız hemde yeni döşemeniz hayırlı olsun. Benim en çok merak ettiğim bu koltuklarda sırt ve oturma yerinde terleme olmuyor mu ? kumaş koltukta bile sırılsıklam olan biri olarak soruyorum. Birde bu alcantara dediklerinden mi oluyor. deriden fazla anlamıyorum kusura bakmayın

Teşekkürler.. Koltuklarda kullanılan deri alman mercedes derisi, orta kısımlarda aynı şekilde ama delikli olanı..İstanbuldan Ankaraya geldim bazen klima açık bazende kapalı terleme sıfırdı. Alcantra çok pahalı bir malzeme ve bakımı zor, onun metresi 95 Euro yani yaptırmış olsaydım 3500 Tl civarı olacaktı, Mercedes derisi testleri yapılmış ve terleme sıfır dedi arkadaşlar ve gerçektende öyle..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçekten çok güzel olmuşlar, hayırlı olsun.

bu arada deri koltuk söz konusu olunca airbagleri merak ediyorum. ona yönelik bir çözüm de düşünülmüstür herhalde??

Teşekkürler. Airbagler zaten hiç ellenmiyor artı airbaglerin olduğu yerlerde dikiş ipleri farklı patladığında açılması için..Koltuk ısıtmalarıda aynı şekilde problemsiz çalışıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş hayırlı olsun, ama terleme sorunundan dolayı deri koltuğa sıcak bakmıyorum

Terleme derinin kalitesine ve malzemeye göre değişiyor. Özellikle terletme sorunu olmaması için mercedes delikli deri yaptırdım. İstanbul-Ankara arası geldim terleme sıfır. Bununda sözünü alarak yaptırmıştım zaten. Ama muadil ürünler alınır, delikli deri yada hakiki alcantra kullanılmazsa terleme kaçınılmaz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş hayırlı olsun, ama terleme sorunundan dolayı deri koltuğa sıcak bakmıyorum

Deriden deriye farklı oluyor...

Volvo S40 'ın derileri terletiyor...Mazda 6 terletmiyor....

Ama bu değildir ki volvo bu işi bilmiyor yada derisi kaliteli değil....

Volvo bu aracı iskandinav ülkelerini baz alarak tasarlamıştır...Soğuk iklimde terleme yapmaz... Ama bizim ülkemizde terletiyor....Kışın ise daha çok ısıtıyor....

Birde amaç bakımından olaya bakmak lazım....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...