Jump to content

2014 Mazda 3 için Kodo Design Logolu Deri Koltuklarım

Guest Ktaskan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Keşke cebimde 2000 tl olsaydı da bende yaptırsaydım diyorum .Gerçekten harika bir işlem ama herşeyi paylaşmamak lazım nolur nolmaz :)  

( KEŞKEEEE BENİİİM OLSAAAA :)   :nazar:  >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Gerçekten çok hoş olmuş. güle güle kullanın... Terletme olayı benimde kafamda ? leri oluşturuyor. Bir türlü deriye güvenemiyorum... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

Fiyat da, koltuklar da çok iyi. Ben de arabayı alır almaz kafaya koydum böyle bir çalışmayı. Volvo s60'lardaki taba renkli döşemeden istiyorum bende. 2000 lira kaliteli bir deri için uygun bir fiyat. Güle güle kullanın, nazar değmesin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

MazdaClubTR forum üyesimidir bilmem. 3.Nesil Mazda 3 sahibi bir kullanıcı koltuklarını deri kaplatmış. Ortaya bu görüntü çıkmış. Yapan yer yine ArtCar.

Yaptırmayı düşünenlere, belki fikir verebilir diye paylaşıyorum.

rZ7p1B.jpg

7M4dDm.jpg

PPgNDv.jpg

gZBp6L.jpg

Z70p3A.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sektörün lider firmalarından deri ceket, kaban almaya kalktığınızda asgari 750 tl.yi gözden çıkarmanız gerek . Her ne kadar bu konuda uzman olmasam da kullanılan malzeme kalitesi, metrekare cinsinden miktarı, el işçiliği vb kısacası maliyetini karşılaştırdığımızda (ki bu işlerin uzmanları dahi var @İlhan ) yukarıda bu işin toplam 2000 tl.ye yapıldığı belirtilmiş.

Bu rakam çok uygun gibi duruyor...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, arman-1999 :

Sektörün lider firmalarından deri ceket, kaban almaya kalktığınızda asgari 750 tl.yi gözden çıkarmanız gerek . Her ne kadar bu konuda uzman olmasam da kullanılan malzeme kalitesi, metrekare cinsinden miktarı, el işçiliği vb kısacası maliyetini karşılaştırdığımızda (ki bu işlerin uzmanları dahi var @İlhan ) yukarıda bu işin toplam 2000 tl.ye yapıldığı belirtilmiş.

Bu rakam çok uygun gibi duruyor...

Kamil abi selamlar,

%100 Gerçek deri olmadığı için, fiyat ekonomik. Ama bu değil ki dandik malzeme kullanıyorlar. Firmayı sosyal medyadan takip ediyorum, bu güne kadar en ufak kötü bir izlenim duymadım haklarında. Kişinin bütçesine göre kullanılacak malzeme öneriyorlar. Birde şu var bizim otomobillerin koltuk döşeme kumaşları gerçekten çok ama çok kötü. Öyle ki benim eski sattığım 2006 model Honda Jazz'ımın koltuk kumaşları. Şu anki guzumun koltuk kumaşlarına 10 basar. Arada dağlar taşlar kadar fark var. Hal böyle olunca, yapılacak ve kullanılacak her malzeme. Mevcut halinden kat ve kat iyi olacaktır diyebilirim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mayıs ayında galeriye geleceği bilgisini aldığım dizel mazda 3 lerde deri koltuklar opsiyon olarak gelecekmiş. Bayinin yalancısıyım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, tuare :

Mayıs ayında galeriye geleceği bilgisini aldığım dizel mazda 3 lerde deri koltuklar opsiyon olarak gelecekmiş. Bayinin yalancısıyım :)

Çok geç kalınmış bir opsiyon. Tabi zararın neresinden dönersen kar kardır düşüncesi ile bakarsak. Akıllıca bir hamle derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Taba renkli deri döşeme görünce içimin yağları eriyor. 2. Nesil Mazda 3'üm için düşünüyorum ben de. Bu işçiliği yapan firmanın Ankara şubesi de var mı. Çok kaliteli duruyor koltuklar gerçekten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dizel 3'e deri döşeme gelecek. 2. Nesil kumaşı İlk gelen 3. nasilden iyiydi @İlhan. Yenilerde döşeme değişmiş. Yine de deri tercih edilir. orjinalde oturma kısmını deri yapmıyorlar, terleme sorunu da olmuyor. Koltuk ısıtması olmayanlara de deri döşeme tavsiye etmem :)

Tabi taba opsiyon listesinde yok. teletabi de yok. taba sevenler bu firmayı tercih edebilir. çok güzel duruyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, fotifoti :

Dizel 3'e deri döşeme gelecek. 2. Nesil kumaşı İlk gelen 3. nasilden iyiydi @İlhan. Yenilerde döşeme değişmiş. Yine de deri tercih edilir. orjinalde oturma kısmını deri yapmıyorlar, terleme sorunu da olmuyor. Koltuk ısıtması olmayanlara de deri döşeme tavsiye etmem :)

Tabi taba opsiyon listesinde yok. teletabi de yok. taba sevenler bu firmayı tercih edebilir. çok güzel duruyor

Fotim tamamı deri koltuğu geçtim ben. Parça derili kumaş koltuk seçeneği bile yok şu anda. Yahu götü boklu reno florasanda bile parça deri/kumaş koltuk seçeneği var. Yemin billah benim koltuklardan kat ve kat kaliteli ve kullanışlı. Tülbent gibi kumaştan yapılmış benim koltuklar. Kenarları tüylenip, topaklanıyor. Bir 4-5 yıl daha kullansam kesin delinir, yırtılır bir yerlerden. 

Deri olunca %100 katılıyorum koltuk ısıtma olacak. Yoksa adamın totosu donar kışın. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni nesillerde mi sorun var bu döşeme konusunda? benim mazda2'de gayetlen kaliteli kumaş kullanılmış. koltuklar da gayetlen geniş ve rahat. (ilginç ama misal  güncel focus'tan da fiesta'dan da daha genişler.)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, katil balina :

yeni nesillerde mi sorun var bu döşeme konusunda? benim mazda2'de gayetlen kaliteli kumaş kullanılmış. koltuklar da gayetlen geniş ve rahat. (ilginç ama misal  güncel focus'tan da fiesta'dan da daha genişler.)

Koltuğun genişliğinden, yüksekliğinden, sertliğinden, yüksekliğinden vs hiç bir şikayetim yok. Tek sorun koltuk kılıfları "C" segmentine yakışmayacak kalitede. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kumaş kalitesi konusunda İlhan Abi'ye katılıyorum. Benim koltukların da yanal desteklerinde pamuklanma gibi bir durum var ve uzun yol için koltuklar malum bölgede uyuşukluk yapıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Meslegim icabi koltugun iyisinden kotusunden anlarim (uzgunum, bu konuda mutevazi olamam). Ben bu koltuklara 10 uzerinden 7,0 veriyorum. 3 puani da, ust sinif bir C segment arac olarak, yan desteklerin yetersizliginden, sirt yatirma kaldirma mekanizmasinin calismasindan ve on kisimdaki carpet dedigimiz ucuz halidan dolayi kiriyorum.

Bizim mazda 3 lerin koltuklarini tasarlayan insan evladiyla da yaklasik 2 yildir birlikte baska bir aracin koltuklari uzerinde calismaktayiz. Kendisi de benimle ayni fikirde. Hatta o 10 uzerinden 5,5 verdi kendi yaptigi koltuga (Evet evet 5,5 dedi):)

Ne kadar ekmek o kadar kofte diyor adam. Bu fiyata daha ne istiyonuz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
42 dakika önce, ozgur35 :

bl kasaya hangı renk gıder sızce

Mürdüm

Audi-A4-B8-Deri-Doseme-36.thumb.jpg.9a3b5c7d5fd526eebce9b9f4ce815c34.jpg

Tarçın

Bmw-E60-5-Serisi-Deri-Doseme-20.thumb.jpg.d1058366df2e8b2217a13292c012aa9c.jpg

Bordo

Bmw-E53-X5-Deri-Doseme-22.jpg

Tarçının biraz koyusu olan "Taba Rengi" diyorum, her araca gidecek kadar güzel ve kaliteli görünüyor. Tam olarak şöyle bir renk:

ace60967dc52bc57d21fa0a70380cba8.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...