Jump to content

İstanbul'da İyi Bir Usta Arıyorsanız, Ben Çok Memnun Kaldım

justice
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yapma yaa. sende baya uğraşmışsın o zaman. bu kadar yola değmiştir inşallah?

değdi çok şükür evet epey uğraştım malesef

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sana da geçmiş olsun diyelim hocam o zaman ya...

eyvallah :)seninki kadar büyük bi sorun değildi ama buralarda halledemediler malesef

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorunun halledilmesine sevindim, geçmiş olsun. Bu durumda hala satıyor musun arabayı.

Eywallah ezmocesteri. sağolasın. aracı satmaktan vaz geçtim. :D ama memleket dönüşü zararımı az da olsa karşılayacak düzeyde alan olur ihtimaline karşılık belki ilana koyarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eywallah ezmocesteri. sağolasın. aracı satmaktan vaz geçtim. :D ama memleket dönüşü zararımı az da olsa karşılayacak düzeyde alan olur ihtimaline karşılık belki ilana koyarım.

Klimalı, absli, hava yastıklı, otomatik vitesli araban var, satılığa çıkarsan 14-15 lira. O paraya bu donanımda başka japon arabası alınır mı? Bence alınmaz.

Motor, şanzıman yeniyken binmeye devam et bence, macera aramaya gerek yok derim ;)

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Artık bu devirde, iyi ustalık kadar "esnaflık" yetisinin de iyi olmasını istiyoruz. Nitekim ne iyi ustalar gördük, her türlü film çeviren.

adem'i de kaybettik :(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Klimalı, absli, hava yastıklı, otomatik vitesli araban var, satılığa çıkarsan 14-15 lira. O paraya bu donanımda başka japon arabası alınır mı? Bence alınmaz.

Motor, şanzıman yeniyken binmeye devam et bence, macera aramaya gerek yok derim ;)

Mobilden gönderildi

Zaten binersem macera aramak istemediğim için binerim. :) Ama satarsam daha az yakan bir araç almak için satarım. şuanki aracım tüpsüz olduğu için, tüp taktırmak vs. yine masraf. o yüzden satmayı düşünebilirim.

Geçmiş olsun arkadaşım. Keyifle kullanirsin dilerim artik arabani.

Eywallah sağolasın hocam. İnşallah bakalım.

adem'i de kaybettik :(

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten binersem macera aramak istemediğim için binerim. :) Ama satarsam daha az yakan bir araç almak için satarım. şuanki aracım tüpsüz olduğu için, tüp taktırmak vs. yine masraf. o yüzden satmayı düşünebilirim.

Eywallah sağolasın hocam. İnşallah bakalım.

:D

satarsan haberim olsun :P
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaş geçmiş olsun birbirimize usta tanıtım olsa bile her türlü yardımlaşmada bulunarak Mazda'nın yapmadığını yapıyoruz.. Emeği geçenlere teşekkürler....

Mazda 6 yı 1.6 motor yap 65000TL ye sat ki gidip alabilelim....

2.0 motora da sırf vergi için 135000 vermem hiç kusura bakma...

Volvo  S80 alırım, Mercedes E  serisi 135000 haberin var mı senin?... Eyyy Mazda biraz ülke şartlarımızı düşün...

Mazda 3 istemiyorum Mazda 6 istiyorum... 6, anladınmı 6

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende ilk acemilikte özellikle birden fazla usta gezdim ama bende İstanbul'da 3 usta tanırım.

Engin Usta (Oto Veysel)

İsmail Usta (Mazda Evo)

Öner Usta (Oto Veysel)

**İsimler alfabetik dizilmiştir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaş geçmiş olsun birbirimize usta tanıtım olsa bile her türlü yardımlaşmada bulunarak Mazda'nın yapmadığını yapıyoruz.. Emeği geçenlere teşekkürler....

Mazda 6 yı 1.6 motor yap 65000TL ye sat ki gidip alabilelim....

2.0 motora da sırf vergi için 135000 vermem hiç kusura bakma...

Volvo  S80 alırım, Mercedes E  serisi 135000 haberin var mı senin?... Eyyy Mazda biraz ülke şartlarımızı düşün...

Mazda 3 istemiyorum Mazda 6 istiyorum... 6, anladınmı 6

ben fiyat konusunu abartili bulmuyorumfakat motor secenegi olmamadi konusu gercekden bir eksiklik

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

Konu biraz hortlamış gibi olacak ama eski araç kullanan kişilere yardım olması açısından belirteyim ben de VEYSEL OTO nun kapısından geçmiştim 2013 yılında.. Arızalı ABS beynini çıkması ile değiştirmiş ve 2 günlük yoğun mesai sonunda uygun fiyata aracı hayata döndürmüşlerdi. O dönem yaşadığım sıkıntıları forum içerisinde çeşitli başlıklarda dile getirmiştim. Suriyeden parça bile getirtmiştim :) ama uymamıştı..

Araçlarında ağır sorunları olup işçilik ve parça anlamında çözemeyen kişiler son çare olarak buraya uğramadan araçlarını perte ayırmasınlar :) ..  Şunu söylim; Öner ve Engin çözemiyorsa o araçtan ya hayır gelmez ya da çok fahiş fiyata yetkili serviste tamir olur..

gerçi aradan 4 sene geçmiş şu anda ne yapıyorlar bilmiyorum ama eğer hala aynı yerde iseler adresleri ajandanızda bulunsun derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, Montimpex :

gerçi aradan 4 sene geçmiş şu anda ne yapıyorlar bilmiyorum ama eğer hala aynı yerde iseler adresleri ajandanızda bulunsun derim

Bu konuda güncel bir bilgi alabilirsek aşağıdaki haritaya ekleyebiliriz. Böylelikle değerlendirme ve puanlama yapılabilir

https://www.mazdaclubtr.com/membermap/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Hala aynı yerde aynı ikili devam ediyor :) iki dükkanları var. Biri atatürk sanayi’de çıkma parçacı olarak diğer Bağcılar güngören’de tamirhane olarak. Özellikle eski mazdadalara ait her türlü parça bulunuyor. Bu arkadaşlarla beraber çalışan bir de yüksek usta var. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 Dizel'in ağır bakımları için nereyi öğreniyorsunuz arkadaşlar İstanbul'da?

Yetkili olarak Kadıköy Merser, Kozyatağı Damla, Tuzla Musluoğlu var. 

Özel olarak Bostancı Oto Sanayi'de İkiler Mazda var.

Ayrıca tahmini olarak triger seti, baskı balata ve filitre seti toplam bana kaça mal olur 🙄

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...