Jump to content

Mazda 626 için bir adet Çelik jant arıyorum.

justice

Tavsiye Edilen Mesajlar

hava yastığını ve jantı öner ustadan bulabilirsiniz. orda bulamazsanız onun bir üst arasında dilek oto var ordan kesin bulursunuz bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hava yastığını ve jantı öner ustadan bulabilirsiniz. orda bulamazsanız onun bir üst arasında dilek oto var ordan kesin bulursunuz bence.

öner ustaya onu da sordum da, direksiyon simidi ile birlikte varmış onda da, zaten hava yastığı uymayabilir mi dedi bişey dedi de tam anlamadım. jant da varmış ama takımı bozamayız dedi. takım halinde varmış. takıma iyi fiyat istedi (200 TL) ama işte bi tane lazım sadece. dilek otonun numarası var mı  sizde?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

97 model için 14 inç ebatında 5 kollu bijon aralığı orjinal yani 114.3 olan 4 adet cms çelik jantım var. 94 model 626 var bende yeni jant aldım boşa cıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

97 model için 14 inç ebatında 5 kollu bijon aralığı orjinal yani 114.3 olan 4 adet cms çelik jantım var. 94 model 626 var bende yeni jant aldım boşa cıktı.

hocam tam olarak uyar mı bilmiyorum ama önemli olan tek satıyor musun? dediğim gibi 4 adet çelik jant 200 TL'ye öner ustada da vardı da işte diğer jantlar sağlam, bi tanesi sıkıntılı. tek satarsan düşünürüz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam tam olarak uyar mı bilmiyorum ama önemli olan tek satıyor musun? dediğim gibi 4 adet çelik jant 200 TL'ye öner ustada da vardı da işte diğer jantlar sağlam, bi tanesi sıkıntılı. tek satarsan düşünürüz?

ben o tek kısmını kaçırmışım. Yalnız tek jantı napacaksınız istepne olarakmı kullanacaksınız. İstepne olarak kullanmayacaksanız jantın fotosunu da konuya ekleyinki  aynı model olan ve tek satan biri yazsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben o tek kısmını kaçırmışım. Yalnız tek jantı napacaksınız istepne olarakmı kullanacaksınız. İstepne olarak kullanmayacaksanız jantın fotosunu da konuya ekleyinki  aynı model olan ve tek satan biri yazsın.

jant vurukmuş ve dubleks lastik uymuyor kenarlarından hava kaçırdığı için, vaktinde benden önceki sahibi jant tamir olmayacağı için şambrel takmış. o yüzden tek jant arıyorum arkadaşım. foto benim profilimdeki araçta görünüyor. ama uyumlu olduğunu düşünen varsa fırsat olursa jantın fotoğrafını da eklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...