Jump to content

Kaza yaptım

Silgi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar mobese veya herhangi bir kameranın olmadığı yerde kırmızıda geçen araç bana carparak aracımı pert duruma getirdi. Karşı tarafın sigortası 23 bine kadar karşılıyor aracımın bedeli 40 bin tl eğer karşı tarafın suçu ispat edilirse sigorta bana aracımın değeri kadar ödeme yaparmı ve maalesef kaskom yoktu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun son derece üzücü bir durum.Konuyu bir sigirta acentesine danışın. Bu arada kaza raporu tutulmuştur mutlaka diye düşünüyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun ; kaza raporunu ivedilikle halledin şikayetçi olun sonradan sıkıntı çıkmasın garantiye almış olun ;

Niye şikayetçi olmadın vs sıkıntı yaratmasınlar ilerde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaralanma olduğu trafik gelip tutanağı tuttu ve şikayetçi olduğumuzu belirttim araya tatil girdiği için tutanak henüz elimize ulaşmadı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sigorta acenteları farklı konuşuyor kimisi diyor zararın tamamını karşılar, kimisi diyor sigorta hasar bedeli kadar ödet gerisini mahkeme ile karşı tarafta almaya çalışırsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sigorta acenteları farklı konuşuyor kimisi diyor zararın tamamını karşılar, kimisi diyor sigorta hasar bedeli kadar ödet gerisini mahkeme ile karşı tarafta almaya çalışırsın

Öncelikle geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

Bilgilendirmeyi PM ile yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun ; kaza raporunu ivedilikle halledin şikayetçi olun sonradan sıkıntı çıkmasın garantiye almış olun ;

Niye şikayetçi olmadın vs sıkıntı yaratmasınlar ilerde.

Şikayetçi olunması hiç bir şeyi değiştirmiyor, ancak trafik mahkemesi ile yetkili sulh hukuk mahkemesine dava açabilir... Yanlış bilgilerle, ihtiyacı olanları yanıltmayalım lütfen...

Ayrıca; forumda bir çok avukat var, bu konuda bilgilendirme yapabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun karşı tarafın kaskosu varsa trafik sigortası haricinde kalan tutarı ödeme diye bir belli bir kuralı var benim kaskoda bende hata varsa trafik sigortası haricinde karşı tarafa 100bin tl ye kadar ödeme yapabilmek için

Bir madde var umarım bu işine yarar ve kullanabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maalesef karşı tarafın da kaskosu yok ayrıca bana çarpan aracın muayenesi de yoktu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Size çarpan aracın muayenesi de yoksa kesin söyleyebilirim mahkeme sürecine girdiğinizde kazanırsınız gerekli bütün belgeleri karşı taraftan dan aldınız umarım sonra genelde cayabiliyorlar yapabileceğiniz tartışma olmadan nakit alabilmek belli bir miktarda pert araba alanlardan alırsınız arabanın durumuna göre tüm hava yastıkları filan patladiysa yaptiriyim demeyin astarı yüzünden pahalı gelebilir tekrar geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...