Jump to content

1998 Model Mazda 626 Klimam Soğutmuyor

ekremsenturk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hayırlı günler arkadaşlar aracımın klimasının soğutması iyice azaldığı gerekçesi ile  gazını geçen sene bir yerde değişim yaptırdım ilk etapta düzeldi gibiydi ama şu anda üflüyor fakat hissedilir derecede içerisini soğutmuyor, sormak istediğim İstanbul avrupa yakasında güvenilir bir klima servisi var mı ve de bu tip sorunla karşılaşanlar varsa izledikliri yolları ve yaptırdıkları işlemleri paylaşırlarsa sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gazı kaçıran biyer olabilir ki belki,

Klima ustası veya servisi tavsiye eden olur mu bilmiyorum ama Mazda'nın her derdine çare olabilecek istanbulda özel servisler var.

Forumda iki servis ve usta çok tavsiye ediliyor

1-Adem Usta

2-Oto Veysel

Forumun arama motorunda arama yaparsanız her iki servisin de iletişim bilgilerini bulabilirsiniz

Kolay gelsin...

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazdığınız ustalar ikisi de kendi dalında  kaliteli zaman zaman mekanik tamiratlarımı bahsettiğiniz yerlerde yaptırıyorum fakat ben aracımın klimasına gaz basılmasından ziyade bakımı ve sorun var ise tamirini de yaptırabileceğim yer olursa iyi olur diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar günaydın cumartesi aracımın klimasına baktırdım ikitellide güven oto, sadace oto klima üzerine çalışan iyi bir yer gazı kalmamış test yaptık küçük bir kaçak gözüküyor yerinin tespiti için gaz bastı ve özle bir ilaç attı içinde bu ilaç sistemde dolaşarak kaçak olan yere kusma yapıyor ve o bölge tespit ediliyor ustanın söylediği bu şimdilik beklemeye aldık verim azaldığında kaçak olan bölgeyi tamirat için tekrar gideceğiz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Arkadaslar 91 model mazda 626 arabalarda polen filtresi varmi varsa nasil degistirebiliriz son zamanlarda klima eskisi gibi soguk hava uflememeye basladi bunun nedeni ne olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar 91 model mazda 626 arabalarda polen filtresi varmi varsa nasil degistirebiliriz son zamanlarda klima eskisi gibi soguk hava uflememeye basladi bunun nedeni ne olabilir..

91 modellerde polen filtresi yoktur. belki gazı bitmiş olabilir bir klimacıya göstermekte fayda var.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

91 modellerde polen filtresi yoktur. belki gazı bitmiş olabilir bir klimacıya göstermekte fayda var.

cevap icin Teşekkürler hocam daha onve klima kademesi 4 de aldığımda şiddetli hava gelirdi bu sogutma azldigindan beri sanki havada az gelmeye basladi şiddeti biraz azaldı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...