Jump to content

BRC Karbüratörlü Araç LPG Beyni Diyafram ve Tamir Takımı Sipariş Ettim.

NoooFearrrr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.lpgyedekparca.com/brc-beyin-diyafram-urun847.html

Arkadaşlar biliyosunuz her şeyin bir raf ömrü olduğu gibi lpg beyinlerinin de bir kullanım ve raf ömrü vardır, benim arabamın üstündeki beyin 4-5 yıllık beyin ve son zamanlarda problem çıkarıyordu, rölanti problemleri, hava alma ve performans düşüklüğü, aşırı yakıt tüketimi vardı.  Bende bu ürünü bugün 55 tl ye sipariş ettim, beyin problemi yaşayan ve yeni almayı düşünen arkadaşlarla paylaşmak istedim,  boşuna kaliteli orijinal BRC beyinlerimizi değişmemize gerek yok, tamir takımı uygulamasıyla sıfır ayarına dönüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler abi paylaşımın için. Çok şükür benim araçta böyle bir sıkıntı yok şimdilik :) ama olursa bırakmam yakanı hem bu bahane ilede görüşmüş oluruz abicim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler, bu videoyu daha bende izlemiştim , zaten daha önce bir kes söküp dağıtmıştım içini merak ettiğimden , bakalım belki bende değişimi videoya alırım.

Sn Blackcone çay içmeye beklerim, yolun düşerse eğer bizim taraflara.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sn oğuzhan89 parçalar bi gelsin fotosunu da çekerim ufaktan bir vidao klibinide çekerim, umarım problemlerimize ilaç olur, gerçi ben ustayla konuştum, bir lpg beyninde soruna sebep olabilecek mevzuların tümünü ortadan kaldırıyor bu parçaların değişimi, onun tabiriyle beyni sıfıra çıkarıyor.

Zaten araştırmalarıma göre lpg beyinlerinin diyaframlarının belli bir ömrü var, km olarak 50.000 diyordu bir sitede tabii bir çok bilgi var, doğruluğu kesin değil, kaliteye göre değşebilir ama zamanla diyaframın kuruduğu ve düzenli çalışmadığı aynı şekilde belli zamanlarda beynin temizlenmesi gerektiği ifade ediliyor,

Gerekeni yapacaz, sonucu yazarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Değiştirdim ama işler umduğum gibi gitmedi , nasıl dersen , diyafram ve gaz odası contasını temizleyip yeniledim lakin takımla beraber gelen küçük contalar kalitesizmiş tabii ben eski contaları sökerken o kadar etli olduklarına dikkat etmedim ve değişim diye çıkarırken ziyan ettim tabii yenilerini takarken çok etsiz ve ince olduklarını gördüm tabii nafile iş işten geçti, topladıktan sonra denedim araba çalıştı lakin gaz sızıdırması oldu yani kalitesiz ve uydurma bir takım geldi contaların çoğu uyumsuz idi, sonuç itibariyle bu beyinin devamı için başka bir çıkma bulup orjinal yeşil etli contaları benimkine takmam gerek ama bunada vaktim olmadı ayın 12 sinde muaayene gerekiyodu bende bir tane mimgas taktım şu ana kadar çokta memnunum , diğerinide toparlayıp bırakacam bir köşeye, değişmek isteyen varsa ince detaylara dikkat etsin uyumsuzluk yaşamamak için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı fikirdeyim, hiç gereği yok , bende baştan beri hiç uğraşmamalıydım aslında al tak bi tane gitsin .yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Aynı fikirdeyim, hiç gereği yok , bende baştan beri hiç uğraşmamalıydım aslında al tak bi tane gitsin .yani

Birşey sorucam şu lavatonun içerdeki gaz benzin düğmesi değişmesine gerek kaldımı seviyorum onu lavatonunkini ilerde değiştirirsem ilk sırada ekonomik olması tasarım benzerliği dolayısıyla mimgas vardı benimde almışsın onu sorayım dedım sadece beyin değişimiyle uyum sorunu çıkarmadı değilmi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim arabamdaki Atiker sanırım, içerdeki düğmelerin değişmesi veya farklı olması sorun olmuyor en azından benim arabam için olmadı bende önce Mimgas vardı sonra BRC oldu sonra gene Mimgas taktım, düğmeyi hiç değişmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

bildiğim kadarıyla şamandıra değişmediği sürece , düğmelerin değişmesine gerek kalmıyor. bende mimgas beyin taktırdım 6-7 ay oldu.

gayet memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...