Jump to content

1. Nesil Mazda3 Dijital Klima Kilitlendi

Faithless
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba yeni aldığım 2006 mazda 3 ümün klimasında ısı ayarını artırmaya çalışırken önce bikaç kez auto ya geçti kendiliğinden sonra kilitlendi bütün düğme ışıkları söndü sadece göstergede çalışıyor gözüküyor ama hiç bir tuş işlemiyor. Arabayı stop edip tekrar çalıştırdım, yine aynı hiç bi tuş çalışmıyor göstergedede göstermiyor. Bu durum başına gelen varmı yada çözümünü bilen ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kutup başını söküp takınca sıfırlanıyor ama tekrar geldiğinde düğmeler çalışır mı bilmem. Denemekten bir zarar olmaz sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kutup başını söküp takınca sıfırlanıyor ama tekrar geldiğinde düğmeler çalışır mı bilmem. Denemekten bir zarar olmaz sanırım.

Denemekte fayda var saol

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu işlem başka şeyleri de sıfırlayacağı için önlemini alın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bendeki mazda3 2009 hava çıkışlarından sıcak hava geliyor torpido içide sıcak Gerçi tüm öğleden sonra güneş altında kaldı araba.Hiç farketmedim şimdiye kadar

Bugün sıcak hava üflediği dikkatimi çekti bunu kapatabilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bendeki mazda3 2009 hava çıkışlarından sıcak hava geliyor torpido içide sıcak Gerçi tüm öğleden sonra güneş altında kaldı araba.Hiç farketmedim şimdiye kadar

Bugün sıcak hava üflediği dikkatimi çekti bunu kapatabilirmiyiz?

konsolda araç işaretinin yanında dönen ok işareti var o açık olursa dışardan hava gelmez böylece sıcak ava da gelmez
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yol bilgisayarı değerlerini sıfırlıyor. birde teyplerde kod gerekiyor sanırım. benim araba eski olduğundan benimkinde kod gerekmedi gerçi yeniler nasıl bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yol bilgisayarı değerlerini sıfırlıyor. birde teyplerde kod gerekiyor sanırım. benim araba eski olduğundan benimkinde kod gerekmedi gerçi yeniler nasıl bilmiyorum.

ama eğer serviste sıfırlanırsa servis gerekli kodu girer diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teyp için kod istemiyor.Ancak sorunun çözümüne fayda sağlama ihtimali düşük yine de denemekte fayda var.Camlarin yeniden programlanmasi gerekekecektir o da basit zaten.Kolay gelsin umarım ciddi bir sotun yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun :(

Sonbahara girmiş olmamız bir avantaj. Bir süre daha idare edebilirsiniz. Bu arada iki şey önerebilirim ;

1. Sonbahar ve kış boyunca çıkmacılardan çıkma aramak veya tamir ettirmeye çalışmak

2. Kış kampanyası kapsamına girerse kampanya kapsamında bunu değiştirmek ( %20 ye yakın indirim olabilir )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bakalım tamir için uğraşılıyor. Çıkma var bi tane ama 500 TL istiyo onada :) daha 10 günlük mazdacıyım , böyle şeyler can sıkıyor  ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bakalım tamir için uğraşılıyor. Çıkma var bi tane ama 500 TL istiyo onada :) daha 10 günlük mazdacıyım , böyle şeyler can sıkıyor  ???

Otomobilinizin müzik yada aydınlatma sisteminde filan bir değişiklik oldu mu. Yani durduk yere bir kartın bozulmasına anlam veremiyorum. Elektriksel bir sorun yada müdahaleden  kaynaklı olabilir mi acaba sorusu aklıma geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomobilinizin müzik yada aydınlatma sisteminde filan bir değişiklik oldu mu. Yani durduk yere bir kartın bozulmasına anlam veremiyorum. Elektriksel bir sorun yada müdahaleden  kaynaklı olabilir mi acaba sorusu aklıma geliyor.

dediğim gibi aracı yeni aldım ama elektrikseli aydınlatma yada müzik sisteminde herhangi bir sıkıntı görmedim.  şuanda parça tamir olmuş, araca takıldı. öğlenden beri deneme aşamasında. sizinde dediğiniz gibi bu yanmanın kaynağı başka bir şey olabilirmi diye test ediliyor. İnşallah sıkıntı yoktur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...