Jump to content

Satılık Mazda 6 2010 lpgli değil BRC li :))

bestest

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sağol burak,hagakure.. İnşallah. Aracımın içinde en ufak bir çizik, silinme. Vb yok... Gerçekten temiz araç, kıymetini bilene gider umarım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Hayırlı satışlar. Mazda 6 hak ettiği yeri bulamıyor bir türlü. Oto pazarında mazda 3 satan birisini gördüm 2011 model 45.000 km de düz vites touring model tüplü 41.000 tl istiyordu. Yazın mazda 3 ü satıp mazda 6 yada 508 thp otomatik almayı düşünüyorum bakalım hangisi nasip olacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. Mazda 6 hak ettiği yeri bulamıyor bir türlü. Oto pazarında mazda 3 satan birisini gördüm 2011 model 45.000 km de düz vites touring model tüplü 41.000 tl istiyordu. Yazın mazda 3 ü satıp mazda 6 yada 508 thp otomatik almayı düşünüyorum bakalım hangisi nasip olacak :)

Hem 2011 Touring' hem duz vites hem de 41000 tl:) gulecegim yoktu:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem 2011 Touring' hem duz vites hem de 41000 tl:) gulecegim yoktu:)

Ben birşey demek istemedim. Otomatik impressive modelini aldım temmuzda 38.000 tl ye. Üstüne tüp taktırdım bana maliyeti 40.000 oldu. Benim arabada da boya dahi yoktu 57.000 km de. Ona göre fiyat biçilince impressive farkı 2.000 tl de otomatik farkı 2.000 45.000 olması gerekir.

Bu arada hocam satış durumu ne alemde?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı ilanlarda da görüyorum, plaka satılık değil, plaka mı satmıyorum diyorlar, o nasıl oluyor?

(Noterde ben arabamı satıyorum ama  plakanın mülkiyeti bende kalacak.) mı diyorlar ?  ???

Ve bunu hangi noter nasıl bir gerekçe ile kabul ediyor, cidden bilmiyorum.

Hep merak etmişimdir .  8:) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Noter satışınsa plaka değişikliği belirtiyorsunuz ve adresinize göre bağlı olduğunuz trafikten araca yeni plaka çıkıyor. vatandaşın plakası boşa çıkıyor. trafiğe biraz bağış yaparak plakayı yeni alacağı araca geçiriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladığım kadarı ile; sattığım kişi plaka değişikliği istiyor, dolayısı ile benim plakam bağlı olduğum trafik şubesinde boşa çıkıyor, gidip belirli bir miktar bağış yapıyoruz, ve yeni araba alıncaya kadar 2-3 hafta veya 1-2 ay o plakayı trafik şube bekletiyor. Bir de ben araba aldım geldim, şu plaka benimdi onu bana verin deyince de buyrun diyip veriyorlar.

Yapabilen varsa helal olsun trafik şubede tanıdık veya takipçi kişiler olmadan bu işi becerebilmek büyük şans ve yetenek. İlk arabamda adıma uygun plaka almak istediğimde İzmir merkez trafik şubedeki amir , bağış mağış yok kardeşim sırada ne varsa alır geçersin çık dışarı şeklinde çok kibar konuşmuştu. 8:)

En son bu arabama adıma uygun plaka almak istedim kesinlikle bağış kabul etmediler, harfleri öyle söylene söylene öyle zor verdiler ki acaba ayıp bir şey mi yapıyorum hissine kapılmıştım. :) Zor oldu ama aldım harfleri.

Biz 2 tane harfi zarzor alıyoruz, millet plakayı rezervasyon yaptırıyor, vay be lüx'e bak. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben birşey demek istemedim. Otomatik impressive modelini aldım temmuzda 38.000 tl ye. Üstüne tüp taktırdım bana maliyeti 40.000 oldu. Benim arabada da boya dahi yoktu 57.000 km de. Ona göre fiyat biçilince impressive farkı 2.000 tl de otomatik farkı 2.000 45.000 olması gerekir.

Bu arada hocam satış durumu ne alemde?

Hocam yanlis anlasilmasin benim de dedigim , bende impressivein fiyatiyla kiyaslama yaptim touring icin istenilen fiyata sasarken. Allah askina o fiyati isteyen 2011 de touringi kaca almis yahu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı ilanlarda da görüyorum, plaka satılık değil, plaka mı satmıyorum diyorlar, o nasıl oluyor?

(Noterde ben arabamı satıyorum ama  plakanın mülkiyeti bende kalacak.) mı diyorlar ?  ???

Ve bunu hangi noter nasıl bir gerekçe ile kabul ediyor, cidden bilmiyorum.

Hep merak etmişimdir .  8:)

Alan kişiye, farklı bir il veya ilçedeyse noterden plaka değişikliği ile satıyoruz. Sonra alan arkadaş yeni plakasını aldığı aynı gün trafik şubeye gidiyoruz. Şu plakayı almak istiyorum diyosn alıyosun. Ya seni tanıcaklar ya da Bir iki tanıdığın olcak ama :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Km ilan verilen yer ve renk disinda güzel duruyor hayirli satışlar...

Bir de koydugunuz fotoğraflar uzaktan çekilmiş ve fotograflar aracın iç durumu hakkında ve yeteri kadar fikir vermiyo. Yazdiklariniz ve fotograflar uyumlu değil bence. Sizin yerinizde olsam daha yakindan net ve iddialı fotolar koyardim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...