Jump to content

Japonya'da Yılın Otomobili SKYACTIV Mazda2

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Skyactiv Mazda2, Japonya'nın en prestijli otomobil ödülü olan "Japan Car of The Year"ın sahibi oldu. Mazda CX-5, Mazda6, Mazda3'ten sonra Skyactiv teknolojileriyle donatılan Mazda2, 2012'nin birincisi Mazda CX-5'ten bir sene sonra, bu prestijli ödülün Mazda'ya verilmesini sağladı.

141013a.jpg

Aşağıdaki resimden de hangi araç kaç puan almış sıralamasını görebilirsiniz.

JCoty-8.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 2 trye gelmeyecekmiş  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

http://carmedya.com/index.php/2014/10/13/premium-markalardan-musteri-aliyoruz/

bende mail attım.

Kusura bakmayın araç satmasını bilmiyorsunuz. Mazda 2 yi getirmemek ne demek ya?! Piyasayı bu kadar mı okumaktan acizsiniz? Hem dizel hem otomatik ve B segmentinde bu kadar kaliteli araç yapmış Mazda ve hele ki şu piyasada milyonlarca dizel-otomatik fetişisti varken hangi mantığa hangi pazarlama tekniğine binaen böyle saçma bir uygulama yapıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 2 trye gelmeyecekmiş  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

http://carmedya.com/index.php/2014/10/13/premium-markalardan-musteri-aliyoruz/

bende mail attım.

Kusura bakmayın araç satmasını bilmiyorsunuz. Mazda 2 yi getirmemek ne demek ya?! Piyasayı bu kadar mı okumaktan acizsiniz? Hem dizel hem otomatik ve B segmentinde bu kadar kaliteli araç yapmış Mazda ve hele ki şu piyasada milyonlarca dizel-otomatik fetişisti varken hangi mantığa hangi pazarlama tekniğine binaen böyle saçma bir uygulama yapıyorsunuz?

Mazda Global, Türkiye için bir fiyat belirlemiş. Mazda Türkiye'de haklı olarak, belirlediğiniz bu fiyattan biz B segmenti bir aracı satamayız demiş. Pazarlık etmişler, haberden anladığımız kadarıyla, pazarlıklar da kâfi gelmemiş.

Araç mutlaka gelecektir ama Avrupa'dan ne kadar sonra?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 2'nin fiyatı 3 ile aynı diye duymuştum. Şaşırdım doğrusu ama bu ekonomide zarar ettirecekse yapacak bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 2'nin fiyatı 3 ile aynı diye duymuştum. Şaşırdım doğrusu ama bu ekonomide zarar ettirecekse yapacak bir şey yok.

videolardan izlediğimiz kadarı ile içi süper güzel duruyordu hatta arkadaşıma demiştim bu araç rahat rahat 50 bin üzeri gelir bir kuruş aşağı gelmez

dediğiniz ile örtüşüyor tahminim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...