Jump to content

1.2 TSI mı Skyactiv mi ?

Guest tamirer

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Burada kimse çıkıpta jetta al, golf al, oktavia al demez,hele de 1.2 TSİ. Bu araçları araştırıp, test edip karar vermek işi size kalıyor. Sayfalar dolusu mazda 3 skyaktive değerlendirmeleri mevcut forumda. O sayfalardan mazda 3 hakkında bilmek istediklerinizi görebilirsiniz, olmadı gidin bir mazda bayine test edin. Burada o muydu ki - şu muydu ki demenin bir anlamı ve önemi yok. Konu açıldığından beri 4 sayfa boyunca hemen herkes mazda demiş. Sizin mazda almanızın burdaki kimseye bi faydası yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman özür dilerim herkesden değerli vakitlerinizi aldığım için..kusura bakmayın,ben fikir sormak gibi bir ahmaklık yaptım..11 yıldır meb'de çalışan bir ingilizce öğretmeniyim ama forum sitelerinin işleyişini bir türlü öğrenemedim..tekrar özür dilerim..herkese de mazdalarıyla hayırlı sürüşler diler ve bu forumdan çekilirim..saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumdan çekilmek ne demek, muhabbet güzel , sonuçta herşey konuşuldukça, açıklığa kavuşur, sohbete devam etmeyi öneriyorum, sn Tamirer lütfen sohbeti kesmeyiniz,  samimiyetle sölüyorumki vereceğiniz kararı çok merakla bekliyorum, hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman özür dilerim herkesden değerli vakitlerinizi aldığım için..kusura bakmayın,ben fikir sormak gibi bir ahmaklık yaptım..11 yıldır meb'de çalışan bir ingilizce öğretmeniyim ama forum sitelerinin işleyişini bir türlü öğrenemedim..tekrar özür dilerim..herkese de mazdalarıyla hayırlı sürüşler diler ve bu forumdan çekilirim..saygılar..

Her kafadan bir ses çıkacaktır . Forumların yapısı bu, amacı da.

Yapılan olumlu yorumları bir kenara bırakıp sadece olumsuz olanlara odaklanma. Sonuçta zor bir karardır araç almak. 

Tekrar söylüyorum en güzel kararı arabanın içine oturunca vereceksin. Gönlüne , kesene hangisi uyarsa.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...