Jump to content

Mazda Cx-5 Alınıyor

kemal1963
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

uzun süreli araştırma ve beklemeden sonra aracımı satıp p.tesi bi sorun çıkmazsa ilandaki aracı OZAN otomotiv'den almaya gidiyorum, sanırım ozan otomotiv foruma'da üye Aykut bey sağolsun bayağı yardımcı oldu. volvo s40'tan sonra bayağı geniş bi araç olucak :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-mazda-ozan-dan-cx-5-4x4-power-2.0i-skyactiv-sorunsuz-beyaz-182339513/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler

sağolsun aykut bey çok ilgili, firmanın kurumsal kimliği'de güven verdi o yüzden tercih ettim umarım bir sorun çıkmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de bu aracı takipteydim. Tabii bizimkisi biraz platonikti, sadece takip :) Hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanmanızı dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende alacaktım ama MPS'yi satacak adam bulursam :)

Güzel tercih; hem aracın kendisi hem de satıcısı 10 numara seçim olmuş.

Abi daha duruyor mu senin MPS?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorma, esasında satmıştım, kaparo dahi almıştım ama satamadım.

Bayram öncesi Kocaeli'den gelen bir alıcı olacaktı, İzmir'de kendi aracıyla takas edecektik, farkı için kredi kullanacaktı. Kredi işlemleri uzayınca tatil araya girdi, tatilden hemen sonra arkadaşın nöbeti varmış (eczacıydı) gelemedi, o arada benim tatil bitti dönmek zorunda kaldım.

MPS meraklısı varsa buradan duyurayım, CX-5'le takası kabul ettirebileceğim her türlü araçla takas ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba,

uzun süreli araştırma ve beklemeden sonra aracımı satıp p.tesi bi sorun çıkmazsa ilandaki aracı OZAN otomotiv'den almaya gidiyorum, sanırım ozan otomotiv foruma'da üye Aykut bey sağolsun bayağı yardımcı oldu. volvo s40'tan sonra bayağı geniş bi araç olucak :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-mazda-ozan-dan-cx-5-4x4-power-2.0i-skyactiv-sorunsuz-beyaz-182339513/detay

Allah tamamına erdirsin, hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağol,

yaklaşık 5-6 aydır yerli yabancı bütün yorum ve videoları izledikten sonra cx-5 almaya karar verdim :) internetteki hemen hemen tüm videoları seyretmişimdir herhalde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vay bir bursalı daha :) kemal abi çok doğru seçim ozan otomotiv elinden gelen tüm yardımı itina ile yapacaktır bundan emin olabilirsin sağolsun Halit abi Aykut Abi Necip Abi .. Aldıktan sonra geçerken gemliğe uğra tanışmış oluruz hem :) kazasız belasız sürüşler ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...