Jump to content

Ön plaka iptali

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracımın kazadan dolayı tamponu degişcek bende ön plakayı iptal ettirmeyi düşünüyorum su an da yok zaten aracın üstünde böyle daha hoş duruyo tabi vuruk yeri görmedigimiz zaman 2 cevirme yerinden gectim dün sadece tip tip bakıyolar polisler  sitemizde plaka iptali yapan varmı veya bu konuda bir bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ali plakalığı iptal etmek istiyormuş gibi geldi yoksa plakasız dolaşmak imkansız bildiğim kadarı ile.

Plakalığı iptal ise ; silikon veya çift taraflı bant ile yapıştırılırsa plaka ileride sökerken problem çıkartması.

Bir de Barış (axela) ın şanssızlığına yani plakanın yanlış yere oturtulması durumuna düşmemek lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı ülkelerde yalnızca arka plaka var diye biliyorum, ön plaka yasal olarak zorunlu olabilir ama gereksiz bence... Bu trafik kanununun baştan aşağı değişmesi gerekiyor zaten, hani bu konuda bir laf eden var mı herşeyi bilen ve muktedir olan parti büyüklerimiz arasında?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizim 47erdem en güzelini yapmış, kafasına göre bi plaka yaptırmış ve onu boyamış,  koymuş ön camın önüne, polisin önünden geçerken alıyo plakayı polis görsun diye de havaya kaldırıyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bazı ülkelerde yalnızca arka plaka var diye biliyorum, ön plaka yasal olarak zorunlu olabilir ama gereksiz bence... Bu trafik kanununun baştan aşağı değişmesi gerekiyor zaten, hani bu konuda bir laf eden var mı herşeyi bilen ve muktedir olan parti büyüklerimiz arasında?

GTP olarak seçimden ilk 3 ün içinde çıkalımda hallederiz abi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

08.07.2007 at 18:25, Erman :

bizim 47erdem en güzelini yapmış, kafasına göre bi plaka yaptırmış ve onu boyamış,  koymuş ön camın önüne, polisin önünden geçerken alıyo plakayı polis görsun diye de havaya kaldırıyo :)

Bahsettiğin bu olsa gerek :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Plakasız dolaşıp strese gireceğime gerekirse 3. plakayı takarım çalıyı dolaşırım  :)

Bende aynen senin gibi düşünüyorum Mücahit Abi,bu stresi iyi bilenlerin başında ben varım . :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konu polisten açılmışken arkadaşlar yollarda dikkatli olun 3650 km lik gezimde edindiğim kanaat şu Türkiyenin her yerinde yol yapım çalışması var ve bu para kesinlikle bizlerden çıkartılıyor ceza olarak  :-[ her tarafa kurmuşlar radar pususunu ve kontrolleri habire kesiyorlar cezaları

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...