Jump to content

Yeni Mazda3 ile İstanbulpark'ta Tur ve Deneyimlerimiz

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

18

• volkanstars

6

• EfeAksoy

11

• kindness

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Mazda Türkiye değişiyor ya gerçekten çok güzel yol izliyorlar. bir de TV yada sokaklardaki reklamlara el atsalar gerçekten çok iyi yerlere geleceklerine inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu keyifli organizasyonda bizimle olan tüm Mazda tutkunlarına teşekkür ederiz. Etkinliği kaçıranlar üzülmesin sürprizlerimiz devam edecek.

Bir kısım üyelerimizin haberleri olmamasına, facebook sayfası dahil bu etkinlik için bilgilendirme yapılmamasına rağmen, bizim bu bilgiyi atladığımızı/görmediğimizi değerlendirerek, yine de Teşekkürler etkinlik için, en azından bundan sonraki etkinliklerden haberimiz olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Facebook üzerinden paylaşılan videoda sürüş sonrası yorumlar alınmış .. mazda gerçekten skyactiv ile yeniden bir çığır açmaya başladı .. başarılarınızın devamını diliyorum inşallah daha çok güzel günler görücek mazda ..

Bu arada boyunluk askıları çok güzelmiş ya bide tanıtımcı kızların üstündeki mazda3 kazağı valla orda olsam onları almadan gelmezdim ya  :'( :'( :'( bak şimdi gerçekten bir kez daha üzüldüm ya  :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Virajlarları su kaydırağındaymışcasına dönen pilotlara da teşekkür etmeyi unutmuşum, bir daha böyle giden bir araca binmek nasip olurmu bilmiyorum  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Videonun yıldızı da sen olmuşsun Emre :D

Diğer arkadaşları fotoğraflardan falan tanıyordum. İlk defa gördüm Emre'yi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Videonun yıldızı da sen olmuşsun Emre :D

Emre abi teşekkürler ama ben de Burak abi gibi düşünüyorum, karizmatik çıkmışın abi yıllara meydan okuyan şarap gibisin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar tanışmışlığımız var şurada. Etkinliğe katılan üyelerimizden birisi de; "başka illerden arkadaşlarımız var, işi olup katılamayanlar var, bir şapka fazladan alıp, onlara ulaştıralım" dememiş. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar tanışmışlığımız var şurada. Etkinliğe katılan üyelerimizden birisi de; "başka illerden arkadaşlarımız var, işi olup katılamayanlar var, bir şapka fazladan alıp, onlara ulaştıralım" dememiş. :D

hiç hiç nerdeee bizi düşünen yok abi ya :( şapkayı buluşmadan almıştım ama bi boyun askısı ve kazağa hayır demezdim vallahi  :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ooo kavgada söylenmez :) Yıllara meydan okuyan diyerek sen Burak abi ye "YAŞLI" mı demiş oldun şimdi :):P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emre abi teşekkürler ama ben de Burak abi gibi düşünüyorum, karizmatik çıkmışın abi yıllara meydan okuyan şarap gibisin :)

Ooo kavgada söylenmez :) Yıllara meydan okuyan diyerek sen Burak abi ye "YAŞLI" mı demiş oldun şimdi :):P

Efe, ben cidden yaşlandım mı yoksa sen kendine mi cevap verdin ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hiç hiç nerdeee bizi düşünen yok abi ya :( şapkayı buluşmadan almıştım ama bi boyun askısı ve kazağa hayır demezdim vallahi  :'(

Kazak hiçbirimizde yok Barış ama boyun askılığı feda olsun sana ;) Adresini ver benimkini göndereyim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Efe, ben cidden yaşlandım mı yoksa sen kendine mi cevap verdin ? :D

Burak abi bi coker verseğe :) A mı diyim B mi diyim C mi diyim ne diyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...