Jump to content

Mazda Alacağım Kafama Takılanlar Var

awarahoon82

Tavsiye Edilen Mesajlar

Oncelikle selamlar arkadaslar.bir sorum olacakti size.ben aslinda broadway almaya karar vermistim ama bir tane mazda 323 begendim 1.6 ama 1991 model.parca sorunu yasarmiyim ? Broadwayda hicbir sikinti yok ama konfor yok sizce ne yapmaliyim ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsettiğiniz araçlar kaba tabirle biri at biri eşek. Parça sorunu yok 323'ün, ama parça fiyatları broadway le bir olmaz. Öncelik ve tercih, sizin araçtan ne beklediğinizle alakalı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birde soyle bir secenek var 93 model 300000 kmde 6500 tl dedigim arac ise 91 model 24000 de 9000 tl.93 modeli alip eger motor biterse yeni motor yaptirmak daha mantikli geliyor.yeni motor yapilinca herhangi bir sorun olurmu yani yeni almisiz gibi olurmu motor kismi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motoru nasıl yaptırdığınıza nasıl bir ustalıkla nasıl malzemelerle yaptırdığınıza bağlı. 0km gibi de olabilir, 1 ay sonra dökülmeye de başlayabilir... Ayrıca Mazda motoru iyi durumda ise 300 bin km de bitmez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetkili servise yaptırmak zorunda değilsiniz, Mazda'dan anlayan iyi bir usta ve orjinal parçalarla gayet iyi sonuç alabilirsiniz. Motor derya deniz, neleri değiştireceğinize bağlı olarak değişir maliyeti de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeş öle motor yaptırmak sanayilerde uğraşmak arabaya düzen tuturmak kolay değildir, sana önerim en temiz en bakımlı ve orjinal, az km yapmış bir araba al, aksi halde canın sıkılabilir, her usta her tamirci brodvaydan anladığı gibi mazda dan anlamayabiliyor, ben tam tersi normal fiyata temiz bir araba almanı öneriyorum, iş sadece motorla kalmaz , araba km  yapınca herşeyi eskir motorla beraber, sölemiş uyarmış olayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 2011 model dizel peugeot 206 dan 90 model mazda 626 ya geçiş yaptım emin olun pişman olmazsınız mazda bambaşka

motor konusunda bakımlıysa vs sorun çıkarmaz onu ya usta yada kullanıcı bozar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oooo benim gibi bir 323 hastası daha, tam yerine geldin kardeş, soru sormak serbest. İşte sana 323 HB

[smg id=9440]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oooo benim gibi bir 323 hastası daha, tam yerine geldin kardeş, soru sormak serbest. İşte sana 323 HB

Ozelden mesaj cektim  geldimi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu 3 aractan hangisine oncelik vereyim  ben 1 numarayi en cok gozum tuttu 1 ve 2 nin 1 er kazasi var fiyat yazmiyor sanirim bunlara carpmislar

Sahibinden.com

1=ilan no 181042211 ---- km : 241000

2= ilan no185016003 ---- km : 323000

3= ilan no 184347084 ---- km : 225000

Hayır

Buraya yazayim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.