Jump to content

Alarm....

Selman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

16

• Selman

13

• cerman

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Zarar verdiği yerde söker atarım, kurtulmuş olurum :) Lakin daha yerini bulamadık deyyusun...

Erman'ın arkadaşının belirttiği üzere bagajı inceledim, krikonun tam karşısında yani sağ arka çamurluğun içinde küçük bir gizli bölme var ama boş... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Bu alarm bu işi arabanın yıkanmasını takip eden 24 saat içinde yapıyor, dolayısıyla ben de arabayı yıkatmıyorum 15 gündür...  :) Dahası yıkamacıyı değiştirip rottest kullanmayan bir tane bulmayı düşünüyorum, tanıdık var mı? :geyik:

Hatta Volkan belki hatırlar, bir defasında beraber yıkatıp akabinde makyajlarını yaparken arabaların ikisi de garip garip ötüyorlardı, bir anlam verememiştik....

Hatta bazılarınız hatırlar benim arabanın aküsü bitmişti de kışın yata yata, ona da bir anlam verememiştik, olamaz diye, alarm böyle alıp başını gittiyse olmayacak iş değil....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bu mesele halledildi bugün, alarmın markası akira kurosava :P gibi bir şeymiş, yeri de sağ ön çamurluğun içinde yani sigortaların yanında..

Hatalı bir bağlantı varmış, o düzeltildi, hassasiyet en aşağı noktaya düşürüldü ve benim için en önemlisi açma-kilitleme sessiz hale getirildi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...