Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Bagaj Havuzu ve Paspas

mehmet önder
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar araçlar için uyumlu bagaj havuzu ve paspas bulabilen var mı kaliteli? 2. nesil için satılan bagaj havuzları acaba uyumlu mu deneyimi olan arkadaş var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben elazığ mazda dan aldım aracımı yaklaşık 1 ay önce kauçuk paspas da havuz da yok dediler.

Aramaya inanmak lâzım. Başka yetkili servislere de sorun bence. Böyle şeyleri getirten ilgili Mazda servislerimiz var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar araçlar için uyumlu bagaj havuzu ve paspas bulabilen var mı kaliteli? 2. nesil için satılan bagaj havuzları acaba uyumlu mu deneyimi olan arkadaş var mı?

2.Nesil ile 3.Nesil Mazda 3 lerin paspası da bagaj havuzuda birbirine uymaz. İki aracada sahip olduğum için çok net söylüyorum kesinlikle uymaz. Muğla Gören Otomotivden temin edebilirsiniz her iki aksesuarıda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Halı paspas ile bagaj havuzunu aracı alırken hediye etmişlerdi. Kauçuk paspası da, geçen hafta kampanya kapsamında %20 indirimle 105 TL ye aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilgilendirme için teşekkür ederim iyi oldu demek servise de elazığa gitmemek lazım :) var olana yok diyorlar adamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilgilendirme için teşekkür ederim iyi oldu demek servise de elazığa gitmemek lazım :) var olana yok diyorlar adamlar

Mazda Türkiye sitesinden de bakabilirsin aksesuarlar bölümünde. Araç için nelerin olup olmadığı görülebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Merhabalar Arkadaşlar 2015 mazda sedan var malum kış gelecek ve kauçuk paspas olması temizlik için rahat olacaktır bu konuda nereden alabilirim yardımcı olabilecek var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben yurtdışı bir sitede gördüm dün acaip hoşuma gitti, ancak fiyatı biraz yüksek gibi :(

http://www.amazon.com/Genuine-Mazda-0000-8B-L82-All-Weather-Floor/dp/B00FA8XRIO

Gerçekten güzelmiş. Kauçuk paspas sevmiyorum ama bu olsaydı alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda servislerinden de alabilir öyle aman aman bir fiyatı yok. Bagaj havuzu çok kullanışli bir şel aldım memnunum. Kauçuk paspasta yıkanabiliyor ve temizliği kolay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

merhaba dostlar , acil kauçuk paspas bagaj havuzu netten nerden alabilirim? varsa link bekliyorum. saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servis dışı fiyatları nasıl acaba bulamıyorum sitelerdende? alan kullanan bi arkadaş yol gösterse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servis dışı fiyatları nasıl acaba bulamıyorum sitelerdende? alan kullanan bi arkadaş yol gösterse sevinirim.

Öncelikli olarak forumda mevcut konu ile birleştirilmiştir konunuz. Buradan devam edebiliriz.

Sorunuzun yanıtına gelirsek; 

Ben şahsen tavsiye etmiyorum. Bu durum tecrübe ilede sabittir. Şirket otomobillerimiz Citreoen C5'e bej rengi piyasadan kauçuk paspas aldık. Alma sebebimiz servisin pahalı olması filanda değildi. Aracın içi bej rengi ama paspasları halı siyah paspastı. Dedik kauçuk yapalım ama oda bej rengi olsun. Servisin elinde olmadığı için arayışa girdik. Girmez olaydık, almaz olaydık...Allah'ım bir kauçuk paspas bu kadar mı kötü kokabilir. Hadi kokuyor diyelim o koku hiç mi geçmez yahu..Hele ki hafif güneşin altında kalsın araç. Aman Allah'ım aracın içine girilmiyor. Kapı pencere, sunroof ne var ne yok açmak zorunda kalıyorsun. Dedik böyle olmayacak 1 hafta çamaşır sulu suda beklettik. Ama yinede banamasın demedi. Halen o koku devam ediyordu..İnsanın genzini yakan, gözlerini yaşartan bir koku..Artık pes edip tüm hepsini atmıştık.

Şu an servislerde %20 indirim kampanyası var. Bence servisten ve orjinal parçadan şaşmayın derim. 

Ama yok ben bakacağım diyorsanız, buyrun ilk karşıma çıkan bu site.

http://www.n11.com/aksesuar-ve-tuning/paspas-ve-bagaj-havuzu?q=mazda+3

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikli olarak forumda mevcut konu ile birleştirilmiştir konunuz. Buradan devam edebiliriz.

Sorunuzun yanıtına gelirsek; 

Ben şahsen tavsiye etmiyorum. Bu durum tecrübe ilede sabittir. Şirket otomobillerimiz Citreoen C5'e bej rengi piyasadan kauçuk paspas aldık. Alma sebebimiz servisin pahalı olması filanda değildi. Aracın içi bej rengi ama paspasları halı siyah paspastı. Dedik kauçuk yapalım ama oda bej rengi olsun. Servisin elinde olmadığı için arayışa girdik. Girmez olaydık, almaz olaydık...Allah'ım bir kauçuk paspas bu kadar mı kötü kokabilir. Hadi kokuyor diyelim o koku hiç mi geçmez yahu..Hele ki hafif güneşin altında kalsın araç. Aman Allah'ım aracın içine girilmiyor. Kapı pencere, sunroof ne var ne yok açmak zorunda kalıyorsun. Dedik böyle olmayacak 1 hafta çamaşır sulu suda beklettik. Ama yinede banamasın demedi. Halen o koku devam ediyordu..İnsanın genzini yakan, gözlerini yaşartan bir koku..Artık pes edip tüm hepsini atmıştık.

Şu an servislerde %20 indirim kampanyası var. Bence servisten ve orjinal parçadan şaşmayın derim. 

Ama yok ben bakacağım diyorsanız, buyrun ilk karşıma çıkan bu site.

http://www.n11.com/aksesuar-ve-tuning/paspas-ve-bagaj-havuzu?q=mazda+3

çok teşekkür ederim bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaştığınız için. referansınız yeterli oldu. hoşçakalın Mazdayla kalın :)

dalgakıran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim de önceki aracımda biraz aceleci davranıp biraz da ucuza kaçtığım zamanlarda hoşuma gitmeyen sonuçlar hep olmuştur. O yüzden artık orijinal olsun aracın ömrü kadar kullanayım diyorum.

Kendi kauçuk paspasları. Fakat 187.53 TL. diyor. Bu tek paspas fiyatı olamaz değil mi? Dördü birdendir herhalde?

Ve de yakın zamanda bagaj koruyucusunu kesin düşünüyorum, alacağım.

Bagaj Havuzu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...