Jump to content

Mazda3 Garanti Uzatma

Erceylan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar mazdada 3 yıl garantiye + uzatma varmı?varsa ne kadar acaba?birde bu uzatmaya 3 yıl garanti gibimi?yaptıran varmıdır?tavsiye olunurmu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen sene öyle bir kampanya mevcuttu +2 diye. Şu an hâlâ geçerlidir diye düşünüyorum. Bir telefon açıp, sormakta fayda var. Sizin aracınız zaten garantili, garantisinin bitmesine de epey var. Bitime bir sene kala yaptırsanız daha mantıklı olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen sene öyle bir kampanya mevcuttu +2 diye. Şu an hâlâ geçerlidir diye düşünüyorum. Bir telefon açıp, sormakta fayda var. Sizin aracınız zaten garantili, garantisinin bitmesine de epey var. Bitime bir sene kala yaptırsanız daha mantıklı olmaz mı?

sistem nasıl işliyor bilmiyorum.dediğiniz gibi olursa tabiikide beklerim.ama ben sanki araç alımında belli bir süre zarfında yaptırma zorunluluğu var diye aklımda kalmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sistem nasıl işliyor bilmiyorum.dediğiniz gibi olursa tabiikide beklerim.ama ben sanki araç alımında belli bir süre zarfında yaptırma zorunluluğu var diye aklımda kalmış.

Benim hatırladığım; garanti bitimine 6 ay kalmış olması yetiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar mazdada 3 yıl garantiye + uzatma varmı?varsa ne kadar acaba?birde bu uzatmaya 3 yıl garanti gibimi?yaptıran varmıdır?tavsiye olunurmu?

Ben iki hafta önce uzattım.+2 yıl yani 3+2 yapabiliyorsunuz, km olarakta 100000+50000 km yani 5 yıl 150000 km garanti kapsamına alıyorsunuz. Aracı sıfır aldıktan sonra 3 ay içerisinde ve 5000 km yi aşmadan uzatmak isterseniz 620 TL bedeli var. Bu ilk üç ayı yada 5000 km yi geçtikten sonra garanti sürenizin bitmesine 6 ay kalaya kadar uzatmak için zamanınız var ama bu sefer ödeyeceğiniz bedel 750 tl oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün düşündüm ben de yaptırsam mı diye de. Sonra aklıma geldi, ağır bakımlar yetkili serviste çok pahalı oluyor. Zorunlu onları da yaptırınca 750TL üzerinde bir kaç 100TL de fazladan vermek gerekecek. Sonrasında örnek veriyorum bir turbo bozulsa bi şekilde 2000bin TL olsa, 300TL sini tasarruf edeceksiniz (bakımlar nedeniyle de verilecek fazla para ile 1700TL cebimizden fazla çıkacağını varsayarak). 300TL için riske gireyim diyorum :) Zaten kronik olarak orası burası gheryeri bozulmaya başlasa, garanti de yetişemez okadarına.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Arkadaşlar bugün nihayet garanti uzatma poliçem geldi. Aracım artık 5 yıl garantili :D

Süreç biraz uzun sürüyor ama fiyatı böyle bir araç için çok uygun. 3 ayım dolmadan başvurduğum için 620 TL ödedim. Bunu da 4 taksit yaptılar. Çok memnun oldum. Sıfır mazda alan arkadaşlara tavsiyem 3 ay dolmadan garantiyi uzatın, ilerde mutlaka faydasını görüyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...