Jump to content

2015 Yeni Mazda Cx-5

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ekranın alt köşelerindeki deri dikişli detaylar çok güzel olmuş, ayrıca ekranın etrafındaki düğme kalabalığının gitmesi güzel olmuş, Klima ünitesinin ortasındaki krom görünümlü yuvarlak şekil RX-8'lerin radyo ünitesindeki büyük yuvarlak krom detayları hatırlatan hoş bir gönderme gibi olmuş . Cx-5'e tarzsın diyorum :D .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O birşey değil birde arabayı yeni aldık şimdi cx5 gelince aklım onda kalacak :) Ya bunu hanıma bırakıp kendimi zorlayıp cx5 alıcam yada satıp alıcam..Ya alıcam ya alıcam :)

Çok iyiymiş yaa. Mazda almakla hata mı ettik ne, her modeli bağımlılık yapıyo valla :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O birşey değil birde arabayı yeni aldık şimdi cx5 gelince aklım onda kalacak :) Ya bunu hanıma bırakıp kendimi zorlayıp cx5 alıcam yada satıp alıcam..Ya alıcam ya alıcam :)

Bende onu diyorum daha yeni aldık ama şu CX5'e bakarmısın yahu şiir gibi araba. Bizimkileri gölgede bıraktı namussuz :D

Şaka bi yana ben bunu zorla aldım hocam siz alın güle güle binin.. Mazda3 beni rahat 5 sene götürür :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerçekten ön ızgara ve farlar farklı bir hava katmış araca, Dikkatimi çeken iç kısımda direksiyon güzel olmuş vitesi düz ray olmuş onuda anladım , dijital klimayı neden değiştirme gereği duymuşlar acaba.. Bence kötü değildi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepsini geçtim, Mazda'yı bile el freni kullanmaktan vazgeçirdiler.

ühühü el freni yok mu? gerçi 3'te var. cx-5'te kim el freni çeker.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ühühü el freni yok mu? gerçi 3'te var. cx-5'te kim el freni çeker.

Ben çekerim arkadaş, el freni dediğin bence mekanik olacak. O cartt sesi duyacağım. Elektronik el freninde düğmeye bastım mı, basmadım mı hep tereddütünü yaşarım. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün modeller yenilendi, bütün kırmızılar yerini aldı ama içlerinde önemli bir eksik var, acaba yeni RX modeli ne zaman podyuma çıkacak.  :) Şimdiye kadar wankel motorlu olacağı bilgisi dışında hiç bir bilgi görmedim.

Bu arada Cx-3 , Cx-5'ten daha karizmatik olmuş orası kesin  8:) .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün modeller yenilendi, bütün kırmızılar yerini aldı ama içlerinde önemli bir eksik var, acaba yeni RX modeli ne zaman podyuma çıkacak.  :) Şimdiye kadar wankel motorlu olacağı bilgisi dışında hiç bir bilgi görmedim.

Bu arada Cx-3 , Cx-5'ten daha karizmatik olmuş orası kesin  8:) .

rx özel bir araç :) özel bir ilgiyi hak ediyor. 2017 de gelebilir
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

rx özel bir araç :) özel bir ilgiyi hak ediyor. 2017 de gelebilir

300 bg, arkadan itiş, hemide cabrio yok canım şaka yapıyodur..  :egy:

2015-Mazda-RX-9-10044.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...