Jump to content

En Güvenli Otomobil Mazda 3

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

DIŞ HABERLER SERVİSİ

İNGİLTERE'DE yayımlanan "Which?" adlı tüketici dergisinin otomobiller üzerinde yaptığı bir güvenlik araştırmasında, hırsızların en kolay girdiği otomobil markasının "Suzuki Liana 1.6 GL" olduğu ortaya çıktı. Çalınması en kolay olan otomobilin, çalıştırması ve sürmesi kolay olduğu için "Fiat Doblo 1.2" olduğu belirtildi. En güvenli otomobiller ise şöyle sıralandı: "Audi A6 2.4SE", orta büyüklükte otomobiller içinde "Mazda 3 1.6 TS", küçük araçlar arasında ise "Citroen C3 Pluriel 1.6".

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kendi kapımdan bütün kapıları ve bagajı kitlediğimi sanıyorum, yoksa yanılıyor muyum...?

Öyle hiç denemedim.anahtar üzerinde denedim olmuyor.Şimdi senin yöntemi denemeye gidiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kendi kapımdan bütün kapıları ve bagajı kitlediğimi sanıyorum, yoksa yanılıyor muyum...?

Bende de o şekilde. Yani sürücü kapısındaki kilidi kitledinmi tüm kapı kitleniyor ama anahtar üzerinden olmuyor araç hareket halindeyken

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler Selman abi.Denedim oluyormuş.Yalnız bagajı test edemedim

Rica ederim ama keşke bir de kılavuzu okuma alışkanlığını edinseniz..... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya Selman abi kırk yılda birşey sordum.Onada kızma :)

Ben, "Bu yaştan sonra artık hiçbirşeye kızmam" dedikçe, sizler, bazılarınız, uçana kaçana kızdığım ve hatta nerdeyse kendi kendimle kavgalı olduğum yolunda bir forum efsanesi yaratmaya çalışıyorsunuz galiba..... :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...