Jump to content

XCarLink - USB Memory MP3 Player

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Hayırlı olsun ;)

saol saol saol valla çok hoşuma gitti  kartta bi ton bişi vardı direk mp3 klasörünü tanıyıp şak diye çalmaya başladı :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent abi hayırlı olsun gerçekten sınırsız mp3 dinlemek ve de cd den kurtulmak büyük keyif  ;)

benim usb girişli sony teyp acaba external harddisk çalıştırır mı bi bakayım eğer çalıştırırsa uzun yolda tadından yinmez  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sc cart aparatı var yanında verıyorlamıs onunla nekadar kapasıtesı oluyor(kac gb?) ve kontrol edılebılıyor mu(şarkılar dıreksıyon dan)?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şarkılar direksiyondan kontrol edilebiliyormuş.. Aparat takıldıktan sonra CD moduna alıyorsunuz, ve ekranda external'ın ex harfleri çıkıyor.. sonra da usb deki şarkı sırasına göre şarkılar çalmaya başlıyor ve direksiyondan kontrol edebiliyorsunuz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sc cart aparatı var yanında verıyorlamıs onunla nekadar kapasıtesı oluyor(kac gb?) ve kontrol edılebılıyor mu(şarkılar dıreksıyon dan)?

Ben 2GB USB okuttum ama 4 GB ta okutulabilir diye düşünüyorum. İlk mesajdaki resimde olduğu gibi çıkıyor ekran görüntüsü Mazda3 te de çok farklı değil. 10 ayrı folder ve her birine 99 parçadan toplam 990 parça çaldırabiliyorsunuz USB Kapasitesi yeterse..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...