Jump to content

Yay+Hava filtresi

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben bu haftasonu benim arabaya 6 kişi binme talihsizliğini yaşadım. Binen herkes de maşallah tosun gibiydi, sonuç olarak en küçük yükseltiye arabanın altına vura vura, sol ön lastik sol taraftaki hasar nedeniyle davlumbaza sürte sürte baya bi yol yaptık aile üyeleriyle. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gerçi kırmızıdan kalkarken filan lastiğin davlumbaza sürtme sesi (gerçi sürekli var ama hızlanınca yol gürültüsünden duyulmuyo) ıslık gibi, çok güzel bi sesti ama tabi pek sağlıklı bi ses değildi.

Heralde Volkan arabanın o halini görse aklını kaçırırdı... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

9

• NeBiAnd

20

• tarikumac

14

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ben bu haftasonu benim arabaya 6 kişi binme talihsizliğini yaşadım. Binen herkes de maşallah tosun gibiydi, sonuç olarak en küçük yükseltiye arabanın altına vura vura, sol ön lastik sol taraftaki hasar nedeniyle davlumbaza sürte sürte baya bi yol yaptık aile üyeleriyle. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gerçi kırmızıdan kalkarken filan lastiğin davlumbaza sürtme sesi (gerçi sürekli var ama hızlanınca yol gürültüsünden duyulmuyo) ıslık gibi, çok güzel bi sesti ama tabi pek sağlıklı bi ses değildi.

Heralde Volkan arabanın o halini görse aklını kaçırırdı... :D

olum ben arabaya binmeye kıyamıyorum ki,6 kişi mümkün değil almam arabaya,maksimum 4  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

toplamda 4 abi,o da çok sıkışırsam yani,normalde 3  :D

demek beni beni almaya geldiğinde ondan tip tip bakıyodun önde bülent abi sen arkada burak abi ben 4 kişi olduk volkan huysuzlaştı birden :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok be Ahmetim olur mu öyle şey,sizin başımın üstünde yeriniz var tek tek,hatun kısmını çok fazla şımartmamak lazım lafım onlara  :)

Olm hatun kısmını nerden çıkardın, aile meclisi olarak balık yemeğe gittik ve fark ettik ki kimse sallamıyo alkol yasağını gavur İzmir'de :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nası yani volkan biliyor gerçeğim ben  :ohmy:

Bırak seni ben daha Volkanı bile görmedim.Bana göre Volkan bile hayal  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...