Jump to content

Yay+Hava filtresi

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ya ben bugun ebaydan yay ve hava filtre kitinin siparişini vericem fakat bundan once ebaydan cok fazla alısverıs yapmama ragmen bu konuda yapan varmı sorım dedım cunku yay ve fıltre ısıı ınce ıs yapan ve getırten olduysa bılgı verebılırmı?

bide bizim sislerle uzunları karıstırıorm hangısı h7 hangısı h11 di die unutuom onuda bı soelrsenız:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

9

• NeBiAnd

20

• tarikumac

14

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Niye eBay'den sipariş veriyosun ki, ikisi de Türkiye'de var. otopol.com 'dan al yayı, filtre için de yardımcı olan çıkar elbet, Türkiye'den halledersin ikisini de...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Niye eBay'den sipariş veriyosun ki, ikisi de Türkiye'de var. otopol.com 'dan al yayı, filtre için de yardımcı olan çıkar elbet, Türkiye'den halledersin ikisini de...

abi onu bızde dusundukte otopol 310 mılyon fıyat verıyo ve yurt dısından getırtıo burda ebayda yayın fıyatı kargo dahıl 100 dolar????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu anki durumu bilmiyorum tabi, ben benim OMP yayları 180 YTL (180 $ da olabilir, tam hatırlayamadım şimdi) otopol'den almıştım, 2 günde gelmişti...

Eğer aynı markalar arasında senin dediğin kadar fark varsa eBay mantıklı tabi ama yayları gümrükten geçirmen baya zor olur, zira toplamda nerden baksan 8-10 kilo, hayvan gibi kutu, vs... Yediremezsin yani adama hediye çikolata diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gumrukten yana sıkıntı yok abı aama sen 180 dolara bıle aldıysan beklemek ve dıger faktorlerıde ustune eklersen hertturlu otopolden alırım du bakalım bı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne marka bu Tarık 100 dolar.Ben opm yayları 165 euroya almıştım.Bence yay ve filtre için bu işlere ebay mebay girişme.Git tuning shopa maslakta taktır.10o dolarlık yaylar sakat gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yayların dun sıparısını verdım bugunde ksımetse bostancıda ikiler mazdada taktırıorm

maxtrax 3mm  250 ytl ye geldı almak ısteyen arkadaslar olursa yardımcı olabılırım ıldııgım kadarıyla dısardakı urunlerde ıse 310 330 cıvarı fıyat verıolar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bugün sordum tuning garage'a. 180 euro dedi.Takmasıyla birlikte 400 YTL'yi bulur dedi.

totalde ne kadar alçalıyor araç??? ve kalabalık binince ne oluyor???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

totalde ne kadar alçalıyor araç??? ve kalabalık binince ne oluyor???

Sormadım ama markası OMP.Biran abi bilir belki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimkiler opm 3 cm.Önler biraz daha fazla düştü arka çamurluktaki boşluk öne göre 1 cm daha yüksekte duryor.Bu yük binince avantaj oluyor.Yani ancak bagaj dolu veya arkaya 3 kişi oturur ise aynı seviyeye geliyor.Yani en azından benimki öyle duruyor.Bide Okanda var opm galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 kişi binince sorun oluyomu peki??

4 kişinin kilosuna bağlı. ;D

3 kişi x 75 kg. = 225 kg.

4 kişi x 56 kg. = 224 kg.

4 ki,şi oturup + biraz bagaj yükü tabi biraz daha çamurluğa gömülüyor fakat bir problem olmaz yayların belirli yük basıncında sertleşme yani daha fazla izin yaylanmayı önlüyor biraz.Kasislerde biraz çapraz alacan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...