Jump to content

Mazda NAGARE

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Los Angeles Motor Show tam anlamıyla yıldızlar geçidine sahne oluyor. Kısa bir süre önce ilk çizimleri basına dağıtılan ve Los Angeles’ta tanıtımı yapılacağı belirtilen Nagare, kamuoyuna tanıtıldı.

Geçen yıl Sassau, Senku ve Kabura konseptlerini tanıtan Mazda’nın son konsepti Nagare doğadaki akıştan ilham akınarak tasarlanmış. Doğadaki hafiflik, hareketlilik ve enerjiyi yansıttığı belirtilen otomobilin burun yapısı evrim geçirmiş bir RX-8’i andırırken, yandan görünüm olarak gerçekten akıyormuş izlenimi veriyor. ABD, Almanya ve Japonya’da bulunan Mazda tasarım stüdyolarının ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan Nagare’nin içi de dışı kadar ilginç .Dört kişilik oturma kapasitesi sunan otomobilde sürücü en önde otururken, üç yolcu yan yana gelecek şekilde sürücü koltuğunun arkasında bulunuyor.

Mazda_Nagare_1_560PX.jpg

MazdaNagare_9.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

3

• Uygar

7

• redrock

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

• 2 hafta sonra ...

Zaten dikkat ederseniz Mars ta araba :D

Abi bakıyorum Gitmedik biryer bırakmamışsın. Mars satrin jüpiter geziyorsun heryeri ;D

Şaka bir yana Marsta da Mazdalarımızın olması güzel birşey :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi bakıyorum Gitmedik biryer bırakmamışsın. Mars satrin jüpiter geziyorsun heryeri ;D

Şaka bir yana Marsta da Mazdalarımızın olması güzel birşey :o

tabi yakında mars buluşması da düzenlenecek gidermisin sende uygar :tey: ahmet abin alır seni yoldan :tey: :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

herkonuyu bana bağlıyosunuz ya helal olsun adamlar konsept yapmış ucu bana dokunuyo :D

sensiz içimize sinmiyor Ahmet ondandır ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...