Jump to content

Performans çift egzoz konusunda yardım

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Mücahit

14

• 47erdem47

17

• X-Pace

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

abi merak etmeyin gemiyle parça tedarik edelim de ondan sonra ufak ufak şöyle 300hp lik m3 ler piyasada gezinmeye başlasın :) vallahi seneye bi kişiye özel yat üretim atölyesi açmayı planlıyorum ama sonuçta hangarın içinde arabalara da yer olur , kevlardan body kit işine de başlarız abi ;) performansa da bakarız , ilerde bi de dyno koyarız , çayımızı içmeye geleni ölçüp de yollarız olmas mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kanka designer fiber ustası we tuner lasm olrsa alo de acınca yeri triple X misali bende gelirim hemen yada dominic gibi bi show car hazirlarz bana ben gazlarm piyasa yapar musteri cekerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kanka designer fiber ustası we tuner lasm olrsa alo de acınca yeri triple X misali bende gelirim hemen yada dominic gibi bi show car hazirlarz bana ben gazlarm piyasa yapar musteri cekerim

kankacım benim senin negro duruşun yeter :) sen hangi arabaya binsen show car olur zaten :D

bu arada aldığımız arsa tam denize sıfır kankacım rakı balık offf diyorum arada da body kit ve tekne yaparız boş zamanlarda ehehehe (bu arada korkma ç.kalede polisler lokum gibi bişi demezler ;) )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şaka bir yana eğer ç.kalede alkollü araç kullanmazsan , aşırılık yapmazsan istediğin kadar eksozun sesli olsun , müziğin sesini aç sadece "müziği bu kadar açma , biraz daha nazik dokunun şu gaz pedalına" gibi uyarılar duyarsın. aracının bağlanması için gerçekten sağlam sebepler olması gerekiyor burda öle her kafası esen bağlarsa ç.kale karışır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şaka bir yana eğer ç.kalede alkollü araç kullanmazsan , aşırılık yapmazsan istediğin kadar eksozun sesli olsun , müziğin sesini aç sadece "müziği bu kadar açma , biraz daha nazik dokunun şu gaz pedalına" gibi uyarılar duyarsın. aracının bağlanması için gerçekten sağlam sebepler olması gerekiyor burda öle her kafası esen bağlarsa ç.kale karışır :)

kanka bende bu sans warken beni her turlu alırlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...