Jump to content

CD Changer

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

cd changer"dan cd"yı cıkartırken dısc out tusuna bastım tam cd"yı atıcakken galıba ıcınde sıkıstı kaldı ne cd"yı gerı verıo nede dıger cd"lere gecıo yanı ıslem gormuyo napmam lazım servıste yaptıran mutlaka olmustur malıyetı nedır yada daha kolay nasıl yparım?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• Mücahit

6

• halil_i

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

benı kımse sevmıo bu sıtede anladım kımse cvp vermıo :2funny:O0>:D

kaç kere dedik bunlar en fazla 6 cd alır yedinciyi tıkma içine diye tabanca diilki 6 tane şarjöre bi tane namluya alsın :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık, CD Changer servisin yapabileceği birşey olmadığı için yapacakları yegane şey söküp yetkili servisine göndermek. Hiç söktün mü ya da denedin mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abı ıcınde kaldı hıc ugrasmadım sonra bellı sıkıstı cd ıcınde..napıcaz nerye goturıyımm kaca patlar:)yandık:)garantıye gırermı acep:9

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer garantili ise aracın zaten servisten başka biryere götürme. Onlar da dediğim gibi söküp yetkili elektronik servise gönderecek. Garantiye girmezse arızanın türüne göre biraz tuzlu olabilir. Başka bir konuda Mazda 6 CD Changer arızası için 290 YTL istemişlerdi ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servislerin CD changer' a dokunma hakkı yokmuş.CD changer'da  meydana gelen herhangi bir sorunda distribütörün kesin emri varmış o da ; sökülüp kendilerine gönderilmesi.Eğer garantideyse aracın gönder. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abı ıcınde kaldı hıc ugrasmadım sonra bellı sıkıstı cd ıcınde..napıcaz nerye goturıyımm kaca patlar:)yandık:)garantıye gırermı acep:9

cdler orjinal deilse çamura yatabilirler garanti konusunda bastır
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende de benzer bişey olmuştu ama ben CD'leri çıkartıyodum. Taktığımdaysa sürekli olarak CD'yi yerleştirmeye çalışma sesleri geliyodu takır tukur, sonra geri çıkartıyodu. Garantiden hallolmuştu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık birde aklıma şu geldi belki mantıksız ama denemeye değer,ısınmış genleşmiş olabilir soğutmayı dene belki bırakabilir.Olmadı bir iki yumruk çek  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abı arabay bındım changer calıstı cdlerı delıgııbı okuyo:)zamanınızı ve vaktınızı aldıgım ıcın ozur dılerım knuyu kapatabılıırsınız:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abı arabay bındım changer calıstı cdlerı delıgııbı okuyo:)zamanınızı ve vaktınızı aldıgım ıcın ozur dılerım knuyu kapatabılıırsınız:)

Gözün aydın ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

ya bu sorun bendede var yarın panasonic yetkili servisine goturcem changeri bende bekledim calısır diye ama 1 ay oldu hic bi degisiklik yok servis bunun icin 260 avro istedi bakalım panasonic ne dicek ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emirhan, benim de CD Changer da problem vardı, XCarLink aldım (aldım da denmez gerçi ama ) ona vereceğim tamir parasına şimdi paşa paşa onu dinliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...